Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

E-baj avagy problémák a netes vásárlások körül

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
187 hozzászólás a témában

#61
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
egy hete küldtem a cuccom árát az eladónak.. még mindig rajta ül. kezdek feszült lenni. olyat gondolom nem lehet, hogy pénztvissza..

#62
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Lehet, hogy túl nagy nála a "forgalom". :)
Felesleges ebay-nek panaszkodni, mert ebben a stádiumban semmit sem fog tenni. Erre akartam kilyukadni.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#63
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Tudom volt már ilyen, csak azért mégis. Nekem az-az elsõ bármilyen adásnál-vételnél, hogy egybõl mindenrõl informálom a másikat...biztos engem neveltek túl jól.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#64
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Szerintem korai még izgulni. Ebay/PayPal is csak akkor csinál bármit is ha 30 nap után nem kapod meg a csomagot.
Az is lehet, hogy már feladta, csak elfelejtett szólni. Szerintem no para.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#65
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
ebay-en (angol), ha nagyon hallgat az eladó mennyi idõ után érdemes jelezni az ebay felé, hogy gebasz van? Kedd-szerda éjjel lett a pénz elutalva paypallal. Azóta hallgat, mint a sír, pedig már írtam is neki, hogy mikor adja fel... A leírásánál elvileg az van, hogy fizetés után másnap feladja.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#66
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Ha 30 nap alatt nem jön meg, akkor a PayPal-on is elindíthatod a pénzvisszát, nem kell ebay hozzá.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#67
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A póló még nincs itt, de gondolom már feladta, bár ellenõrizni nem tudom, mivel az egész terméket törölték, így a my ebay-en sem látom...
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#68
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Hehe! Azt szerették volna a tudtodra hozni, hogy most legálisan megszívathatod az eladót a segítségükkel, ha visszaszeded az amúgy már postázott cucc árát. Egyéni vérmérséklet kérdése. Én mondjuk nem tenném, ha megjött a motyó. Az egész kínai piac és az ebay nagy része arról szól, hogy jogokat bitorolnak, érdekes hogy csak egy-két ilyen esetre érzékenyek.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#69
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Hoppá, kaptam egy olyan üzenetet az ebay-tõl, amilyet még soha :D

"We're writing to let you know that this listing for an item you won or bid on is no longer available:

320687529309 - Rock Johnson I Bring it Team Wrestle T-shirts WWE S-XL

We understand this may be disappointing, but occasionally we need to remove listings. In this case, the listing was removed because the copyright or trademark owner of this product reported that the item may be counterfeit.

Here's more information on eBay's policy concerning replicas, counterfeit items, and unauthorized copies:
Replicas, counterfeit items, and unauthorized copies policy

Here's what you can do next:
-- If you won the item but haven't paid, don't pay. Since eBay removed the listing, you're no longer obligated to go through with the transaction.
-- If you received the item, you can open a case in the Resolution Center to get your money back. Click the link below and select the "I received an item that does not match the seller's description" option.
Resolution Center - eBay
-- If you already paid for this item through eBay, and it's past the estimated delivery time, you can also open a case in our Resolution Center by selecting the "I haven't received it yet" option. "

Ami azért érdekes mert a pénz (nem nagy összeg) elment múlt hétfõn, már értékelt is pozitívan. Szóval reklamáljak az ebay-nél, de lehet, hogy a póló 2 nap és itt van.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#70
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Mof mi lett a vázaddal?


ebay fórumon megy a proéskontra. egy üzenet, 2 számla kérés, amerikai cím fölajánlása és semmi. eh.. nemtom mi lesz. lehet, hogy hagyom inkább az egészet és használom a rokit, úgysem akarja elvinni senki sem(DEMÉÉRNEEM??).

#71
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
na ezert vasarol ebayrol meg egyeb mas kulfoldi helyrol mar 9 eve

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#72
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Vennénk egy robotgépet, egy Philipset. Megrendeltük egy kiválasztott online boltból, ami elég sok 5 csillagot kapott, szóval megbízhatóak elvileg. Két hete ott pihen a megrendelésünk a boltnál, nem tudják teljesíteni a rendelésünk, az ügyfélszolgálat meg csak szédít össze vissza. Ma felhívtam 2 másik üzletet is, az egyikben nagy nehezen beismerték, hogy nincs is ilyen robotgép az országban a Philips nagykerben sincs, külföldrõl várják a beérkezését ami lehet egy hét, de az is lehet hogy 2 hónap. (gondolom elegendõ rendelménynek kellene összejönni hogy elindítsák a kamiont) . Kiváncsiságból megnéztem az ebayon kapásból van 5 boltnál raktáron eladó, az egyiknél több mint 10db van raktáron! Szerintetek az uniós vásárlást itthon tudom érvényesíteni a Philips márkaszervízben ha netán elromlana? Vagy ilyenkor vissza kell küldeni és az eladó intézi a garanciát?

Egyszerûen katasztrófa ami idehaza van.



Mof mi lett a vázaddal?
11:38:11 IM 2012

#73
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
nem jelölte, hogy mivel.
ships to: worldwide, oszt annyi. még licit elõtt küldtem egy levelet, hogy mégis mennyi idõ és pénz lenne, de szintén némaság. akár azt is fölajánlanám, hogy egy new york-i ismerõsnek küldje el, õ meg szépen továbbadja nekem. türelem, megvárom mit reagál a magyarországi postázásra, aztán ha irreális, megy az almába.

#74
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Figyelj arra, hogy mivel küldené! Anno nézegettem egy váz méretû doboz USA-ból való küldési költségeit. Lehet az USPS-el 20ezer ft körüli, de DHL vagy Fed Ex 200ezer forintot is dobott ki.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#75
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
tegnap írtam neki, hogy amint küldi a számlát, abban a pillanatban fizetek is. így most várás.
kössz a tanácsot!

#76
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
7 napod van fizetni.
irjal faszinak, hogy mennyi a posta meg legyen szives elkesziteni a szamlat a totalt es varas
igy szerintem vedve vagy

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#77
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
hétfõn.
várni meg nyilván fogok, viszont így nem csúszok bele olyanba, hogy unpaid item?
fizetni nem tudok, mert ebay nem látja, h. hova jönne a csomag. a request total gombot egyszer már használtam..
de azért türelmes vagyok.
e.

#78
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
mikor ert veget akcio?
en varnek mig ir a csoka

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#79
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
leütöttem egy vázat ámerikában és most fizetnék boldogan. viszont az eladó hiába vállal postázást vörldvájd, semmi egyéb információt nem közölt a szállítást illetõen. 2levelet írtam már, semmi reakció. mi a teendõ? fizessem ki a váz árát, aztán várjak és bízzak, hátha eszébe jut? vagy írjak egybõl ebaynek? egyébként õk már küldtek levelet, hogy illene fizetnem. de ugye nincs total ami alapján lehetne..

#80
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nem.