Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Westend City Ride

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
49 hozzászólás a témában

#41
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Zsoloék tudtommal gondolkodtak ienben, konkrétan a Westenddel kapcsolatban, de nem jött össze, pedig ugye a Metro Ride-ot összehozták.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#42
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Valami hasonlóra gondoltam! Mi ez amúgy? Egy befalazott város? Legalább akkora! :D
De itt is volt üveg rendesen. Meg tuti ki lehetne jelölni egy olyan pályát ahol kevés cucc sérülhet.
Én amúgy úgy gondoltam,hogy a pály leginkább a mozgólépcsõkön mehetne,vagy ha azt nem engedik,akkor a rendes lépcsõn. Ott szinte alig van üveg. :S Nem tom.Pedig jó 5let szerintem.

#43
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 hozzászólás

Mondjuk ezt überelni nehéz lenne itthon:


nagyon jó, de mekkorát esik benne az ürge, én nem éltem volna túl.

#44
lazac

lazac

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
Mondjuk ezt überelni nehéz lenne itthon:


#45
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
na ez baromi jó ötlet!!!akkor most énis elmondom az enyémet:)én jégszlalomot álmodtam a westend koripályán. szögesgumis meg anélküli kategóriák stb.mehetne nap közben is, mert ez nem akadályozza az üzleteket és a népet.
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#46
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Szerintem még egyetlen egy hatalmas hátráltatója van a dolognak az pedig nem más mint az ÜVEG. Kétlem hogy engedélyeznék a száguldást mikor jóformán az egész oldalfal üveg ill. ha jól emlékszem a korlátok nagy része is az.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#47
ROVAR

ROVAR

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Én teljesen támogatója vagyok a dolognak (mivel az "értelmi" szerzésben is részt vettem)! Igen, a zárás környéki idõpont szerintem jó lenne, akkor a boltok se vergõdnének a vevõforgalom korlátozása miatt. Jó reklám mindenféle rendezvény a westendnek, és hát igen a Red Bull meg egyenesen ráharap az eXtrém sportrendezvényekre. Jó nagy pályaterv is készülhet a rendelkezésre álló terep nagysága miatt (tetõn ugratók stb, benn meg kisebb akadályok) és persze az elengedhetetlen mozgólépcsõlovaglások, vagy ha az nem engedélyezett akkor a fix lépcsõket használnánk.
Át kell rágni rendesen a témát kedves fórumozók, szerintem lenne igény a dologra.

#48
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Persze ez világos,de lehetne ez is zárás után,mint a metro ride. Ott se állították le a metrót (valszeg annak se örültek volna sokan! :D ) És ez annyira nem is késõ szerintem. 9-10 körül zárnak már ott a boltok nemde?

#49
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Szerintem is jó buli volna csak egy hátrányát látom a dolognak kíváncsi vagyok mekkora reklám értékkel bírna a verseny amiért bezárnának x darab üzletet és az üzlet nem akarná beperelni az üzemben tartót amiért nem nyithat ki:(
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#50
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Olyan õrült ötletem támadt,hogy mekkora buli lenne keresztül száguldani a westend-en,a mozi tetõbejáratától a metro szintig :D. Csak az a baj,hogy ha elkapnak,akkor annak sajnos komoly következményei lehetnének.
De mi lenne,ha ezt legálisan csinálhatnánk meg?
Egy verseny át a westend-en? Hasonlóan a metro DH-hoz. Szerintem nagyon nagy buli lehetne. Jó reklám lehetõség lenne a westend-nek és a kerékpársportnak is.Ráadásul nagyon jól lehetne látni az egészet a nézõknek,ami nem egy utolsó szempont. :)
A Red Bull meg amúgy is minden ilyen extrém marhaságot támogat.
Érdekelne,hogy szerintetek ez teljesen halott ötlet vagy ti is láttok benne fantáziát? :)