Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Westend City Ride

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
49 hozzászólás a témában

#21
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Ajánalnám inkább kivilágítás nélküli egykerekezést este 8kor a hungárián... több adrenalin :)

#22
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Gyerekek azért az illegális futamnál arra is gondoljatok mi van ha valaki beandalog elétek egy kanyarban vagy csak úgy simán. Eltöröd a kezét, kulcs csontját és azt mondod neki hogy bocsi?:(
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#23
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Bár tegyük hozzá, ezért csak részben okolhatóak a bringások.

De sztem is mindenkép "sírás lesz a vége". Joggal. Ja, és kamera van mindenhol. Liftben is,lépcsõházban is. Ha még ki is jutna a delikvens, az tuti, h többet nem megy vásárolni a C n A-ba :D

#24
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Tudod mennyi meló rádzárni az ajtót a kijáratnál?
Nulla. Az üvegen meg hogy mész át? :)

Ne eröltesd, ezzel a maradék "tekintélyét" is le lehet rombolni a bringásoknak....

Bár így sincs már semmi.

#25
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
...és akkor te leszel a fasza csávó?


#26
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Az autóparkolóból van bejárat a legtetejére. Na igen egyértelmû,hogy necces a dolog. Ezért lenne jobb legálban,de ha Mohamed nem megy a hegyhez..... :D
Különben ez csak reggel a boltok nyitása elõtt lenne lehetséges,mikor alig van ember és van hely menekülni. :D Vajon akkor is teljes létszámban van jelen az õrség? :D

#27
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nemvágom van e lift a legfelsõ emeletig, meg ha van is be van e kamerázva. ha nem kapnak el mielõtt elindulsz akkor tán van esély...
de mondjuk simán ha ellöknek miközben síkon tekersz akkor is már el vagy kapva...

#28
bigyesz

bigyesz

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás

jaja
én vállalom civilben pár bizti õr kiiktatását a menekülésetek érdekében:D:D:D


:ok:

#29
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Na igen,a lépcsõs gondolat nem rosz,vagy vmi háló féle a necces pontra(bár a lassító egyszerûbb).
Ez világos Zed,de ennyi õr is csak szétszórva van,max 10 érkezik a megfelelõ helyre idõben. És most õszintén. Ki állna egy lépcsõn lefelé száguldó full védõben lévõ bicós elé? :D
Amúgy kéne pár civil akik segítenek a menekülésben. :D A metro aluljáróig kell eljutni és onnan már simán meg lehet lógni. :D
De gyorsan terjednek arrõl a fórumról a hírek! :D

#30
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás
A csehek megcsinálták:
http://velo.hu/index...ul=hir&kod=4510

#31
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

Ha megcsináljuk páran illegálisan megkövez minket a fórum meg a bringás társadalom? :D


Szerintem nem jutnál ki. Az egy dolog, hogy a biztiõr nem fut elég nyorsan, de van nála rádió. Amit 30-40 másik õr hallgat. Ha mindegyik beáll egy lépcsõ aljára...

Amúgy jó ötlet, de minden mozgólépcsõ elé lassító kell, mert ha valaki pont elõtte csúszik meg, és átsupermanezik a korláton...
Ausztria, Kenguruk földje!

#32
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

A forum és a bringások biztos nem de a boltosok tuti :D , gyorsan végig kell tekerni oszt tipli :outofhere


jaja
én vállalom civilben pár bizti õr kiiktatását a menekülésetek érdekében:D:D:D
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#33
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Na igen,az 5let maga jól hangzik,csak elkeserít,amit Jorus mond,h volt rá kísérlet. :(
Ha megcsináljuk páran illegálisan megkövez minket a fórum meg a bringás társadalom? :D


én szívesen megnézném a kékfényben :D

#34
bigyesz

bigyesz

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás

Ha megcsináljuk páran illegálisan megkövez minket a fórum meg a bringás társadalom? :D


A forum és a bringások biztos nem de a boltosok tuti :D , gyorsan végig kell tekerni oszt tipli :outofhere

#35
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Hát én úgy tudom, h a Westend nem lelkesedett az ötletért, pedig tényleg tervben volt... (A MetroRide-ot a mi cégünk rendezte)

De van itt egy ilyen, h volt már külföldön... http://www.metacafe....bull_down_mall/

RedBullDownMall

#36
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Na igen,az 5let maga jól hangzik,csak elkeserít,amit Jorus mond,h volt rá kísérlet. :(
Ha megcsináljuk páran illegálisan megkövez minket a fórum meg a bringás társadalom? :D

#37
bigyesz

bigyesz

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás
Nem lenne egy hülye ötlet ez a Westendes csapatás :cool2:, a mozgólépcsõn én is nyomatnám :D

#38
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

a mozgólépcsõ meg közbe felfelé megy:)

mekkora lenne:D:D fõleg ha tripla sebeséggel:D
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#39
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

...
Én amúgy úgy gondoltam,hogy a pály leginkább a mozgólépcsõkön mehetne...


a mozgólépcsõ meg közbe felfelé megy:)

#40
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Affene. :( Ez nem túl jó hír. :(