Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#261
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Érdekes ebben a dologban az, hogy mindig azok panaszkodnak, akik gyakorlatilag ingyen használják az apróhirdetést. Nem hiszem, hogy olyan nagy probléma lenne azt a 3 hirdetést újra felrakni. Én fizetek itt az aprón, rengeteg partnerrel együtt, de még nem láttam, hogy közülünk valaki is fikázott volna. Persze vannak problémák, amit lehet/ne javítani, de tudomásom szerint ezt már többször is jelezte az üzemeltetõ, hogy dolgoznak rajta.

#262
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Engem érdekelne, hogy miért utólag szóltok, hogy törlitek a régi hirdetéseket köztük az aktívakat is karbantartás céljából. Miért nem lehetett ezt elõre közölni??? Esetleg egy link amivel hosszabítható lenne?? Ááá az túl egyszerû lett volna. Ezt máshol megtudták oldani törlés nélkül? Gratulálok a csapatnak ez egy okos húzás volt...


Technikai hiba történt, amiért elnézésedet kérem/kérjük.
Egy hibás beállítás miatt olyan aktív hirdetéseket is töröltünk, melyeket nem kellett volna.

#263
minerel

minerel

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Engem érdekelne, hogy miért utólag szóltok, hogy törlitek a régi hirdetéseket köztük az aktívakat is karbantartás céljából. Miért nem lehetett ezt elõre közölni??? Esetleg egy link amivel hosszabítható lenne?? Ááá az túl egyszerû lett volna. Ezt máshol megtudták oldani törlés nélkül? Gratulálok a csapatnak ez egy okos húzás volt...

#264
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
ADATBÁZIS KARBANTARTÁS

Apróhirdetõnk adatbázisának karbantartása során a 90 napon túl feladott hirdetéseket törölni voltunk kénytelenek.
Kérjük, amennyiben hirdetésed továbbra is aktuális, szíveskedj újból feladni azt.

Rendszerünkben a jövõben az ingyenes apróhirdetések 45 napig aktívak, ezt követõen lejárnak.
A lejárt hirdetések meghosszabbíthatóak, hosszabbítás hiányában automatikusan törlõdnek.
A lejáratról és a meghosszabbítás lehetõségérõl e-mailben figyelmeztetünk.

Megértéseteket köszönjük, az esetleges kellemetlenségért elnézést kérünk.

#265
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Hááááát 20:04 hirdetésre kattintva 57mp múlva nyílt meg:(
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#266
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Kedves Dante Õsforumtárs:-))
Hidd el, Nálatok, csak mi szeretnénk jobban, lassan annyit mosakszom itt, hogy elég lenne a hátralevõre;-)

Halkan jegyzem meg, hogyha most rápróbáltok, azért látszik már valami...

#267
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Sajnos mindenben igazatok van a személyi háttér kivételével, azonban ennek a következmények szempontjából nincs jelentõsége. A hónap végéig mindenképpen elõrelépünk a "Dialupspeed 2001" vonalon


Ezt el sem hiszitek, mennyire várjuk. :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#268
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Tisztelt Adminok!
Mért lett törölve a hozzáférésem és a hirdetéseim? Hogy kapom vissza? Egyáltalán jó helyen érdeklõdök?
Köszi:
vizibicikli


Kérlek e-mailben jelezz, azt a levelet továbbítva, melyet kaptál.

#269
vizibicikli

vizibicikli
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Tisztelt Adminok!
Mért lett törölve a hozzáférésem és a hirdetéseim? Hogy kapom vissza? Egyáltalán jó helyen érdeklõdök?
Köszi:
vizibicikli

#270
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Sajnos mindenben igazatok van a személyi háttér kivételével, azonban ennek a következmények szempontjából nincs jelentõsége. A hónap végéig mindenképpen elõrelépünk a "Dialupspeed 2001" vonalon

#271
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás
Tudom, tudom, de akkor is. Nagyon bosszantó az apró sebessége. Most meg sem nyitja.

#272
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Igen, máshol se fizetek érte, mégis mûködik...


Valamiért mégis itt vagyunk...
Amúgy meg ha a ~15kiemelt hivatalos kereskedõ becsengeti azt a havi 20-30e fityinget,nem olyan rossz az,gondolom nekik sincs külön kódjuk hibátlan mûködéshez.Ha õket nem zavarja... 8)

#273
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Igen, máshol se fizetek érte, mégis mûködik...

#274
bicitomi

bicitomi
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
eltekintve attól a nem kevés kereskedõtõl aki az oldalon hirdet és reklámoz..
én mellesleg többször jeleztem az adminok felé hogy bevezethetnének egy komplexebb fizetõs rendszert, sms fizetési lehetõség vagy ilyesmi. a lényeg hogy alkalmankénti, és nem hónapokra szóló elõfizetés stb. Az volt a válasz, hogy gondoltak rá de elvi ellentéteik vannak ezzel. Sztem inkább technikai nehézségeik..
Ahogy a vaterán és az ebayen hírdetésért is hajlandó vagyok fizetni, úgy itt is megtenném.. és szerintem ezzel nem csak én vagyok így. De azt se felejtsük el hogy rengeteg apróhirdetõs oldalon szintén ingyenesek az alapszolgáltatások, és csak az extrákért kell fizetni.
Szerintem alapvetõen az a baj hogy amíg pár garázsprogramozó vagy koleszos BME-s vagy fene tudja kicsoda tartja karban a bikemagot, ilyen is marad.
Jobban összerakott size-t igényel ez már, nem vitás.

#275
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
De nem is fizet érte senki és ezt azért sokan elfelejtik.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#276
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Egyetértek Bicitomival, kritikán aluli az apró, az a szerencséjük, hogy a másik, konkurens tele van 12 éves bmx-esekkel, meg dirt-össrácokkal, akiktõl elmegy az ember életkedve, (tisztelet a kivételnek), de ez már tényleg hihetelen, hogy hónapok óta szenvednek ezzel az apróval. Az ember nem idõmilliomos, a 21. században ne várjak már egy-egy lapozásra perceket, könyörgöm!

#277
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Nem a kritikádat kifogásolták, hanem a stílusodat.
(...és nem, nincsenek modi haverjaim, nem is ismerem õket, de a sértegetést nem kell eltûrniük)

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#278
bicitomi

bicitomi
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
mellesleg a véleményemet nem tolmácsoltad hanem törölted, és a lényegi mondanivalójából egy szót sem idéztél..

az apróhírdetõ javításában lennétek ilyen szorgalmasak..

#279
bicitomi

bicitomi
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Bicitomi vendégünk érces kritikát fogalmazott meg a szolgáltatással kapcsolatban, melyben tartalmilag igaza van, ám formai okok miatt kénytelen voltam véleményét tolmácsolni.

#280
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Héééééé Csajok!
Rúgjatok már bele abba a fránya szerverbe, vagy nyomjatok neki egy nagy puszit csákány nyéllel, mert bizony használhatatlan az ,,APRÓ"!
Még a végén rászokok a szexhirdetések nézegetésre, ha nem javul a szerveretek kondíciója. :D


Rajta vagyunk hidd el, és kérjük a türelmet 5-ödX is. Köszönjük.