Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Grammmmánia - a végletekig

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6538 hozzászólás a témában

#41
olahlali

olahlali

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
sziasztok

nem vagyok grammániás, de gondoltam megosztom, bár semmi extra nincs magában az alkatrészben

magura mt2 elsõ fék 215g, hátsó 265g

Feltöltött kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

Feltöltött kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

#42
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

egy grammánia topiknak pont extrém alkatrészekkel, meg érdekességekkel kellene tele lennie, mint pl. a 87g-s befogó. nem XT pedállal, meg 60g-s gyorszárral. annak is van létjogosultsága, de az alcímben mintha valami végletektõl volna szó...

nekem meg ilyenkor ég az arcom, hogy ezer éve ígérgetek és ezidáig csak egy ilyen vacak blogos oldalt tudtam felmutatni a saját szarjaimmal
Grammánia
az igazi oldal sajnos csak félkész - hónapok óta, még nem merném megmutatni...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#43
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
en ugyanugy meregetem az alkatreszeket, mintha konnyu lenne a bringam :D cserenel jol jon azert, hogyha nem is nagyon aldozok kulon azert, hogy konnyu legyen vmi, de figyelem, hogy nehezebb se.

#44
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
igen, erre probaltam en is kilyukadni. mar egy parszor. aztan jonnek megint az emberek hogy lemertek a crossride kerekszettet.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#45
kõcsirke

kõcsirke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás

ilyen extrem dolgokat ritkabban vasarol, csak erdekessegnek jo.


egy grammánia topiknak pont extrém alkatrészekkel, meg érdekességekkel kellene tele lennie, mint pl. a 87g-s befogó. nem XT pedállal, meg 60g-s gyorszárral. annak is van létjogosultsága, de az alcímben mintha valami végletektõl volna szó...

#46
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
szerintem mindketto elfer :) vegulis inkabb azert erdekes, hogy kalkulaljon az ember. ilyen extrem dolgokat ritkabban vasarol, csak erdekessegnek jo.

#47
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Feltöltött kép

na es ez a grammania.

nem lemerni a 300grammos kormanyt meg a 2es fel kilos kerekszettet.

talan nyitni kellene egy kulon topikot random alkatresz-suly jelleggel is. mert ez nem annak indult. de mostanaban mar van minden valogatatlanul :P
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#48
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Sziasztok. Belsõt szeretnék venni, de nem tudom milyen a jelenlegi kínálat M.O-on. Mavic 717-es és Maxxis Flyweight 330-as gumihoz keresnék belsõt. Lehetõleg autószelepeset. Latexek meg lötyik nem érdekelnek. Csak hagyományos könnyû belsõ. Milyen van 100 gr környékén - alatt?


Pl ugyanolyan néven, mint a külsõd, van belsõ is.


A sebesség mindent megold.

 


#49
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Schwalbe XX Light (SV14A) - gyári adat 95g

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#50
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás
Sziasztok. Belsõt szeretnék venni, de nem tudom milyen a jelenlegi kínálat M.O-on. Mavic 717-es és Maxxis Flyweight 330-as gumihoz keresnék belsõt. Lehetõleg autószelepeset. Latexek meg lötyik nem érdekelnek. Csak hagyományos könnyû belsõ. Milyen van 100 gr környékén - alatt?
Just for fun.
Öregen szenilis és süket akarok lenni, hogy ezzel aztán mindenkinek az agyára menjek. (bár ez már most is sikerül) :) Ne szólj szád nem fáj fejed.

#51
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.636 hozzászólás
Ez azért nem olyan új dolog. Motorversenyzõ haver is mondta, hogy rajt elõtt alap, hogy elmennek sz@rni. Ha náluk számít, akkor nálunk is.
Marci

#52
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Nem is értem, ez eddig hogy maradhatott ki a grammmániás topikból.


gondoljátok el, ezek után valós atyai büszkeséggel léphetünk ki reggel a budiból, és kijelenthetjük: "54 deka!!!"

#53
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

Ez azoknak, akik nem csak a bringát könnyítik:

Pre & Post Dump Weighing: The Toilet Scale - Geekologie

:D


Nem is értem, ez eddig hogy maradhatott ki a grammmániás topikból.

#54
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Ez azoknak, akik nem csak a bringát könnyítik:

Pre & Post Dump Weighing: The Toilet Scale - Geekologie

:D

#55
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
nekem eleg szembetuno volt a 29er htre valo atulesnel, hogy mennyivel konnyebb a hatulja :)

#56
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Én speciel nem érzem a fullym hátulját nehezebbnek.. Egyébként a 630 grammos felnire a nem túl könnyû kifejezés gyenge. Azon viszonylag kis összegbõl is könnyen csökkentesz tömeget.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#57
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
hat nem ulnek azon a bringan, amit utolag szetfurkaltak a kabelvezetes miatt.

#58
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás

Igazi vitrin-fotó bringa

Hát végül is errõl szólna ez a topic...

Ezen meg szénné röhögtem magam :D
http://img693.images...6/dsc02394z.jpg

Meg biztos pontos is a mérleg:
http://img210.images...0/dsc02395u.jpg
Just for fun.
Öregen szenilis és süket akarok lenni, hogy ezzel aztán mindenkinek az agyára menjek. (bár ez már most is sikerül) :) Ne szólj szád nem fáj fejed.

#59
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

A merevfarúak hátsó fele könnyebb, mint az össztelósoké, ezért érezheted nehéznek az Anthem hátát. Amúgy beragadt a többszörös idézet gomb nálad, így kipage hozzászólása folyamatosan megjelenik.



tényleg :) sajna már akkor is farnehéz volt, amikor még merevfarú volt...

#60
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Igazi vitrin-fotó bringa
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!