Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kross

- - - - -

  • Please log in to reply
886 replies to this topic

#221
meszka83

meszka83

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Enyém is jól nézne ki fehér gumival!Mi a neve ennek a guminak?És mennyiért lehet ilyet beszerezni??

#222
meszka83

meszka83

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Nekem is polisport sárvédõm van elég vagány!! ;) Most találtam a vaterán egy nagyon szép fehér-zöld kulacstartót nagyon jó áron!Mindenbõl próbálok fehéret venni elég jól fog kinézni a gép!! XD Majd rakok fel képet ha kész lesz!

#223
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 posts
Érdemesnek érdemes lehet de képtelenség volt beszereznem a Kross sárvédõszettjét ezért inkább vettem Polisportot ami szintén nagyon tetszik! Az is megoldás lehet hogy egy boltból mindegyiket megrendeled aztán elõreutalás után elküldik neked, de ezt akkor mondom ha nincs ilyen webshop!

#224
meszka83

meszka83

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Szerintetek érdemes rá Kross kiegészítõket(kulacs,kulacstartó,pedál)venni vagy nem???Mert látom elég nehéz beszerezni!Ha tudtok valami jó webshopot akkor belinkelhetnétek!BlueElefantino szép a bringád bár nekem a narancs nagyon bejött!Még most is sajnálom azt a bringát, hogy el kellett adjam!!!Dögös volt!:cool2:

#225
meszka83

meszka83

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Hát már régen mértem a magasságomat de 188cm körül vagyok!A régit is nagyon szerettem ,de csak egy szezont mentem vele!A haveromnak van egy 20"-os Cube-ja és vele szoktam bringázni így kipróbáltam , ég és föld!Most , hogy meg van a 21-es sokkal vagányabb vagyok vele, olyan dolgokat megcsinálok amiket a 19-esnél eszembe sem jutott!Igazából nem jártam rosszul ,mert az új árán el tudtam adni a 19-est(mondjuk kb olyan állapotban is volt max 100km-t futott)!

#226
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 posts
Szia!
Látom hogy a régi bicód az 19"-os az új meg 21"-os, milyen magas vagy és miben érezted hogy nagyobb váz kell?
Szép az új Kross bicó is! :)

#227
meszka83

meszka83

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg Ez az új bringám!

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg Ez meg a régi!Sajnos el kellett adnom!Méretben nagyobb kellett!Az újjal sokkal bátrabb vagyok!!!:)

#228
meszka83

meszka83

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Sziasztok valaki tudna nekem segíteni abban, hogy hol tudok rendelni Kross kiegészítõket??Lehetõleg webshop kéne mert vidéken vagyok!Elõre is köszi.

#229
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 posts
Gratulálok és használd egészséggel!

#230
amok

amok

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
Ma én is beléptem a Kross táborba egy 2012 Hexagon X3-al. Eddig csak csupa jókat tudok mondani. A bringán nagy változtatás nem történt csak egy fém pedált kapott. Köszönöm exxpert-nek a segítséget!

#231
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 posts

Megdöbbentõen gusztustalan lett.


Megdöbbentõen nem érdekel a véleményed!

+ egy kis inyencség! :):D:p
Feltöltött kép

#232
sisqo

sisqo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts

Valaha Kross Hexagon V3 2010-es narancssárga színû volt, FIAT gyári színre(Blu Sprint) van fényezve kapot fehér felniket......
Feltöltött kép


Megdöbbentõen gusztustalan lett.

#233
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
uhh

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#234
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 posts
Valaha Kross Hexagon V3 2010-es narancssárga színû volt, FIAT gyári színre(Blu Sprint) van fényezve kapot fehér felniket......
Feltöltött kép

#235
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 posts
Az általam favorizált üvegszálas kerék még mindig megvan de már a feleségem bicaján!

#236
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Hova lett az általad favorizált mûanyag kerék?
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#237
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 posts
Sziasztok! Ma vettem a bicajhoz Vuelta Airline fehér felniket fekete küllõkkel és fehér aggyal, és jövõhéten fényeztetem le a bicót "strandkorlátkék" színre!
Ha kész lesz arról is dobok fel képet!
Feltöltött kép

#238
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 posts

Köszönöm szépen a választ!
Most az evado felé hajlok, de azért még átgondolom, úgyis júliusra terveztem a kerékpárvásárlást. Hát sajnos a bicikli magára hagyása ( még lánccal/ U-lakattal is ) egy sokkal nagyobb probléma, az igaz :S

Az A3 az a bringa ami istenien szép.

#239
povid

povid

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
Köszönöm szépen a választ!
Most az evado felé hajlok, de azért még átgondolom, úgyis júliusra terveztem a kerékpárvásárlást. Hát sajnos a bicikli magára hagyása ( még lánccal/ U-lakattal is ) egy sokkal nagyobb probléma, az igaz :S

#240
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Ha csak földút akkor oda való a trekking ha terep azaz köves ösvények merdek le-föl nagyon gáz föld út akkor oda már montivaló csak azért mert a trekking teló eleve sokkal kevesebbet mozog azonban a nagyobb probléma az hogy a gumi sokkal alacsonyabb ill keskenyebb így a csillapítása hatványozottan kevesebb ezért könnyebben fel is ütöd. Városi használatra alkalmas a monti, azonban ez már az a kategória amit már nagyon nem szívesen hagynék sehol magára:(
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!