Jelentkezz be Regisztrálj
Bike Porn - avagy kéne ez a bringa
#5261
Posted 2010. February 16. - 12:16
#5262
Posted 2010. February 16. - 10:49
#5263
Posted 2010. February 15. - 22:47
Emlékeim szerint nekem tetszett ez a hátrafelé kerékkivétel, mert a sor nem "gabalyodott" bele a hátsóváltóba meg a láncba. Ja a súlya 5,71kg.
hat szerintem meg pont az a szivas. hogy a lanc elleneben akarod huzni ki hatra a kereket. a lefele ejto papucsban csak megfeszited hatrafele a valtot es mar ki is jon a kerek. sokkal egyszerubb
ez a dizajner BMX meg tipikus peldaja annak hogy forma a funkcio elott. egy nem letezo problemara megoldast talalni az szerintem nem egy olyan dolog amire erdemes idot forditani.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#5264
Posted 2010. February 15. - 22:02
A Klein bringa tetszik, a BMX érdekes.
#5265
Posted 2010. February 15. - 21:41
#5266
Posted 2010. February 15. - 18:54
Már írom is át a topik címét! Ez nagyon jó.
szerintem meg nagyon gáz ez a cím
#5267
Posted 2010. February 15. - 11:19
szep ez a klein csak az a baja hogy hatrafele jon ki a kerek a papucsbol. ami egyreszt szuksegtelen, masreszt szivas
Emlékeim szerint nekem tetszett ez a hátrafelé kerékkivétel, mert a sor nem "gabalyodott" bele a hátsóváltóba meg a láncba. Ja a súlya 5,71kg.
#5269
Posted 2010. February 14. - 22:03
Hu bassz nem rossz megoldás voltak ilyen autók,motorok de bringába nsgyon jól mutatnaérdekes elgondolás:
http://mcjawn.com/bl...ss-bmx-concept/
#5270
Posted 2010. February 14. - 21:33
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#5271
Posted 2010. February 14. - 19:48
RAUH-Welt
B E G R I F F
#5272
Posted 2010. February 14. - 19:27
#5273
Posted 2010. February 14. - 19:26
#5274
Posted 2010. February 12. - 22:27
ez is csak aztat bizonyiccsa hogy nem azon múlikIgen, és már akkor is voltak ettõl sokkal könnyebb bicajok is.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#5275
Posted 2010. February 12. - 22:25
Na arra már viszont nem emlékszem Tinker Juarez ott volt-e, de 94-tõl már Cannondale-el tekert.
#5276
Posted 2010. February 12. - 22:20
Ezzel a géppel, vagy leglábbis egy szakasztott ilyennel nyertek VK futamot Csillebércen anno...
bezony, és hogy röhögött mindenki, hogy cc gépen tárcsafék?? meg slick gumi???
#5277
Posted 2010. February 12. - 21:32
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#5278
Posted 2010. February 12. - 21:28
#5279
Posted 2010. February 12. - 16:57
Mai buzi rovat: http://www.pinkbike.com/photo/4583419/
Ezzel a géppel, vagy leglábbis egy szakasztott ilyennel nyertek VK futamot Csillebércen anno...
#5280
Posted 2010. February 12. - 10:24
Már írom is át a topik címét! Ez nagyon jó.Nem lehetne, hogy link helyett képet tegyetek be? Egy ilyen kifejezett bike porn topikban olyan jó lenne, ha képek lennének.

Sign In
Create Account

Back to top








