Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Marzocchi

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3027 hozzászólás a témában

#2941
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Az en szereny velemenyem:

Ez a kiveszem a kereket es osszenyomom a szarat:
-Biztos jelent valamit....
-De szerintem ez a valami engem nem FELTETLEN erint... hogyha benne van a kerek...

Bar Z5 om nem volt, de a Z2 nek is hasonlo M alaku hidja van.... akkoriban csereltek le a csavarosokat, majd kesobb az RST (MozoProkrol-Delta TL stb)
Ott meg a csavart szoltak le...
Szoval nem nyomogattam otthon, meg aztan lehet hogy nagyobb -kisebb erovel nyomnam ...
De most ha benne van egy normalis /mar amilyen egy gyzas lehet/ agy akkor engem hol erdekel hogy mennyire lehet osszenyomni? A villaszarak ne csavarodjanak, ill ne hajlongjanak....ez szamit de ez egy masik iranyu ero....

Ott van egy masik gyilkos modszer...:
Labamkoze a kereket azt tekerem a kormanyt...
EZ talan eletszerubb, bar mikor eloszor lattam majd a szivemhez kaptam ...

#2942
menikmati

menikmati

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
jok a szimpla usd-k, se a shiver,se a dorado nem csavarodik annyira,a shivert probaltam, a manitouk meg merevek amugyis,és egy 2002-es drop-off szarabb volt mind a sc shiver. a shiver jobban mozog,szebb,csak serülekeny és teuer. de ha vkinek ez a netovább-akkor legyen boldog vele

#2943
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
a hülyeség ragadós????


a kínálban egy srác szeretné a 2000 z5-öt egy az egybe cserélni egy mxc-re. merthogy a bikkmakkban is hogy össze lehetett nyomogatni a ragasztottat.mármint a lábakat

amúgy meg 45 lenne a z5

:o :o :o :o :o :o




#2944
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Vásárlás elõtt kérd meg, hogy vegyék le és tegyék be a nyomogató próba izébe, és nyomogasd meg õket párszor! Aztán ezt csináld meg egy Judy SL-el is meg egy Black Comp-pal az összehasonlítás miatt !

#2945
CURTISPAPI

CURTISPAPI

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Kedves Endre! Légy üdvözölve a marzó fanok táborában! Az általad említett villákról mindent megtalálsz a marzó honlapján, vagy keresd vissza ezen a forumon a marzo 1-es topicot. Vagy lapozd fel a bikers guide katalógust. Pesten szerintem a Blue Cet-be menjél, ha ilyen villát akarsz. Egy-két ezerrel olcsóbban megkapod, mint a hivatalos forgalmazó malinál. A 80mm utat meg felejtsd el, mert ezek a villák mind 100-at mozognak. A marzocchi marathon villák közt van 80-at mozgó, de azt nálunk nem forgalmazzák és árban az RS SID fölött van.

#2946
Dagobert_bacsi

Dagobert_bacsi

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Nagyra Tisztelt Marzo Guruk !!!

Olyan gondolataim tamadtak , hogy ene vegye egy telot az ez evi Caprine Boomerecsembe es mivel a Marzonal jobbat nem lattam az Agro osztalybol ene valasztanom vaamelyiet.

De van egy hiba/am az hogy en szeretnek egy levego rugozasu/olaj csilapitasu villat.

Amit nem tudok 80mm v. 100mm uttal  erdemes venni es hogy mi a kulobseg a

Marzocchi Bomber MXC
Marzocchi Bomber EXC
Marzocchi Bomber MXR

kozot ????

Bocs a so kerdesert de remelem tudtok segiteni egy alakulo felben levo Marzo hivonek...

Meg egy kerdes: Budapesten melyi boltban erdemes venni, ezt azert erdem mert nem vagyok odavalosi...

KOSZONOM ELORE MINDEN FAJTA SEGITSEGETEKET !!!

#2947
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Megoldás: D-Fox !
Írj mailt: d-fox@freemail.hu
Amit lehet kapni Németországban, azt tud hozni !

#2948
vendég__*

vendég__*
  • vendég
De mér csinálják mindég ezt velem? Kinézek valamit magamnak végre, oszt elfelejthetem. Mér jó ez a malinak?
>:( >:( >:( >:( >:( >:(

#2949
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
rob ismét gyorsabb volt...  8)

#2950
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
a málival az a gond, hogy SZVSZ csak azokat a telókat hozzák be, amik benne vannak a Biker's guide-ben. Meg néha még azokat se.  :(

#2951
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Szerintem amíg a Máli a Marzo-k magyarországi forgalmazója, addig felejtsd el a QR 20-at... :(

#2952
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kérdés: Az ún QR20-as lábat mindegyik modellre lehet kérni? Vagy csak bizonyos fajtákra? Már amit nálunk lehet kapni a malinál. Azé kérdezem mer valami effélébe gondolkodok.

#2953
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Ez van baby!
az enyem(idei) fokozatmentes.
A honlap se mondja , hogy fokozatokba lehet csak..

Akar igy akar ugy fasza kis telok!



#2954
gorgo

gorgo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 649 hozzászólás
Egyébkén akkora kamu ez az egész!!!Ahány újság/katalógus annyi féle dolgot írnak az alkatrészekrõl (tisztelet a kivételnek) Itt van például a bringa .Azegyik év eleji számukban azt írták,hogy az ECC-s Marzo villák csill.-t csak 3 állásban lehet állítani, most meg kiderûl hogy mégsem.Ember legyen a talpán aki az ilyenek között ki tud igazodni.

#2955
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Szerintem fokozatmentes. az ideiben is.
De az illetekes Killertom , neki ilyen van.
Esetleg dobj neki egy privatot.

vad

#2956
gorgo

gorgo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 649 hozzászólás
Megtudnátok azt nekem mondani,hogy a 2001-es Z1 MCR-be fokozatmentesen lehet e állítani a csillapítást vagy 3 fokozatban mint (tudomásom szerint) a mostani  Z1 FR-ban ???

#2957
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
:osemikori, mert még nincs!!!!

(ne hülyéskedj mért vennék én '03-as Monstert, ha ott a SUPER MONSTER is ;D ;D ;D ;D ;D :P :P :P ::) ::) 8) 8))

#2958
vendég__*

vendég__*
  • vendég
BNorbi:Ha netán venni akarsz egy 2003 MonsterT-t Szóljál mert lehet hogy a mostani kell!!!(amugy mikori?)


 Lama

#2959
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
sircsik!!!!

#2960
vendég__*

vendég__*
  • vendég
NSMB fórumon voltak.Szerintem adatok még nincsenek.


 Lama