Hülyeség
Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#8922
Írta 2008. szeptember 06. - 11:51
Igaza-e van?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8923
Írta 2008. szeptember 06. - 08:16
Eredeti szerzõ: PTamás ferdén került rá a felirat
Hû de gááz!
Én a héten Michelin kevláros külsõt venni, darabját 12 juróért Wiennában. Nem tudom, hogy hanyad osztájú, de angebot vót, az tuti!
#8924
Írta 2008. szeptember 06. - 07:20
Sikerült vennem 1990 Ft-ért másodosztályú Mountain Kinget, egyetlen baja, hogy ferdén került rá a felirat :rofl:
Nem üt.
Szóval az, hogy másodosztály, nem feltétlen baj, a németek más mércével dolgoznak, mint mi
On
Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!!
#8925
Írta 2008. szeptember 06. - 06:50
De a Sport Contact valami ratyi 2000 alatt. Drágább lenne.
Silento II-t ajánlom, akkor, ha nem slickgumis montival edzel. Bár én azt csináltam.
Sport contact 2E alatt másodosztályú, ami pont annyit jelent, hogy a gyakorlatban szinte semmit és spóroltál a 2 keréken 6 rugót
Nekem a conti contact is bejött, ballonosabb és szélesebb a sport contactál, de szerintem a budapesti közutakra ez kell, igaz, én merevvillával nyomom
#8926
Írta 2008. szeptember 05. - 22:43
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8927
Írta 2008. szeptember 05. - 22:40
helo,
városi aszfaltfalásra, munkábajárásra milyen (semi-)slick gumit ajánlotok egy trek4500-ra?
többen javasolták nekem a schwalbe silento-t, az rendben vagyon?
Én Maxxis Wormdrive 1.9-t használok és aszfalton szerintem egészen jó és súlyra se elviselhetetlen (440g körüli).
Nekem bejön.
#8928
Írta 2008. szeptember 05. - 21:21
Silento II-t ajánlom, akkor, ha nem slickgumis montival edzel. Bár én azt csináltam.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8929
Írta 2008. szeptember 05. - 21:05
A sebesség mindent megold.
#8930
Írta 2008. szeptember 05. - 17:57
helo,
városi aszfaltfalásra, munkábajárásra milyen (semi-)slick gumit ajánlotok egy trek4500-ra?
többen javasolták nekem a schwalbe silento-t, az rendben vagyon?
Városba slick gumi való, Conti Sportcontact, vagy Panaracer Pasela TG, mindkettõ nagy valószínûséggel kapható a bringa butikban. A conti 2e alatt, a pana 2e felett egy kicsivel.
Panaracer Pasela TG: http://www.bringabut...arlas/114/2165/
Most látom csak, hogy a bringabutik neked nem esik útba, ettõl függetlenül lehet hogy onnan is megéri rendelni.
#8931
Írta 2008. szeptember 05. - 16:54
Oder az Ebike-on valami 330g-os Panaracer 3600.- körül.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8932
Írta 2008. szeptember 05. - 16:43
#8933
Írta 2008. szeptember 05. - 16:29
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8934
Írta 2008. szeptember 05. - 16:19
hat évet visszaolvasni kissé merészOlvass kicsit vissza oder keress rá, én írtam róla véleményt. Csak a súlya a baja.
tudsz támpontokat adni? vagy dióhéjban összefoglalni? hálás lennék.
#8935
Írta 2008. szeptember 05. - 16:16
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8936
Írta 2008. szeptember 05. - 14:46
városi aszfaltfalásra, munkábajárásra milyen (semi-)slick gumit ajánlotok egy trek4500-ra?
többen javasolták nekem a schwalbe silento-t, az rendben vagyon?
#8937
Írta 2008. szeptember 05. - 13:00
Arra tervezték.
A végeinél viszont szoktam egy kevés átfedést hagyni.
Köszönöm.
A sebesség mindent megold.
#8938
Írta 2008. szeptember 05. - 12:46
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#8939
Írta 2008. szeptember 05. - 12:43
Szereztem schwalbe öntapadós felniszalagot. Vajon 1 rétegben elég lehet?
Arra tervezték.
#8940
Írta 2008. szeptember 05. - 12:20
A sebesség mindent megold.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






