Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

  • Please log in to reply
884 replies to this topic

#581
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts
Na, ide sem jövök többet...

Pozitívumok: néhol szép volt a kilátás a szerpentinrõl

Negatívumok:
- hosszútávos rajtprocedúra: elõször kitalálták hogy hamarabb rajtolunk, mert jön a vonat, aztán 10kor, aztán mégsem
- hosszútáv összeterelése az akácfák alá, tele volt szúrós ágakkal a terület....
- kritikán aluli pályajelölés, nem értem, miért nem lehet a nemzetközileg elfogadott jelrendszert használni. Van jel a hídra, van jel a vízátkelésre, ellenben a 3nyíl lefele + tolókocsi nem szerepel közöttük... A pálya jellegére vonatkozó táblák ELÕjelzõ funkcióval bírnak, amikor már ott vagyok a "falnál", akkor felesleges a 3 nyíl felfele. Ritka szalagozás, rossz irányokba sehol sem volt "X", sehol sem volt keresztbeszalagozás. Hamár a beszólítás "UCI szintû", akkor nem ártana a pályajelölésre is gondot fordítani.
- volt sok ténylegesen veszélyes hely, ami egyáltalán nem volt jelezve, a keresztbedõlt fák és a szerpentinen szembejövõ vonat is meglepõ volt
- nem tudom ki mennyire élvezte a patak parti "mókát", de ha szopni akarok, akkor inkább keresek egy lovat... Oké, hogy keskeny, meg izgalmas, meg a helyiek szívecsücske, de ahol csak seggencsúszva lehet lemenni, sziklára kell mászni, gyökerekbe kell kapaszkodni, kidõlt fán átmászni, az minden, csak nem biciklizés, és ugye a szabályok szerint tekerhetõ pályát kellett volna összehozni.
- frissítõk helyének "elhallgatása", szokásos szar felhozatal, kulacstöltés siralmas tempóval, egy 600Ft-os teljesítmény túrán különb a frissítés
- komolyan száraz rizses húsra vágyott mindenki a verseny után, vagy csak nekem vannak túlzott igényeim?

- 1940m szintet mért a Polarom, az elég messze van a 2700m-tõl. Vajon a szervezõk mivel mérték???

Remélem nem hagytam ki semmit.

#582
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 posts
Noh én is haza értem!
Egy szóval tudnám jellemezni ezt az versenyt: érdekes volt.( közép táv)
A kijelölés hiányos volt, néhol csak néztem, hogy merre kell menni(3 fele volt út) de szalag sehol sem. A patak melletti kis vékonyka út, sztem járhatatlan volt, ott CC pályán éreztem magam. Én erõsen gondolkoztam azon, hogy jobb lett volna e a sárgumi,de lehet h megszívtam volna.
Nõi élmezõnnyel sajnos nem tudtam menni, De csak fejlõdök idõvel. Nem tudom,hogy hol végeztem, egy biztos elfáradtam :). A végén egy patak átkelésnél, derékig elmerültem, majdnem teljesen megmártóztam a patakban :)
Végén jól esett, hogy olyan sokan szurkoltak.(sokat számított)
Remélem lesznek képek.
átlag pulz: 166. max 198


#583
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,086 posts
Na én vok az elsõ aki verseny után ide ír :)
Nagyon emlékezetes verseny volt. Kidõlt fák nem nehezítették a pályát. Volt ugyan a gázlók elõtt de az lehet nem tegnapi volt.
A gázlókról. Nem tudom mikor lesz még egy verseny kishazánkban ahol ennyi és ilyen gázlósor lesz megint. Az utolsó kb. 5 kilcsin gázlóból be gázlóból ki. Nem 20 centisek. Majd látjátok a képeken meg videón. Én is teszek fel és majd belinkelem. Úgy éreztem magam mint a moziban a gázlóátkelésekkor. Nézõk ott drukkoltak. De tényleg a kirándolók kifejezetten élvezték a mutatványainkat. Sõt mivel a célhoz közel voltak sok versenyzõ is visszajött és sok fotós is kattingatott. Sár sem volt annyi és olyan hogy ráragadt volna a fékekre váltókra. Ami volt átlehetett tekerni rajta. Volt egy (több is) veszélyes rész. Amikor a patakmellett kellett a patak felé lejtõ valamin átvonszolni magunkat meg a bicót is. Állítólag volt aki belepottyant. Akkor várom a sok sok csodás képet :)

#584
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,361 posts
embertelen nagy vihar volt,szerencsére nem tartott sokáig.A kidõlt fák okozhatnak gondokat.

#585
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 posts
Az idõkép szerint nem esett ennyi.
A keró legyen veletek!

#586
BPBF

BPBF

    vendég

  • fórumtag
  • 20 posts
Óriási vihar volt éjjel, cudar világ lehet a Bakonyban. KB. 25-30 mm esõ is esett.
Vigyázzatok magatokra!

#587
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts

A radarkép alapján épp vihar tombol a pálya nyugati szélén. Vajon akkora por lesz ,mint 2 hete a bükkben? :D


Rájöttem, hogy az IRC Mudmad 1.95-öm eléggé visszafog sárban is, úgyhogy Nobby Nic-Racing Ralph. ;)

Mindenkinek jó versenyzést!

#588
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 posts
Na ez a vihar szétromnplta fél Veszprémet, a katasztrófások itt vágják a fát a házunk mellett, és õk mondták! Asszem idõben kell reggel indulni, mert azokat az utakat ritkán takarítják, pláne az erdõt!

#589
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 posts

A radarkép alapján épp vihar tombol a pálya nyugati szélén. Vajon akkora por lesz ,mint 2 hete a bükkben? :D


Épp Vp-ben van az a vihar, esett egy csöppet, de én inkább a szél miatt aggodnék, mivel a Bakonyt eddig is ledöntötte a vihar kár, remélem nem döntött a pályára újabb fákat!
A víz meg gyanusan a pataknak tesz jót!!!

#590
emente1990

emente1990

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Szia Zsiráf!

Érdeklõdnék hogy megvan e még a nevezésed? Egyik csapattársamnak kellene, középtávon megy U19-be, úgy olvastam hogy átírható díjmentesen.
köszi elõre

#591
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts
A radarkép alapján épp vihar tombol a pálya nyugati szélén. Vajon akkora por lesz ,mint 2 hete a bükkben? :D

#592
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
Remélem Nobby Nic-Racing Ralphos... :D

#593
zsiráf

zsiráf

    vendég

  • fórumtag
  • 139 posts
Rövidtáv Felnõtt ffi nevezés eladó, 4.000 -ft. 30/902-3900

#594
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts
Milyen a pálya állapota? :D

#595
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Sár lesz? :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#596
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 posts
Ezt meg tudom érteni. Akkor gyógyulj meg hamar és mehetsz edzeni a mátrára és a 24 órásra ;)
A keró legyen veletek!

#597
Mammut

Mammut

    vendég

  • fórumtag
  • 52 posts
Révfülöp 7:30 -Balatonfüred 8:00 -Vinye útvonalon megyek szombat reggel. Van még egy ingyen hely a kocsimban. 30 298 5719

#598
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,124 posts

Dani, nehogy már ne gyere el egy ilyen jó kis versenyre...

Hétfõ óta kb. ma van elõször 38 fok alatt a lázam, tegnapelõtt volt 40 fok is, úgyhogy azt hiszem ezt most kihagyom. A másik az, hogy a távolság miatt elég sokba lenne, harmadrészt pedig, mivel a szezon elsõ felében nem volt licencem, így se a Szivásért, se a Crosskovácsiért, se a Dunáért nem kaptam pontot, így az összetett jó helyezés reménye is elszállt, pedig 2. vagy 3. lettem volna az Mk összetettben. :(

A nevezés pedig eladva.

#599
pytsur2

pytsur2

    vendég

  • fórumtag
  • 44 posts
Nix, privát ment.

#600
nix

nix

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
Sziasztok!

A középtávos nevezésem még mindig eladó, kivéve ha társul valaki Bp környékérõl. Egyedül nem megyek.