Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Westend City Ride

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
49 hozzászólás a témában

#1
-Rider's Soul Team- Sz.A.

-Rider's Soul Team- Sz.A.

    vendég

  • fórumtag
  • 216 hozzászólás
A 4X szerintem is játszhatóbb mint a DH...!? :D
Rider's Soul Team ; www.riderssoul.gportal.hu ; http://riderssoulteam.pinkbike.com

#2
ROVAR

ROVAR

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Hát ahogy elnézem a téma elvetve, több a hátulütõ mint a lehetõség. De módosítanám kicsit a témát. Dirt vagy 4X a tetõn? :D

#3
ROVAR

ROVAR

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Mindegy, próba cseresznye..

#4
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Egyébként egy üzleti alapokon nyugvó társaságnak miért is írna akárki is petíciót? Az övék a placc, aztán kész. Ennyi erõvel õk meg írnak petíciót, hogy minden reggel a te budidban szarjanak, te se engedélyeznéd valószínüleg :D

Rendezvényszervezés esetében van amikor csak egy nyomorult pultot akarsz kitenni, két hostessel, aztán jön a levél, tedd õket ahova akarod, de ide nem, és akkor ennyi. Kapcsolatok valóban szükségesek, meg h ebbõl õk miként és hogyan fognak profitálni, ez egyértelmû. Nem egyszerû egy ilyet megszervezni, de hát ez is egyértelmû :D

#5
ROVAR

ROVAR

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Hát jaja, k_rvajó 5let ez az egész, csak hát már megint a pénz kérdésnél járunk. :S Lényeg hogy a téma feldobva, a bedobott linkekbõl is láttuk hogy külföldön sikerült, hátha itthon is bejön egyszer a dolog. Csak remélem nem leszek addigra már 60 éves :S

#6
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Félre értés ne essék! Eszembe nem jutott,hogy én szervezzem meg. Csak gondoltam, megpendítem,hátha van itt olyan aki lát benne fantáziát és érti,h mi a dörgés. Meg érdekelt a többiek véleménye is. :) Nem több.
Én nem értek a lovakhoz ! :D

#7
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
lehet ilyeneken gondolkodni, de evvel nem mész semmire. megvan ennek az útja módja hogy hogyan kell egy ilyet megrendezni. és ha még esetleg tudod is a formális dolgok mikéntjét, írsz faca pályázatot peticíót anyámkínját, beadod a részletes grafikai tervekkel a megfelelõ helyre még akkor se biztos hogy sikerül, ha nincs kapcsolatod.
szerintem 90%ban a megfelelõ kapcsolatokon múlik az ilyen nagyobb rendezvényszervezés.
de ez csak egy laikus véleménye. kérdezd pl a metroride szervezõit.

#8
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Az én lelkesedésem is egyre lejjebb nyomjátok! :(
Pedig a sóher közönségbõl lehetne akár bringás is. :)
Kint miért mûködött? Itthon miért nem? :(
Menjünk akkor valami magas toronyházba ahol sok a lépcsõ! :D Lépcsõház DH? :D

#9
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
jaja, szükségük van a fókuszban másfél percre, mikor fõmüsoridõben pont több reklámot adhatnak le bármikor:D


És az OSG-t se felejtsd el, mint az "extrém sport támogatását"
Emellett nem hinném, hogy szükségük lenne még egy hasonló - ám magát az üzleteket veszélyeztetõ eseményre.

És ha jobban végiggondolod - a bringás társadalom nem az a pénzszóró banda (mondhatnám hogy sóher)

Így sok hasznuk nem biztos hogy származna a dologból :)

#10
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Az igaz. :( Fene ebbe a pénzéhes világba. :(
Pedig amit DéBé mond az se hülyeség. Ha másnem a fókuszban benne lenne.
Vajon õket mennyire zavarja a konkurencia? Ha arra menne a hivatkozás,hogy ha õk nem engedik,akkor majd hátha az Árkádban vagy az Arénában? :) Vagy ez csak a biztosítóknál,meg a mobilcégeknél nyerõ stratégia?

#11
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nem hiszem hogy holmi aláírások meghatnák az illetékeseket. ha pénzt látnak benn egyedül akkor fognak pozitívan hozzáálni. jótékonyságból, szánalomból nem.

#12
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

Ha viszont valakit elkapok a ciciben rájdolni, eltöröm kezét-lábát, a bringáját bedig beolvasztatom sörösdoboznak.


Remélem ezt csak az illegálisra érted! :D Nem volna jó,ha netán te lennél a legál akadálya! :D Vagy akkor valami nagyon jóféle sör legyen.;)

Thez 5lete sem kivitelezhetetlen :D. Elgondolkodtam.... Death (bike)race 2 ? :D

De a viccet félretéve(mert látom kezd rossz irányba menni a dolog), nincs rá esély amit Rovar mond?
Vagy annyi aláírás úgysem jönne össze?

#13
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Jól van na!!! :D Én is jobban szeretném ezt legálisan! :D Csak elmerengtem....
De azért ha haldokolnék remélem megértenétek,hogy ha ez lenne az utsó kívánságom! :D
Egyébként VV nem. Semmit sem csinálok azért,hogy én legyek a fasza csávó. Azt csinálom amit szeretnék, és csak azért. Csupán boncolgattam a témát,hogy nem lehetetlen a kivitelezés. Bár az üvegajtó bezárásával nem számoltam. :D
De jó lenne egy ilyen bulit megcsinálni, mint a csehek. Csak nem kéne akkora ugrató. Vagy kéne egy kerülõ. Nem kéne ehhez a legnagyobb sztárokat idehívni. Szerintem a nélkül is faja lenne.

#14
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Ajánalnám inkább kivilágítás nélküli egykerekezést este 8kor a hungárián... több adrenalin :)

állat :D


Ha viszont valakit elkapok a ciciben rájdolni, eltöröm kezét-lábát, a bringáját bedig beolvasztatom sörösdoboznak.

#15
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
OFF
miért nem látok soha egyetlen velo.hu -s linket se normálisan? adaptive media sales house jön be. googlin is rákeresek, megtalálja, ráklikkelek és nem az jön be ami a "tárolt változatnál"
:mad:

#16
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
http://velo.hu/index...ul=hir&kod=4510
ennyi...
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#17
ROVAR

ROVAR

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás

Mindenesetre, attól a perctõl, hogy valaki illegálba végig gurul esélytelen egy legális szervezõdés ;)

Jaja, szóval míg el nem hngzik az a bizonyos "rajt" addig mindenki maradjon a seggén :D

#18
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Mindenesetre, attól a perctõl, hogy valaki illegálba végig gurul esélytelen egy legális szervezõdés ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#19
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Szerintem fel kéne vetni az ötletet nekik újra kicsit hivatkozva a Metroride-ra hátha úgy esetleg meglátják benne a reklámot(Tv is tuti közvetítené). A kritikus helyekre meg mehetnének ezek a szalmával töltött hasábok. A beleegyezésük nélkül viszont szerintem tök esélytelen hogy végiggurulj.

#20
ROVAR

ROVAR

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Hát igen, az is biztos ha elkapnak (márpedig a mai technológia meg a kitenyésztett biztonsági õrök segítségével könnyû dolog lenne) csúnya pénzügyi hátulütõje is lenne a dolognak.
Szóval ezért kell menni a fõmuftikhoz és próbálkozni. Ha már próbálták elõttünk, akkor bízhatnunk talán abban is hogy ha ennyire akarjuk, akkor talán beadják a derekukat.
Vagy egy újabb 5let lenne szerintem a petíció. Marhasokan aláírnánk, meg ha találnánk szponzort, és már ezekkel mennénk kérvényezni a dolgot, talán könnyebb lenne.