Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Gyári kerékszettek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
358 hozzászólás a témában

#321
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
...a történetet lehet folytatni a témaspecifikus topicban...


#322
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
kezdõdik .....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#323
bulesz

bulesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 260 hozzászólás

mert szerinted mennyi arres lenne realis?


Ilyen értékû terméknél szted reális 30% árrés, egy árérzékeny piacon?
Ne keverd össze a kinti helyzettel...itthon ugyanis, ha elfelejtetted volna nem 1000 font körül van a MINIMÁL bér!

Itthon az átlag kereset olyan 600 font körül van...így már kicsit más a gyerek fekvése, ha bemégy egy boltba és kbasztott drágán árulják a cuccokat....

Pl most készülök venni futócipõt... itthon ugyanaz a modell 25e, amit kint 12e ért fogok megvenni BOLTBAN!

Vagy szted ez is normális, hogy kétszer annyiért árulják itthon?
Don't try this at home!

#324
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
mert szerinted mennyi arres lenne realis?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#325
bulesz

bulesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 260 hozzászólás

A Campa és a Fulcrum kifutó készlete ( a Campa esetében a 2004-2008-as termékpaletta Fulcrum esetében pedig a 2007-2009-es termékek tartoznak bele ) hihetetlenül népszerû a vásárlók körében, azonban
a kereskedõk nem veszik komolyan az árlistát, valahogy nem tudják vagy akarják a végfelhasználók számára megfelelõ módon kommunikálni a lehetõséget.

Pedig a Campagnolo ennél többet érdemelne, egy több, mint 75 éves vállalkozás nagyobb piaci részesedéssel is rendelkezhetne Magyarországon.


Bezonyám! én sem ismerem a kisker árlistát, csak azt tudom, hogy Red Metal 10 32 ert tudtam volna venni de végül vettem egy Red Metal 5-öt (a kifutó piros/fekete) 44-ért... akkor miért is kellene ezt 60-ért adni? azaz 30%-os árréssel?

Viszont az új modellek ára kint sem olcsóbb sajnos... :(

Országútis koromban volt egy Campa agyas kerékszettem, hát életem legjobb kerekei voltak.... (amíg el nem lopták a kertbõl... :( )

Ráadásul a Fulcrum termékpalettája meglepõen széles MTB kategóriában is.


Jaja, és DH/FR durvulós kategóriában is kijöttek pár nagyon igéretes kerékkel... :)
Don't try this at home!

#326
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Valaki esetleg tudja milyen csapágy kell SLR kerék elsõ agyába?

#327
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Ráadásul a Fulcrum termékpalettája meglepõen széles MTB kategóriában is.

#328
vendég_freeride69x_*

vendég_freeride69x_*
  • vendég
A Campa és a Fulcrum kifutó készlete ( a Campa esetében a 2004-2008-as termékpaletta Fulcrum esetében pedig a 2007-2009-es termékek tartoznak bele ) hihetetlenül népszerû a vásárlók körében, azonban
a kereskedõk nem veszik komolyan az árlistát, valahogy nem tudják vagy akarják a végfelhasználók számára megfelelõ módon kommunikálni a lehetõséget.

Pedig a Campagnolo ennél többet érdemelne, egy több, mint 75 éves vállalkozás nagyobb piaci részesedéssel is rendelkezhetne Magyarországon.

#329
Meky

Meky

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Vuelta Crosser kerékszettet meg szabad venni cc-re? Tárcsafék +80kg.

http://bikemag.hu/sh...mtb-kerekszett

Évente 4-5 maraton és heti ~1-200km lenne benne.


#330
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Nem tudom, hogy nézted-e, de ez még a régi rendszerû vékony acéltengelyes. Nem olyan mint a mostani XT (bár ez lehet, hogy nem baj). Úgy olvasom, sok a gond az új XT szabadonfutóval. De ha olyan mint az RS10-esem, akkor sok baj nincs vele.

Igen, néztem. Kb úgy néz ki, mint egy lx agy. A szabadonfutó miatt tartok a kinti rendeléstõl, mondjuk 2 évente egy új szabadonfutó vásárlás még beleférne nálam. Úgyis csak 3-4e km-t futna évente nálam.


A sebesség mindent megold.

 


#331
sisqo

sisqo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Nem tudom, hogy nézted-e, de ez még a régi rendszerû vékony acéltengelyes. Nem olyan mint a mostani XT (bár ez lehet, hogy nem baj). Úgy olvasom, sok a gond az új XT szabadonfutóval. De ha olyan mint az RS10-esem, akkor sok baj nincs vele.

#332
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Szerintem MO-n még nem igen tesztelte senki. Nekem is erre fáj a fogam, a 6 csavaros változatra. Ha jó áron lesz, majd jövõre....

245 euro az ára a bike-components-en. Itthon is jó lenne ezen az áron, kintrõl ne merem rendelni, mert sokáig tart a gariztatás.


A sebesség mindent megold.

 


#333
sisqo

sisqo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Szerintem MO-n még nem igen tesztelte senki. Nekem is erre fáj a fogam, a 6 csavaros változatra. Ha jó áron lesz, majd jövõre....

#334
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Nem tudjátok, a shimano wh-mt65 kerékszettet tesztelte már valamelyik hazai vagy külföldi újság vagy innen a fórumról véletlenül :) próbálta már valaki?


A sebesség mindent megold.

 


#335
vendég_freeride69x_*

vendég_freeride69x_*
  • vendég
A Fulcrum kerekeket Czeizler Balázs forgalmazza hazánkban.Tel számot most nemtudok írni,de bikemag aprón van hírdetése azon van szám is,vagy iwiw-en is megtalálható.

ezt itthon forgalmazza vki? avagy hol kerül ennyibe?
csak mert én még sehol sem láttam, de kíváncsi lennék rá.
köszi



#336
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

Nem világos, hogy itt (ld. link) párban, vagy egy kerékre értendõ-e az adott ár, mivel szokatlan, hogy az elsõ kerék árban egyezik a hátsóval. Elõre is köszi.

http://www.megabikel...uemart&Itemid=1


Szinte biztosra mondom neked, hogy ez párban értendõ! Ilyen áron mozog a CrossRide. Ha mégis darabra lenne, akkor meg ne vedd :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#337
Irritum

Irritum

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Nem világos, hogy itt (ld. link) párban, vagy egy kerékre értendõ-e az adott ár, mivel szokatlan, hogy az elsõ kerék árban egyezik a hátsóval. Elõre is köszi.

http://www.megabikel...uemart&Itemid=1

#338
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

ezt itthon forgalmazza vki? avagy hol kerül ennyibe?
csak mert én még sehol sem láttam, de kíváncsi lennék rá.
köszi


Pl nálam megnézheted:)

#339
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

...

Fulcrum RedMetal 5:
24db(16+8) lapított j fejû küllõ,20mm-es tengelyek,Campagnolo rendszerû,bontható agytest,3 kalapács,2+4 csapágy,legolcsóbb gyári kerékszett jelenleg(45000ft)és 2! év garancia!
...


ezt itthon forgalmazza vki? avagy hol kerül ennyibe?
csak mert én még sehol sem láttam, de kíváncsi lennék rá.
köszi

#340
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Erõs, nehéz, lötyög megint rajta sorom..