Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Titán bringák, vázak, alkatrészek, egyebek

- - - - -

  • Please log in to reply
1746 replies to this topic

#1741
abotika

abotika

    vendég

  • fórumtag
  • 120 posts
Bár a titán csavar okos megoldás. Acélnál mindenképp jobb. Nekem is titán a fékcsonkom és sokkal merevebb.

#1742
abotika

abotika

    vendég

  • fórumtag
  • 120 posts
A titán jó cucc, csak hát ahhoz is kell érteni a gyártónak, hogy használja fel. Mint a karbonból is van szar, titánból is lehet gyenge vázat készíteni. Szóval szerintem jobban megéri egy ismert gyártó aluváza, mint valami ismeretlen titán bizbasz.

#1743
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

nem jo a link. van egy litespeed miskolc-pest viszonylatban
egy softtail

Na pl. errõl se tudtam. A jó link: http://www.ftwbikes.com/

nekem van egy titán muffos easton alu csöves 1990-es Reflexem.
Litespeed van. pl. itt budapesten a bikeart bringaboltban valakié.
hu basszus ha 8-10 ért lehetne venni titán alkatrészt (nyeregcsõ, stucni) már bevásároltam volna.

A Reflex a BikeMag-ban bemutatott, azt ismerem, a többit nem. A 118 gr-os kormány 25e Ft, a csvarok 1000-tõl indulnak, szóval nem aprópénz. Egyébként nekem most van eladó titán stucnim, kormányom...

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1744
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,030 posts
nekem van egy titán muffos easton alu csöves 1990-es Reflexem.

Litespeed van. pl. itt budapesten a bikeart bringaboltban valakié.

hu basszus ha 8-10 ért lehetne venni titán alkatrészt (nyeregcsõ, stucni) már bevásároltam volna.:(
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#1745
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
nem jo a link.

van egy litespeed miskolc-pest viszonylatban
egy softtail

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#1746
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Na ez a téma elég könnyen a feledésbe merült pedig valószínûleg nem csak 5-10 titángép van az országban, amit a versenyeken és az újságban látni. Valamelyik Duna Maratonon látni véltem egy Merlint, ha tényleg az volt. Szilvásváradon egy Litespeed elõzött. Cascade vázakból biztos vagy egy tucat. Nyíregyházán egy Fat Chance-rõl tudok. Lõrincz Olivérnek is volt valamilyen érdekes váza. A Corratecrõl sem feledkezek meg. De van-e pl. Moots, Seven, Rewel, Epic, Serotta, Cove esetleg Independent?

Ide kapcsolódó hír, hogy már nálunk is lehet kapni titán alkatrészeket. Igaz hogy kínai, de a kormány pl. ugyanaz mint amit a Titec is árult saját néven. Van váz, villa, kormány, nyeregcsõ, hajtómû, stucni, csavarok. Honlapja: www.ftwbikes.hu
A BikeMag-ban volt egy megjegyzég, hogy a Seven cuccoknak nálunk is lesz importõre, de azóta nem hallottam semmit. Lehet, hogy csak vaklárma volt, vagy már halad a dolog?

Van valakinek tapasztalata titán vázakkal, mert a Moratin és a Corratecen kívül nemiegn lehetett hallani más gépekrõl? Van valakinek képe a 2004-es EuroBike-on kiállított aranyszínû Morati HC 1.4-rõl?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1747
gyigyu

gyigyu

    vendég

  • fórumtag
  • 51 posts
Üdv. Mindenkinek!
Idõrõl- idõre feltûnnek gyanúsan olcsó, titánnak mondott vázak! Pl. most az X- Faktorban is kapható leértékelve.. Lehetséges- e, hogy ezek a 30E körüli vázak tényleg titánból készültek? Megbízhatóak ezek? Egyáltalán, szabad ilyet venni? Tud valaki tanácsot adni, hogy a titánnak milyen változatai/ ötvözetei vannak, melyik jó, egyáltalán mire kell figyelni ennél az anyagnál?
Gy.