Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Mesterséges dugó, a forgalom korlátozása, dugódíj bevezetése, stb.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
84 hozzászólás a témában

#81
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Ezt most visszavonták - jogosan.

Belváros hermetikusan lezárva és meg is lenne oldva - a probléma, hogy magyarok vagyunk - minden törvény, szabály alól ki akarunk bújni - aki akar, úgyis bemegy, bármikor vásárolható megfelelõ jogosultság hozzá.

#82
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Ide kapcsolodik:
http://kerekagy.blog...iserletezik_kin

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#83
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég

mert a belvárosi parkolódíjak több pénzt hoznak, mint az, hogy Te végig krúzolsz a belvároson tiszta levegõben 40nel :)
meg aki tehetne érte valamit, annak nem érdeke.
meg azért elhamarkodott döntés lett volna lezárni a fél várost és egy csomó utcát 2x1-re szûkíteni, mert ha kocc van, akkor annyi és bedugult a város 1 hétre. így legalább csak 7tõl 7ig van dugó :)


szerintem nem lenne az!!! tudod ez olyan Pavlovi reakciot valtana ki!! még a kutya is megtanulta hogy lampara meginduljon a nyalelvalasztas..... akkor a bunko autos nem tanulna szerinted meg, hogy bringaval vagy tömeggel krúzoljon???? elarulom!!!! dehogynem csak kene mar vegre valaki aki fel meri vallalni, aki mer bizonyos korokben "nepszerutlen" lenni!!!! es akkor a Rakoczi uton, korutakon, stb. elokrol meg nem is beszeltunk akik valoszinuleg szinten orulnenek hogy javul az eletminoseguk...
ha meg penz, akkor dugodijat tudom javasolni!!! 4000 penz/nap oszt krúzolhatsz a nagy 16L-es verdaddal a varosban :) ha ezt havonta 20x megcsinalod mert nem vagy hajlando izzadni kicsit (bringan vagy tömegen) akkor egeszsegedre!!! :D

#84
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
mert a belvárosi parkolódíjak több pénzt hoznak, mint az, hogy Te végig krúzolsz a belvároson tiszta levegõben 40nel :)
meg aki tehetne érte valamit, annak nem érdeke.
meg azért elhamarkodott döntés lett volna lezárni a fél várost és egy csomó utcát 2x1-re szûkíteni, mert ha kocc van, akkor annyi és bedugult a város 1 hétre. így legalább csak 7tõl 7ig van dugó :)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#85
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
Nevetséges ami ebben az országban zajlik! Megöl a tehetlenség, mert nem tudok magunkért semmit tenni, hogy nekünk kerékpárosoknak és nem utolsósorban környezetünknek jobb legyen. Szomorú hogy politikai csatározások és vezetö embereknek mondott TAKNYOK döntenek az életminöségünkrol...
Miért nem lehet elheto városokat csinalni, ahogyan ez a nagy Nyugaton mukszik??
Németeknél pl. néhány városban direkt úgy vannak beállítva a lámpák, hogy az autósoknak mindig meg kelljen állni, míg a busz, kerékpáros, stb. zöldet kapjon :)
Annyi lehetoségünk lenne ezt a sok szar autóst kitakarítani.... és nem, nem, nem........
Méééééér?????