Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#221
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Mikorra várható a lentebb említett hibák orvoslása?


1-2 nap türelmet kérünk a javításhoz

#222
minerel

minerel

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Mikorra várható a lentebb említett hibák orvoslása?

#223
rain91

rain91

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Az miért van, hogy az ingyenes csomaggal elvileg 3 hirdetést lehet feladni, de a 3-at már nem engedi, mert azt írja, hirdetési keretem elfogyott?

A másik: milyen kategóriába hirdessem az olyan alkatrészeket, amirõl nem lehet egyértelmûen eldönteni, hogy, hova való? Pl. egy fék, vagy teleszkóp, ami lehet dirt, mtb, vagy freeride is..?

#224
minerel

minerel

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Nekem is hasonló problémám van mint a lentebb hozzászólóknak. 2 hirdetésem van fent és többet nem enged vagy 404-est ír ki.

#225
lrdr

lrdr

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Ugyanez a hiba nálam is (töröljem a kukikat?),
valamint MÁS:
Az komoly, hogy 30 karakternél hosszabb e-mail címmel nem lehet regisztrálni? Mert nem valami õszinte a mosolyom. :(


(Tudom, h ajándék ló (avagy: a szándék jó), és bocs,ha bunkó módúak a közlések, csak az egyszer már mûködött dolgok sok idõ- és energiabefektetés árán történõ elrontásával szembeni toleranciaküszöböm a 0-hoz konvergál. :/ Kicsit az Egészséges erotika ladagyára ugrik be, meg a földig húzott piszoárok mellé telepített üveg-korracél cipõrefröcsögésgátló mûtárgyak.)

Jól tudom, hogy egyszerre 3 db hirdetésem lehet fent? Nekem 2 db hirdetésem van, és nem enged többet. "hirdetési keretem elfogyott".



#226
coco11punk

coco11punk

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Végre! Mint a "régi szép idõkben", normális betöltési sebességgel mûködik az oldal.
Már csak a feltöltött képek torzulását kellene valahogy orvosolni az apróban.
Már látszik a fény az alagút végén.
Csak így tovább!

#227
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Nálam is OK, még este is. ;)


jaja, végre nem kell reggel hatkor a gép elé ülni, ha kell vmi :)

#228
solyom63

solyom63
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Sokunk örömére végre használható lett az apró.
Gratulálunk hozzá!
Két évig tartott, de megérte.

#229
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

hogy végre pozitívumot is írjak, úgy tûnik, mostanában teljesen rendben van az oldal, nem kell fél órát várni egy kattintás után :)

Nálam is OK, még este is. ;)

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#230
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás
hogy végre pozitívumot is írjak, úgy tûnik, mostanában teljesen rendben van az oldal, nem kell fél órát várni egy kattintás után :)

#231
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Hirdetés feladásnál 404hiba-a keresett oldal nem található

#232
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Jól tudom, hogy egyszerre 3 db hirdetésem lehet fent? Nekem 2 db hirdetésem van, és nem enged többet. "hirdetési keretem elfogyott".

#233
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
mûködik, csak nem a valós eredményt mutatja a Bikemag átvett hirdetések tekintetében, ugyanis ez a bikemag hirdetéseknél nem beállított.
rövidesen az lesz.

#234
Genetloy

Genetloy

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok,az hogy van hogy a topaprón mûködik a keresõ megyére+városra is,a bikemagon meg nem!!??Legalább is nálam.

#235
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Hát ez nagyon érdekes, nekem is az összes hirdetésem fent van, ha rákattintok a bikemag-os oldalt dobja fel.


Sziasztok,

Igen, megállapodásunk van a topapróval, hogy megjelenítik az összes hirdetésünket, a részleteket pedig a bikemag-on lehet megnézni.
Hirdetésfeladás a bikemagra azonban nem mûködik a topapróról.

#236
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Hát ez nagyon érdekes, nekem is az összes hirdetésem fent van, ha rákattintok a bikemag-os oldalt dobja fel.

#237
ordas

ordas
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Sziasztok,
azt szeretném megkérdezni, hogy van-e az oldalnak a topapro.hu-val valamilyen szerzõdése, mert a hirdetéseimet és kis utánanézés után rohadt sok bikemagos hirdetést látok ott.

#238
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Tavaly nyár óta szerinted hány nap telt el?


Lemegy,szótártvesz,I betûnél kinyit,iróniát megkeres,olvas,értelmez.

#239
Lopakodó

Lopakodó

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 283 hozzászólás

Miért türelmetlenkedsz?Nem megmondták tavaly nyáron hogy rajta vannak a dolgon?Ez nem olyan egyszerû mint a hozzád hasonlóak gondolják,egy közepes informatikusnak akár egy napja is rámehet.


Tavaly nyár óta szerinted hány nap telt el?

A keréknél, csak a kerékpár nagyobb találmány  B)


#240
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Urak!

Természetesen igazatok van, nem akarok/unk sem mentegetõzni, sem azzal traktálni benneteket, hogy mi miért nem mûködik úgy, ahogy mûködni kellene, mert a következmények szempontjából (lassú a rendszer és nehézkes esti csúcsidõben) az ok teljesen mellékes (pl. bénák vagyunk, vagy spórolunk, vagy szimplán csikket pöckölünk a sztorira, mert annyira érdekel mint a szélsõ házat, vagy csak szimplán köcsögök vagyunk)

Egyet fogadjatok el: ha egy rendes informatikus egynapos melója megoldaná a helyzetet valahogy kiköhögnénk a díját. Ha azon múlna, hogy legyen alatta egy nagyobb szerver azt is megoldanánk, de ezen sem múlik (erõmû van alatta).

Meg fogjuk oldani a kérdést pont addigra, amikorra meg fogjuk oldani, ezen dolgozunk, és még mindig türelmet kérünk.