Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
884 hozzászólás a témában

#741
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Második Kõris biztos nem esik jól majd, de akkor megpróbálom, köszi. Elsõ Kõriskor a murvás út után a Kõrisre terepen vagy betonon kell felmenni? ( az említett meredek érdekelne)

#742
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Középtávról írna valaki néhány sort? A rövidet nagyon rövidnek érzem,ha maradt a tavalyi pálya, akkor az 1 óra vagy azon belüli célbaérkezést eredményezne.


Írok:
Az elején van benne egy plusz emelkedõ és egy meredek lejtõ a rövidhez képest. Aztán fel kell menni a murvás út után a Kõrisre, szerintem kistányéron fel tudsz menni egy ideig, talán a meredekebb részen fogod tolni egy kicsit. Le ott kell menni ahol a gázló feljön, hosszú lapos lejtõ. Aztán fel a z+ on, meredek. Meredeken le, aztán patakparti szívatás. Újra fel a Kõrisre, az alja nagyon meredek. Vissza a gázló útjába. Fent vagy a hegytetõn újra, élvezetes lejtõ le, bele a rövidtávba. Hullámvasút, gázlók, cél.


A sebesség mindent megold.

 


#743
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Középtávról írna valaki néhány sort? A rövidet nagyon rövidnek érzem,ha maradt a tavalyi pálya, akkor az 1 óra vagy azon belüli célbaérkezést eredményezne.

#744
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Sajnos nem tudunk menni, így eladóvá vált 2 nevezés. Férfi középtáv 3,5e, nõi rövidtáv 3,5e.

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#745
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Nem tudom miért kell ezen anyázni! Ennyi van benne és kész, ezen kell versenyezni! Ne aggódj lesz majd benne 3 kemény meglepi! Ha valaki kilövi magát az elején onnantól sütheti!

Ha esni fog elõtte akkor egyenesen élményszámba fog menni ... talán néha szopóágba :)


Mellékesen megjegyzem, inkább elõtte essen mint akkor!!!
Tavaly nyáron lett volna arra egy tájfutóverseny, valahol ahol a murvás az elején felfordul a Dörgõ hegyre, ahol még mind a három táv együtt megy, na ott a patak nem kiöntött a medrébõl kb 25 perc alatt, hanem medrévé tette azt a völgyet, amin megy a derby! Ja és aki úgy gondolja van ilyen, akkor elárulom, hogy az autók ajtajáig ért a víz, durván fél 3/4 órás zuhétól! a képek talán még elérhetõk a tavalyi Honvéd Kupa honlapján! HONV

[IMG]http://http://picasaweb.google.hu/honvedkupa/HonvedKupa2009HodosErArviz?feat=directlink#5360285748962790786[/IMG]

#746
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Szóval mégsem 2700? Ó jé, ismét egy maraton, ahol a kiírt adatoknak KÖZE NINCS a valósághoz. Kérdés - ciki a 2000? Kevés? Szerintem nem. Miért nem lehet 2000-et mondani? Miért kell ebbõl kinek a f***a hosszabb versenyt csinálni?

35 % eltérés, srácok, kapjatok már észhez!

Kezdeményezni fogom a sportszövetségnél, hogy 2011-tõl szabjanak ki büntetést a kiírás és a tények ilyen fokú eltérése estén, amivel egyébként idén az összes hazai maratont meg lehetne büntetni. Na jó, tisztelet a kivételnek, Paulék talán lemérik GPS-el a szintet. :)


Nem tudom miért kell ezen anyázni! Ennyi van benne és kész, ezen kell versenyezni! Ne aggódj lesz majd benne 3 kemény meglepi! Ha valaki kilövi magát az elején onnantól sütheti!

Ha esni fog elõtte akkor egyenesen élményszámba fog menni ... talán néha szopóágba :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#747
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Kezdeményezni fogom a sportszövetségnél, hogy 2011-tõl szabjanak ki büntetést a kiírás és a tények ilyen fokú eltérése estén, amivel egyébként idén az összes hazai maratont meg lehetne büntetni. Na jó, tisztelet a kivételnek, Paulék talán lemérik GPS-el a szintet. :)


Holnap mérem!!
(ha esik az esõ akkor csak a jövõhéten)

#748
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Vennék felnõtt férfi középre vagy rövidre nevezést. ( de furcsa ez)

#749
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Szóval mégsem 2700? Ó jé, ismét egy maraton, ahol a kiírt adatoknak KÖZE NINCS a valósághoz. Kérdés - ciki a 2000? Kevés? Szerintem nem. Miért nem lehet 2000-et mondani? Miért kell ebbõl kinek a f***a hosszabb versenyt csinálni?

35 % eltérés, srácok, kapjatok már észhez!

Kezdeményezni fogom a sportszövetségnél, hogy 2011-tõl szabjanak ki büntetést a kiírás és a tények ilyen fokú eltérése estén, amivel egyébként idén az összes hazai maratont meg lehetne büntetni. Na jó, tisztelet a kivételnek, Paulék talán lemérik GPS-el a szintet. :)


A honlapon levõ szinttérkép viszont teljesen jó.
Én megnéztem a térképet és tudtam, hogy mennyi szint lesz.

És jó a Hajag (fõleg majd sárban :D), meg a fordított út a Kõrisre (lesz ám bringatologatás a túrázóknak :) ).


A sebesség mindent megold.

 


#750
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Szóval mégsem 2700? Ó jé, ismét egy maraton, ahol a kiírt adatoknak KÖZE NINCS a valósághoz. Kérdés - ciki a 2000? Kevés? Szerintem nem. Miért nem lehet 2000-et mondani? Miért kell ebbõl kinek a f***a hosszabb versenyt csinálni?

35 % eltérés, srácok, kapjatok már észhez!

Kezdeményezni fogom a sportszövetségnél, hogy 2011-tõl szabjanak ki büntetést a kiírás és a tények ilyen fokú eltérése estén, amivel egyébként idén az összes hazai maratont meg lehetne büntetni. Na jó, tisztelet a kivételnek, Paulék talán lemérik GPS-el a szintet. :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#751
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Lehet én azért kaptam meg, mert postán fizettem be.


Én átutalással fizettem és megkaptam a számlát a múlt héten szerdán.

Egyesület nevére kértem és odaírtam, hogy neme postázzák, és meg is jött!

Ma bejártuk a pályát (hosszú táv), végig tekerhetõ - illetve egy helyen van a Hajag mászás kezdeténél egy vadak és terepjárók által összemicsodázott rész, ami picit trükkös. Ma pár helyen baromi nagy fákat hasogattak.

99,6km-lett; szint:2030m
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#752
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás

Sziasztok!

Milyen gumit érdemes keresgélnem erre a versenyre? Most egy maxxis crossmark van fent, de gondolom az ide nem lesz jó.
Köszi


Szia!
Én tavaly középtávon mentem, oda semmi extra nem kellett...crossmark tuti jó.

#753
ZsoZ

ZsoZ

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Sziasztok!

Milyen gumit érdemes keresgélnem erre a versenyre? Most egy maxxis crossmark van fent, de gondolom az ide nem lesz jó.
Köszi

#754
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás

ugyanígy tettem, mint Jani - odinban kértem számlát az egyesület nevére - de én még nem kaptam semmit.


Aki kéri, annak postázzák, aki nem, a versenyen veheti át. Én kértem Leon-tól és küldte.
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#755
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nem sürgõs, csak tavaly ilyen lehetõség még nem volt, ezért érdekel, hogy miként mûködik. Eddig mindig a versenyeken kellet üldözni a szervezõket a számláért, bár megjegyzem Vinyén ment a legsimábban.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#756
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Lehet én azért kaptam meg, mert postán fizettem be.


A sebesség mindent megold.

 


#757
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ugyanígy tettem, mint Jani - odinban kértem számlát az egyesület nevére - de én még nem kaptam semmit.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#758
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Nekem elküldték postán a számlát, ami az egyesület nevére van kiállítva.


A sebesség mindent megold.

 


#759
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Panthi Leo, ha odinon kértem számlát a nevezésnél az mit takar, a versenyen veszem át a számlát, vagy Ti külditek ki az egyesület címére?

Elõre is kösz a választ.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#760
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Egy barátom sérülés miatt már biztos nem tud indulni, ezért eladná a ffi master1 középtávos nevezését 4000Ft-ért.
Ha érdeket, privátban adok telefonszámot.