Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#321
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás
Talán ez többet segít:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /var/www/apro.bikemag.hu/includes/classes/rlDb.class.php on line 53
Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)

#322
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás
Reggel óta lassan, szakadozva vagy egyáltalán nem jön be az Apró. Nem csak nekem, mások is jelezték. Pár perce ezt a hibaüzenetet kaptam:

A kapcsolat alaphelyzetbe állt

Firefox 6.0.1, Windows 7 Pro 64 bit.

#323
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.992 hozzászólás
valamilyen ismeretlen oknál fogva, az alábbi hirdetésbe belekeveredett az én hirdetésem egyik képe:
NS BIKE SUMBURBAN mtb « kerékpár / váz « FREERIDE / DH « Kategóriák tallózása

a sajátomat is kétszer kellett feltenni, mert elsõ próbálkozásra belekerült az NS fotója.

más: a hirdetésfeladásnál a szövegablak túlságosan kicsi, nem görgethetõ normálisan, elugrál, stb.

megintmás: a keresõ lapozásának rendbetétele megoldódik valaha?


és mielõtt elfelejtem: explorer 8 és firefox nemtudommennyi.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#324
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

nekem sincs :S


Megy ismét, szorry

#325
zBenzin

zBenzin
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
nekem sincs :S

#326
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás

Másnak sincs apró tegnap délután óta?


pozitiv

#327
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Másnak sincs apró tegnap délután óta?

#328
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
konnyen lehet hogy bikemarketen keresztul jott koszi az infot utana nezek.de ez megnyugtato hogy nem a bikmegon keresztul jott.nem mintha felteteleztem volna.

#329
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
ridelife: én is kaptam tõlük levelet, viszont nem az itteni fórumos címemre, hanem a másikra, ami történetesen a Bikemarket oldalán is használok. Az meg ugye a Bike Berguson webáruháza. Nálad nem lehet hasonló?

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#330
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
[quote name='ridelife']nem emlekszem volna hogy feliratkoztam a bike berguson hirlevelere.mas oldalon meg nem vagyok fenn ami kerekparral foglalkozik csak a bikemag forum es aproja.a berguson is itt tevekenykedik hirdetes celjabol.letezik hogy a civil biekmag felhasznalokat felirjak magunak hirlevel aldozatoknak?

Ami biztos: bikemag részrõl senki adatát / e-mail címét nem adtuk ki hírlevél adatbázishoz másnak.

#331
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
nem emlekszem volna hogy feliratkoztam a bike berguson hirlevelere.mas oldalon meg nem vagyok fenn ami kerekparral foglalkozik csak a bikemag forum es aproja.a berguson is itt tevekenykedik hirdetes celjabol.letezik hogy a civil biekmag felhasznalokat felirjak magunak hirlevel aldozatoknak?

a kereso nallam is szarakszik.de ennyi baj legyen

#332
dahla

dahla

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
lehet volt már róla szó korábban, de hogy lehet hogy csak 2 hirdetést tudok feladni?
és a keresõ egy korábbi hozzászólásban említett hibája tényleg kurvára idegesítõ...

#333
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Az új apróhirdetõ belsõ üzenetküldõ rendszere nálam jól mûködik.


A sebesség mindent megold.

 


#334
Maxi-Bike

Maxi-Bike

    kereskedõ

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás

a maxi bike nem tudja redeltetes szeruen hasznalni az aprot?
vazaknal-full bicot, kerekeknel-fekvaltoszettekethirdetnek

szemely szerint iszonyat idegesito ez az osszevisszasag.pont az apro jo rendszerezesen tesz csorbat.
semmi bajom a maxi val nagyon igenyes cuccaik vannak de kicsit figyelhetnenek mit hol hirdetnek.


Sziasztok!

Sajnálom,h. több idõt veszünk el tõletek a kereséssel...,de..

Sajna nincs olyan lehetõség a hirdetésben ,h. komplett szettek,már pediglen a komplett szettben,van kerék,fék,váltó és hajtókar is...
Így kénytelenek vagyunk külön-külön minden rovatban is meghirdetni.
De igyekszünk korrigálni a hibánkat.
Üdv.Maxi-Bike
Ha bringa kell,gyere ki Érd-re!
www.maxi-bike.hu

#335
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
hat engem iszonyatosn zavar.hasznalhatatlanna teszik az aprot.akinek kormany kell az nem fog teljes bicot venni mert ott a hirdetes.az az ember valoszinu csak kormanyt akar.

#336
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Igy ingerlik az impulzus vásárlókat. :D

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#337
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
a maxi bike nem tudja redeltetes szeruen hasznalni az aprot?
vazaknal-full bicot, kerekeknel-fekvaltoszettekethirdetnek

szemely szerint iszonyat idegesito ez az osszevisszasag.pont az apro jo rendszerezesen tesz csorbat.
semmi bajom a maxi val nagyon igenyes cuccaik vannak de kicsit figyelhetnenek mit hol hirdetnek.

#338
ferkocska

ferkocska
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Sziasztok!
Lehet hogy volt már hozzászólás ebben a témában, nem néztem utána, de ha volt is, azóta nem született rá megoldás!
Konkrétan a keresõ funkció szétszedi az agyam! A Sza...-nak a sok szûrési lehetõség, ha nem képes lekezelni a rendszer?
Egy-két szûrési feltétellel, mondjuk 6 oldalnyi találat után, az elsõ oldalon való "csemegézés" után miért dob vissza a keresési feltételekhez, ha oldalt akarok váltani? És ugyanez a 2., ill. a 3. oldal után is. Ha egyszer beállítom a rendezési feltételeket, akkor miért kell még 10-szer utána?
Olyan szinten bosszant fel minden alkalommal, hogy inkább máshol keresgélek. Nem hiszem el, hogy a mai technikai újítások mellett, ilyenekkel kell még bajlódni a a felhasználónak, nem beszélve az oldal sikeres-sikertelen forgalmi arányáról!
Üdv.

feca

#339
Genetloy

Genetloy

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok,lesz a közeljövõben helység opció a keresõben????!!

#340
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
akkor ezt buktad.
még ha emailes bizonyítékod is lenne akkor is csak azt néznék egy kártérítési perben, hogy használatra alkalmas-e, az hogy több karc van rajta mint amire számítottál nem lesz lényeges pont. (mellesleg drágább lenne a buli mint a villa ára)

(vagy meglátogatod a gyereket és reménykedsz abban, hogy elõbb adja oda a pénzt, minthogy rendõrt hív rád amibõl szintén te jöhetsz ki szarul)