Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#201
ricochet

ricochet

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

Kedves Ricochet! Kérlek ezt a kérdést e-mailben tedd fel, arra a levélre válaszolva, melyet kaptál a felfüggesztéskor, és pontos választ kapsz.
üdv


Sajnos nem tudom, mert mérhetetlen örömömben rögtön töröltem a mailt!
Amúgy is jobb lenne, ha itt válaszolnátok, hogy mások is okuljanak a dologból.

#202
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Mélyen tisztelt adminok!
Legyenek szívesek pontosan megindokolni, hogy miért törölték a hirdetésemet, és miért tiltottak le a hirdetõrõl???????????????????????????????


Kedves Ricochet! Kérlek ezt a kérdést e-mailben tedd fel, arra a levélre válaszolva, melyet kaptál a felfüggesztéskor, és pontos választ kapsz.
üdv

#203
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Mélyen tisztelt adminok!
Legyenek szívesek pontosan megindokolni, hogy miért törölték a hirdetésemet, és miért tiltottak le a hirdetõrõl???????????????????????????????


azért, mert túl sok kérdõjelet tettél :)

#204
ricochet

ricochet

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Mélyen tisztelt adminok!
Legyenek szívesek pontosan megindokolni, hogy miért törölték a hirdetésemet, és miért tiltottak le a hirdetõrõl???????????????????????????????

#205
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Kedves Adminok. A hirdetési csomagomban bár 3 hirdetési lehetõség van, de csak kettõt tudok egyszerre feladni. Tudnátok orvosolni a problémát? Köszönöm elõre is.


Kedves Kipage, Ha kipage vagy az aprón is (gyanítom), akkor mostmár mûködik.

#206
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Kedves Adminok. A hirdetési csomagomban bár 3 hirdetési lehetõség van, de csak kettõt tudok egyszerre feladni. Tudnátok orvosolni a problémát? Köszönöm elõre is.
11:38:11 IM 2012

#207
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Na igen. A hasznaltauto.hu -n se nagyon vannak megadva hasonló adatok, mint motorszám, alvázszám. Nyilván nem véletlen.

#208
gellert12

gellert12

    vendég

  • fórumtag
  • 127 hozzászólás
Szerintem a "váz sorozatszám" és a "teló sorozatszám" nem tartozik másra, csak az aktuális gazdájára.
A visszaélések elkerülése végett.
Neha osszeszavakat a keverem

#209
kazse7

kazse7

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
sziasztok !

mai gondolatom : lopott használt cucc? És ha legközelebb az enyémet lopják, adják el? Úgy se lesz meg? Rendõség, hah.

Megnyugtatna és szívesebben vásárolnék használt cuccokat, ha tudnám, hogy nem egy lopott és bontott bringáról van szó.
A boltosoknak sem ártana, ha igazolni lehetne a használt darabok származását mert, az kevésbé nyomná le a használt piac árait.
Vevõként valamivel többet fizetnék,mert "szerintem" ez csökkenti a lopott áru vásárlás valószínûségét és tisztítja az apróhirdetéseket.
És hirdetõk valamivel többet kapnának egy-egy igazolhatóan nem lopott, használt darab után.

Mit lehetne tenni, ennek érdekében?
Tisztelt Bikemag, javaslom a következõ 2 ötletet az apróhirdetõn megvalósítani:

I) a hirdetések feladásakor vagy olvasásakor jól láthatóan kellene egydoboz/ikon, amire kattintva bianco adásvételi szerzõdések, érhetõk el.
jómagam sehol a neten nem találtam semmilyen kerékpáros adásvételit csak motorkerékpárosat.
Szerintem az apróhirdetõben helye lenne;

II) az apróhirdetéseknél - ahogy a váz méret, típus adatait meg lehet adni- több beviteli adatot kellene/lehetne biztositani.
Ilyenekre gondolok :

<<eredetei, bolti származási hely>> bikestore24.hu
<<eredeti számla/adásvételi/garanciajegy van? >> igen/nem ? melyik?
<<váz sorozatszám>>
<<teló sorozatszám>>
Ha ezeket az eladó beírja, bele tudom tenni az adásvételibe , de növeli is egy megbízható forrású darab árát;

III) ilyenre már gondolni sem merek, de sok boltnál,weboldalon van lopott adatbázis, na ezeket és a bikemag hirdetéseket nem lehetne összedrótozni !? Automatizáltan lekérdezné az apróhirdetés ez egyes adatbázisokat...

#210
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

Nekem miért csak 2 hírdetést enged? A 3 iknál minden esetben 404-es hibát ír ki! :(

Nekem is volt ilyen. Itt jeleztem és megoldották.
Kapcsolat

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#211
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Nekem miért csak 2 hírdetést enged? A 3 iknál minden esetben 404-es hibát ír ki! :(

#212
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Sziasztok! Hogy halad a szerver? Jó lenne, ha már nem kellene átlag 3-5 percet várni az oldal bejövésére. Szedjetek már pénzt érte, örömmel fizetek, mert ez így, ebben a formájában, úgy 8 hónapja igen nehezen használható.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#213
ilt25

ilt25

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Hello!
Miért nem enged belépni már sokadszorra az apró?26-szor regeltem már és kb.1 napig müködik,utána meg hülyének néz,hogy rossz a név vagy a jelszó!

#214
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Elvileg mindenkinek javítottuk a problémát, aki jelezte a kapcsolat ûrlapon keresztül, vagy mélben.
Köszi a türelmet. Ha gond mégis van kérlek jelezd a fenti kapcsolat linken.
köszi és üdv: kempelen

#215
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Nekem se engedi. :(
Mellesleg úgy látom,h nem nagyon cserélõdnek a hirdetések. Ennyire pang a használt piac?

#216
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Nem engedi feladni a 3. hirdetésem. Pontosabban a képet se engedi feltölteni a 3. hirdetéshez.
Elvileg 3 ingyenes, nem?

Cipõ lenne nekem is.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#217
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

OFF Mondjuk én ratingolnám a felhasználót is, aki kiad 24ezret egy szimmering és olajcseréért. Ha meg a FIT szállt el, azt nem oldod meg 24-bõl...


Pedig hamar összejön: új SKS szimmering webshopból önmagában 38 EUR volt (bike-components.de), nagyszerviz (csillapítás szétszed, tisztít, összerak)) 12e HUF + valamennyi benzinktg. Szerencsére nem FIT-es volt a villa, az "fájt" volna igazán...

#218
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Javítási ktg. ~24e Ft volt...)


OFF Mondjuk én ratingolnám a felhasználót is, aki kiad 24ezret egy szimmering és olajcseréért. Ha meg a FIT szállt el, azt nem oldod meg 24-bõl...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#219
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Az mitõl függ, hogy a következõ üzenetet megkapjuk-e?

"- 404-ES HIBA: a keresett oldal nem található - vissza a nyitóoldalra"

A barátnõm idegbajt kap, mert a cipõjét nem tudja meghirdetni - de a kerekét meg engedi. (már böngészõkkel, sütikkel stb. próbálkoztunk...)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#220
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Tényleg, valamit a "nem korrekt" hirdetõkre ki lehetne találni hosszabb távon? Mondjuk valami rating-et, vagy bármit... (Hogy csak egy példát írjak: egy kolléga nemrég Fox F100-ast vett, "szinte újként" és mindössze 1000 megtett km-rel hirdetve, állítólag friss olajcserével. Kb. 90 km-t ment vele 2 nap alatt és már ömlött is belõle az olaj orrán-száján. Szó szerint... Javítási ktg. ~24e Ft volt...)