Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kross

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
886 hozzászólás a témában

#381
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
A KROSS új dirt szériás kerékpárjai hamarosan a boltokban...
KROSS Rebel: KROSS Kerékpár fényképei - KROSS Dirt széria | Facebook
KROSS Spade: KROSS Kerékpár fényképei - KROSS Dirt széria | Facebook
KROSS Spade Pro: KROSS Kerékpár fényképei - KROSS Dirt széria | Facebook

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#382
Supernova1982

Supernova1982

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
  • Location8448,Ajka-Bakonygyepes,Tóbereki.u.3.
Szerintem a teleszkóp ameddig jó addig használd vele ha azt veszed meg,hát én nekem volt egy merevvilás maláj biciklim kiskorom óta használtam kb:14 éven át-hát érzem kikészûltek a kezeim tõle-úgyhogy áldom a teleszkópokat!Nem sértésként de ez a grammhuszárság már az agyamra megy,akkor vegyenek ezek az egyének 'mûanyag bicikliket'!Nekem egy 2009-es KROSS LEVEL A6 DISC-em van és örök darab lesz,teleszkópja is elfogadható-nagyon jól mûködik-kormányról is vezérelhetõ!Nagyon jók ezek a kerékpárok a KROSS-tól!

Nagy János


#383
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Szia!

Egyetlen utolsó darab még elérhetõ a V3 2010-es kék 21"-bõl, az lesz a te méreted. És az Evado-ból is azt a méretet ajánlanám elsõsorban.

Merevvilla természetesen rakható bele késõbb.


Hello!
Néztem ezt a márkát és eléggé megtetszettek:) Ki is néztem a Kross Hexagon V3 ast. És az a kérdésem lenne, hogy a 185 körüli magasságomhoz a 19 es váz nem lenne kicsi? mert most olcsóbban lehet kapni 2010es modelleket, de csak ebben a méretben(Sajna nem vet fel a pénz, de arra a felhasználásra amire nekem kell elég lenne). A másik az lenne hogy ehhez a modellhez tudnák e rakni a teló helyett merev villát késõbb?( gondolom a benne lévõ teló nem valami nagy szám, de ez természetes) Azaz ha vennék merev villát hozzá akkor az passzolna e hozzá?
De ha nem lenne megoldható akkor esetleg a Kross evado 1.0 ás modellje lenne a másik eshetõség(az alapból merev villás). Akkor abból mekkora vázméret lenne az ideális?
Elõre is köszönöm a választ!


[highlight] The bike way of life [/highlight]


#384
zolikahf

zolikahf

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Hello!
Néztem ezt a márkát és eléggé megtetszettek:) Ki is néztem a Kross Hexagon V3 ast. És az a kérdésem lenne, hogy a 185 körüli magasságomhoz a 19 es váz nem lenne kicsi? mert most olcsóbban lehet kapni 2010es modelleket, de csak ebben a méretben(Sajna nem vet fel a pénz, de arra a felhasználásra amire nekem kell elég lenne). A másik az lenne hogy ehhez a modellhez tudnák e rakni a teló helyett merev villát késõbb?( gondolom a benne lévõ teló nem valami nagy szám, de ez természetes) Azaz ha vennék merev villát hozzá akkor az passzolna e hozzá?
De ha nem lenne megoldható akkor esetleg a Kross evado 1.0 ás modellje lenne a másik eshetõség(az alapból merev villás). Akkor abból mekkora vázméret lenne az ideális?
Elõre is köszönöm a választ!

#385
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Körülbelül a 190 centiméteres magasság környékéig biztosan jó. Azzal is számolni kell, hogy a teleszkópos nyeregcsõ miatt nem tolható le teljesen a nyereg. Tehát ez plusz magasságot jelent.
A boltajánlás kapcsán pedig írj nekem kérlek egy privát üzenetet, hogy merre laksz, vagy hol szoktál megfordulni, hol lenne kényelmes neked megvenni stb., és akkor ennek függvényében megírom neked, hogy én melyik boltokat ajánlom.



Köszönöm válaszod, még azt szeretném megkérdezni hogy a 19" milyen magasságig jó, illetve hogy tudnál-e ajánlani egy jó boltot?


[highlight] The bike way of life [/highlight]


#386
becsap

becsap

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Sajna nem, ugyan olyan mint volt.
De a boltban ott vigyorog az idei karbon is :) Amikor a kezembe adták kis hílyán merevedésem lett!

#387
Pgyb

Pgyb

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Köszönöm válaszod, még azt szeretném megkérdezni hogy a 19" milyen magasságig jó, illetve hogy tudnál-e ajánlani egy jó boltot?

#388
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Szia!

Erre a célra én inkább a trekking, esetleg a crosstrekking kategóriát ajánlanám inkább.
Túrázásra véleményem szerint a legjobb választás a KROSS Trans Pacific vagy a KROSS Trans Alp.
KROSS TRANS ALP
KROSS TRANS PACIFIC

A méreted pedig a 19"-es.

Sziasztok!

Nem nagyon értek a bringákhoz és segítséget szeretnék kérni.
Szeretnék venni egy biciklit amivel túráznék,illetve otthon tekernék. A Kross Hexagon V4-et néztem ki magamnak. Ez a bicó megfelel-e ennek a célnak? Ha nem, akkor melyik bringa lenne jó ?
Még azt nem tudom hogy hány colos biciklit vegyek? 175 cm magas és 14 éves vagyok, szóval még leszek magasabb is. :)

Elõre is köszönöm,
Pgyb


[highlight] The bike way of life [/highlight]


#389
Pgyb

Pgyb

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok!

Nem nagyon értek a bringákhoz és segítséget szeretnék kérni.
Szeretnék venni egy biciklit amivel túráznék,illetve otthon tekernék. A Kross Hexagon V4-et néztem ki magamnak. Ez a bicó megfelel-e ennek a célnak? Ha nem, akkor melyik bringa lenne jó ?
Még azt nem tudom hogy hány colos biciklit vegyek? 175 cm magas és 14 éves vagyok, szóval még leszek magasabb is. :)

Elõre is köszönöm,
Pgyb

#390
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 hozzászólás
Helló nagyon szépen köszönöm :)
De sajnos Pestõl 90km re lakom. De ha nem marad más akkor felviszem max a bringát.

#391
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Pesti vagy?
Ha igen meghívlak egy ingyenes bringa beállításra.
XIII.ker.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#392
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 hozzászólás
A mai napon lett elegem a bringából de nagyon:(
Takarítom a bringát láncot lánckereket is ,váltottam vele erre ledobja hátul a láncot a váz és a lánckerék közé.Vagy én vagyok ennyire szerencsétlen vagy nem tudom hogyan jött a bringa meg ki állította de ez nem kóser így. Nincs egy hetes a bringa de recseg ropog. Váltó nem ok.:(

#393
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 hozzászólás
na. esett az esõ...
akkor vedd ki a nyeregcsövet és pucold ki. ha ez sem segít (mert általában csak az a probléma) akkor jöhet a hajtás szétszed, zsíroz, összerak móka. de ha átnézel meghajtás topikba ott kb. 2 hetente le van írva, hogy melyik ezer dolog okozhatja a az apró pattogásokat amiket a váz vígan körbevisz bárhonnan.


Ezzel csak az a probléma hogy csütörtökön jött meg a bringa.
130ezer ft ért kicsit aggasztó hogy ennyi idõ alatt "szétesik".
Mindegy mi kattog rajta de egy 3 napos bringán kicsit idegesítõ:(

#394
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Most még akár vissza is kérheted a pénzed, és veszel egy korrektebb, hozzáértõbb kereskedõnél másikat. Hála istennek van fogyasztó védelem. A másik megoldás írsz exxpertnek egy privit és utána néz annak a kereskedõnek akinek ez a véleménye "menjek vele mert kopni kell neki és ha nem lötyög akkor ne törõdjek vele mert elhallgat" az ilyen a kerékpáros szakma szégyene.


na. esett az esõ...
akkor vedd ki a nyeregcsövet és pucold ki. ha ez sem segít (mert általában csak az a probléma) akkor jöhet a hajtás szétszed, zsíroz, összerak móka. de ha átnézel meghajtás topikba ott kb. 2 hetente le van írva, hogy melyik ezer dolog okozhatja a az apró pattogásokat amiket a váz vígan körbevisz bárhonnan.


Stp1 3 napos bringáról van szó !!
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#395
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Alap az volt hogy a kereskedõ azt mondta menjek vele mert kopni kell neki és ha nem lötyög akkor ne törõdjek vele mert elhallgat. Ma esett az esõ amikor tekertem vele akkor kezdett el szólni.
Csak kicsit ciki hogy egy 3 napos bringánál már szerviz kell :(


Most még akár vissza is kérheted a pénzed, és veszel egy korrektebb, hozzáértõbb kereskedõnél másikat. Hála istennek van fogyasztó védelem. A másik megoldás írsz exxpertnek egy privit és utána néz annak a kereskedõnek akinek ez a véleménye "menjek vele mert kopni kell neki és ha nem lötyög akkor ne törõdjek vele mert elhallgat" az ilyen a kerékpáros szakma szégyene.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#396
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 hozzászólás
Köszi szépen bújom már a fórumot :)

#397
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
na. esett az esõ...
akkor vedd ki a nyeregcsövet és pucold ki. ha ez sem segít (mert általában csak az a probléma) akkor jöhet a hajtás szétszed, zsíroz, összerak móka. de ha átnézel meghajtás topikba ott kb. 2 hetente le van írva, hogy melyik ezer dolog okozhatja a az apró pattogásokat amiket a váz vígan körbevisz bárhonnan.

#398
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 hozzászólás
Alap az volt hogy a kereskedõ azt mondta menjek vele mert kopni kell neki és ha nem lötyög akkor ne törõdjek vele mert elhallgat. Ma esett az esõ amikor tekertem vele akkor kezdett el szólni.
Csak kicsit ciki hogy egy 3 napos bringánál már szerviz kell :(

#399
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Alap ha katog nem bringázok hanem megnézem mi a baja.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#400
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 hozzászólás
Nem volt hosszú életû a bringa:( a mai napon mentem vele kb 10km t de elkezdett szólni a középcsapágy mit a sörétes puska:(
Eddig csak egy két kattanás volt de ma azt nagyon nagyon kattog már:(