Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Please log in to reply
697 replies to this topic

#241
biketom28

biketom28

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts

Csak egy rendes szoftver kéne...


Miért türelmetlenkedsz?Nem megmondták tavaly nyáron hogy rajta vannak a dolgon?Ez nem olyan egyszerû mint a hozzád hasonlóak gondolják,egy közepes informatikusnak akár egy napja is rámehet.

#242
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Sziasztok! Lehet már lejárt lemez, de nem lenne lehetséges végre egy normális szerverre költöztetni a hirdetõt? Én fizetnék érte, tényleg, adjatok egy bankszámlát, s áttolok érte lóvét, mert egyszerûen nincs idõm és idegzetem a folyamatosan lassú és emiatt használhatatlan rendszerrel harcolni.

Ha nem tud ingyenesen mûködni, akkor legyen fizetõs!

Lehet most sokan elküldtök a francba, de 3, azaz 3 db hirdetés feladásával harcolok 1 órája, ha a feladási díj 300 Ft lenne, már röhögve és örömmel fizettem volna...


Csak egy rendes szoftver kéne...


A sebesség mindent megold.

 


#243
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Sziasztok! Lehet már lejárt lemez, de nem lenne lehetséges végre egy normális szerverre költöztetni a hirdetõt? Én fizetnék érte, tényleg, adjatok egy bankszámlát, s áttolok érte lóvét, mert egyszerûen nincs idõm és idegzetem a folyamatosan lassú és emiatt használhatatlan rendszerrel harcolni.

Ha nem tud ingyenesen mûködni, akkor legyen fizetõs!

Lehet most sokan elküldtök a francba, de 3, azaz 3 db hirdetés feladásával harcolok 1 órája, ha a feladási díj 300 Ft lenne, már röhögve és örömmel fizettem volna...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#244
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,636 posts

FSA gormány: új, fehér, low riser 31.8 mm x 600 eladó -hozzá Fsa 110-es szár- is


te valamit felreerthettel.

#245
Frodo Gt

Frodo Gt
  • fórumtag
  • 0 posts
FSA gormány: új, fehér, low riser 31.8 mm x 600 eladó -hozzá Fsa 110-es szár- is

#246
Frodo Gt

Frodo Gt
  • fórumtag
  • 0 posts
Hell-oh!

ez keletkezik, ha hírdetést adnék fel:

404-ES HIBA: a keresett oldal nem található - vissza a nyitóoldalra

#247
LR-AT

LR-AT

    vendég

  • fórumtag
  • 16 posts
Sziasztok!

Ugyanaz a gondom, mint Poison-nak.

Felteszem, amiatt, hogy mikor az atomvillanás szétcsapott, 2 hirdetésemet tette nagy sajnálkozás közben semmissé.
De úgy tûnik,mégsem eléggé.
Mit lehetne tenni?

#248
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis
Ha jól emlékszem, a keresztbe hirdetés lehetõségét a mezei felhasználók számára megszüntették és csak a boltosoknak lehet.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#249
lacix86

lacix86

    vendég

  • fórumtag
  • 28 posts
Sziasztok!

Nincs idõm nagyon visszaolvasni, egyetlen kérdésem lenne:
hogyan lehet egyszerre több kategóriát megadni a hirdetéshez? két hirdetésem van jelenleg, csak nem tudom, hogyan lehet pl. a szerszám és a kiegészítõ kategjóriában egyszerre hirdetni? korábban könnyen megadtam több kategóriát, most nem találom hozzá a megfelelõ gombot...

Válaszotok elõre is köszi!

üdv
Laci
"When you walk through a storm, hold your head up high.." - na honnan idéztem??? (kulcsszó: loopreviL)

#250
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 posts
Kérlek benneteket, minden konkrét problémát az apro@bikemag.hu címet nyomjatok és a fenti kettõ probléma esetén egy képernyõmentést csatoljatok hozzá.
köszönjük

#251
marxcie

marxcie

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts
chromeban nem mûködik a keresõ input box!

#252
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,636 posts
ujbol jott egy problema hirdetes kep feltoltesenel.feltoltok egy kepet es egy tok mas (meg csak nem is az en kepeim kozul) kep jelenik meg a a feltoltottek kozt.masnak is jeletkezett mar ez?

#253
poison

poison

    vendég

  • fórumtag
  • 84 posts
Sziasztok!
Miért van az hogy 1db hirdetésem van,szeretnék feladni még egyet,és kiírja hogy a hirdetési kereted elfogyott?

#254
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,636 posts
nallam is ez a problema lepett fel.irtam mailt.

#255
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 posts

csak nálam ír 404es hibát ha hirdetést akarok feladni?


nem csak nálad, van egy pár felhasználónál keha, írj mélt az apro@-ra a felhasználóneveddel és javítjuk
köszi

#256
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
csak nálam ír 404es hibát ha hirdetést akarok feladni?

#257
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts
Meg a "nagyszájú kereskedõkkel" egy kicsit erõsre sikeredett a hozzászólásod.
Másrészt rajtad kívül senki nem sérelmezte ezt a kis bakit......

#258
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

Ja ha ingyen van akkor fogjam be...Na ez a tipikus magyar vagyis nem inkább tipikus....
Az bele sem fér a fejedbe, hogy a képeket nem tudom feltenni mert a bringa nem otthon van és én is 600km odébb vagyok. Azért remélem megprobálod megérteni mégha nehezen is fog menni.
A hírdetõk azért iungyenesek hogy legyen forgalom, ha nem lenne forgalom akkor itt alább a nagyszájú kereskedõre sem lenne a kutya se kíváncsi.
Így mûködik mindenhol csak valahol meghalgatják a felhasználót is.

de ha 3 hónap alatt nem tudtad eladni, akkor valamit már alapból elszúrtál azzal a hirdetéssel :D
fogd fel úgy, hogy kaptál egy esélyt, hogy újratöltve visszatedd ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#259
minerel

minerel

    vendég

  • fórumtag
  • 80 posts
Ja ha ingyen van akkor fogjam be...Na ez a tipikus magyar vagyis nem inkább tipikus....
Az bele sem fér a fejedbe, hogy a képeket nem tudom feltenni mert a bringa nem otthon van és én is 600km odébb vagyok. Azért remélem megprobálod megérteni mégha nehezen is fog menni.
A hírdetõk azért iungyenesek hogy legyen forgalom, ha nem lenne forgalom akkor itt alább a nagyszájú kereskedõre sem lenne a kutya se kíváncsi.
Így mûködik mindenhol csak valahol meghalgatják a felhasználót is.

#260
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Tudod tapasztalatom szerint ez így mûködik.:
Ami ingyen van azért nem fizetünk, ami nem ingyenes azt megpróbáljuk ingyen használni és ha már ingyé van és még az arcom sem adom hozzá (persze ritka kivételek vannak) akkor fikázok.
Hiába magyarok vagyunk.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!