Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#301
kisczegi

kisczegi
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Most már csak kimondom de ez az új piactér egy nagy rakás sz.... már elnézést a kifejezésért lehet ,hogy javítva lett a keresõ de most meg olyan szinten lett tetû lassú a weboldal ,hogy az hihetetlen. Nem értem hogy a jól münködö mindenki számára megszokott piacteret mért kellett lecserélni erre.

Üdv:kisczegi

#302
Zugger

Zugger
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
'Tisztelt Látogatók! A keresés utáni lapozást javítottuk!'

Miért vettétek el a legjobb szórakozásomat? Mi lesz a következõ, a kenyér?

#303
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Köszi továbbítom,

#304
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Megint belefutottam, csinált egy képet róla. Bár érdemi info nem tudom látszik-e rajta.


Feltöltött kép





Nekem nem sikerült reprodukálnom, ha sikerülne egy képernyõmentést csinálnod és küldened a hibáról sokat segítenél.
köszi elõre is.



#305
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

A lapozás egész jó,de még tökéletesíteni kell.
Kb. 35 oldalt lapoztam végig, mûködött, de aztán elszállt. Most csak üres oldalt dob következõre


Nekem nem sikerült reprodukálnom, ha sikerülne egy képernyõmentést csinálnod és küldened a hibáról sokat segítenél.
köszi elõre is.

#306
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Sziasztok,csak félve merem megkérdezni,helység szerinti keresés lesz?/ez a mániám!!/


Lesz dolgozunk az ügyön.

#307
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
A lapozás egész jó,de még tökéletesíteni kell.
Kb. 35 oldalt lapoztam végig, mûködött, de aztán elszállt. Most csak üres oldalt dob következõre

#308
Genetloy

Genetloy

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok,csak félve merem megkérdezni,helység szerinti keresés lesz?/ez a mániám!!/

#309
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
A keresõt problémáját ma reggelre javították a fejlesztõk. Köszönjük a türelmeteket.

#310
Vengi

Vengi
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
köszi, ez egész korrekt válasz volt. annyit hozzátennék, hogy nem úgy volt, hogy egyszerre 4-5 néven regisztráltam, hanem csak egy néven, és miután azt valamiért (már nem tudom mért, talán nem is derült ki) törölték, regisztráltam egy újat.. majd így ment szépen.
izgatottan várom a hónap végi fejleményeket.
az új tapasztalatokkal majd ismét jelentkezem, remélem pozitívabb véleménnyel :)

#311
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Kedves Vengi,
Az egyszerûen szart, azért kicsit bonyolítottad a hozzászólásban, így már nem is annyira egyszerû (bonyolultan szar:-))

Menjünk sorban:
- Lassú, túlterhelt: Egyrészt szoftveres, másrészt részben hardveres probléma. A szoftveres része sokrétû, melyekbõl 2 dolgot már megoldottunk, további 3 javítása folyamatban van. Amint ez megvan (reményeink szerint a hónap végéig) onnantól a hardveres rész pontosabban paraméterezhetõ és méretezhetõ.
- Keresõ: A hónap végégig kijavítjuk, ugyanis ami akadálya volt a javításnak, az a héten elhárult.
- Hirdetések felfüggesztése: A magyarázatot magad leírtad: 4-5 felhasználóneved lóg a levegõben, azaz több néven regisztráltál folyamatosan, amiért élbõl törlés jár. Ezen az apróhirdetõn 1 magánszemély 3 hirdetést adhat fel párhuzamosan és 1 regisztrációja lehet. Ha ez Neked nem megfelelõ, akkor nem a megfelelõ helyen hirdetsz, ami nem értem miért probléma, hiszen egyszerûen úgyis szar ez az apró, akkor meg minek. Ha neked kell itt a hirdetés, akkor tartsd be a szabályokat, ha nem ezt teszed, akkor fogadd el, hogy a mi szabályaink lépnek életbe.
- Magánszemély 3 hirdetés felett: A kérdés nem elsõsorban technikai vagy fizetési, sokkal inkább elvi kérdés, ami régóta vitatéma a szerkesztõségen belül és a hirdetõkkel is. A pro és kontra érvektõl engedd meg, hogy megkíméljelek, ami biztos, hogy a rendszeren egyelõre nem kívánunk változtatni.

#312
Vengi

Vengi
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
a kérdéseim egyszerûek és nem költõiek:
mért ilyen szar a bikemag apróhirdetõ? sokszor használhatatlan, lassú, nem mûködik.
A kulcsszó szerinti keresés botrányos, hogy odáig mûködik amíg meg nem nyitok egyet a találatok közül, onnantól nem lehet lapozni.. ez mi?
a legfõbb probléma mégis az a bugris, aki az adminisztrátor felhasználónevet használva szórja ki az embereket kénye kedve szerint. Én pl már rengetegszer kényszerültem újra regisztrálásra, mert okkal ok nélkül törölték, pontosítok felfüggesztették a felhasználónevem. Adminisztrátori jóváhagyásra vár.. És meddig? Napokig, hetekig, évekig? Mitõl hagyja jóvá? Hulladék gyûjtõ lehet ezek után az adatbázisotok, mert nekem már vagy 4-5 felhasználónevem lóg a levegõben, és a tisztelt admin baszik válaszolni egy levélre is. Indoklás persze nincs, semmire.
Gondoltatok arra hogy a béna adminok helyet normális fejlesztõket fizessetek meg?
Másik: ha én 3nál több hirdetést szeretnék felrakni, de nem vagyok kereskedõ, és nem is akarok kamu adatokkal annak látszani, mért nincs egy sms fizetõs rendszer a plusz hírdetésekre? Nem olyan nagy újdonság ez.. Esetleg több bevételetek is lenne amivel normális szervereket és adatbázist tudnátok üzemeltetni..
Van aki ezeket sértõdés nélkül meghallgatja, és szívesen vesz efféle tippeket és jó tanácsokat?
Adok szívesen..
puszi!

#313
Zugger

Zugger
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Mert az utolsó fogassal mindig elviszik az összes cuccot.

#314
mephisoft

mephisoft

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 453 hozzászólás
Még mindig nem megy :(

#315
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Az miért van,hogy minden este kb.2órára meghal az apró?

#316
Zugger

Zugger
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
"Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek"
szar, sok, vissza kéne állítani a kettõvel ezelõtti verziót.

Ha valami jó volt, miért kellett létrehozni egy újat, ami már régóta bizonyítja, hogy nem mûködik?!

#317
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Saját hirdetésem hogyan tudom módosítani, vagy törölni? Raktam fel a hirdetéshez képeket, de nem jelent meg.

#318
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Too many connections in /var/www/apro.bikemag.hu/includes/classes/rlDb.class.php on line 53

ezeket is írja

#319
Genetloy

Genetloy

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok,bizonyára nem vagyok egyedül akit nagyon zavar hogy nem lehet helyiség szerin keresni,minden más oldalon megvan ez az opció,szerintem itt is hasznos lenne!!??

#320
outcast

outcast

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
Got error 28 from storage engine

Csak úgy halkan kérdem...mi az oka ,hogy ennyire és ennyiszer lassú a rendszer?
Nem biztos,hogy erõltetni kellene,még ha új is..