Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pro Tour, Grand Tour stb. versenyek, hírek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
479 hozzászólás a témában

#21
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Tudom, hogy egyértelmû, de abba gondolj bele, hogy az 51.8-as átlagban benne van, hogy egyik irányba szembeszél, kanyar, elindulás stb., tehát az utazósebesség még ennél jóval magasabb.


Folyamatosan szembeszél van ennél a sebességnél. :)


A sebesség mindent megold.

 


#22
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

nem hiszem hogy ott ket kanyarral a vege elott amikor letamasztotta a keritest az masfel percet jelentett volna. max 15-20mp. Szoval egesz egyszeruen Tony Martin ennyivel gyorsabb mindenkinel.

Ez a 50+ atlag stabilan egy oran keresztul meg... neha nehez agyilag felfogni :)


Tudom, hogy egyértelmû, de abba gondolj bele, hogy az 51.8-as átlagban benne van, hogy egyik irányba szembeszél, kanyar, elindulás stb., tehát az utazósebesség még ennél jóval magasabb.

#23
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nem hiszem hogy ott ket kanyarral a vege elott amikor letamasztotta a keritest az masfel percet jelentett volna. max 15-20mp. Szoval egesz egyszeruen Tony Martin ennyivel gyorsabb mindenkinel.

Ez a 50+ atlag stabilan egy oran keresztul meg... neha nehez agyilag felfogni :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#24
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Hát, nem volt nagy meglepetés, Cancellara egész évben kikapott Martintól.

#25
gren_tamas

gren_tamas

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 696 hozzászólás
(Koppenhága idõfutam vb):

1. Tony Martin (D) 51,8 km/ó, 58-as nagytányéron... (Bodrogi 55-öst tett föl „nagy”-nak!)
2. Bradley Wiggins (GB)
3. Fabian Cancellara (CH), két hibát is elkövetett, másodszorra nekiment a palánknak, lelassult, egy helyezést vesztett ezzel...

Bodroginak nem (sem) feküdt a lapos pálya, nincs benn az elsõ 20-ban. Viszont õ volt a szakértõ (az Eurosport fr. kiadásában), s amire fölfigyeltem, hogy Cancellara milyen csúnyán megy (emelgette a púpját jobbra-balra), õ is megjegyezte, azzal, hogy FC nem szokott ilyet csinálni, ellenkezõleg, példamutató a tartása.

#26
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Köszönöm, nekem teljesen kiment a fejembõl, hogy ma van.

#27
gren_tamas

gren_tamas

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 696 hozzászólás
UCI idõfutam világbajnokság, most (szept. 21 délután, férfi) az Eurosport-on. Bodrogi (F színekben), Cancellara, Millar, Martin, Grabsch, ...; 50 km/ó fölötti átlagokat is várnak.

#28
gren_tamas

gren_tamas

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 696 hozzászólás
pl. (nyugi, én nem tudtam, csak megnéztem):
http://neilbrowne.co...big-difference/

#29
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Apró szépséghibája a képnek, hogy az nem a hivatalos flamand zászló, hanem a szeparatisták nem hivatalos jelképe, ami kicsit furán fest egy amerikai nõ kezében. Persze nem nagy hiba, de egy komolyabb kiadványban illene odafigyelni ilyenre.


Most komolyan. EZT honnan tudod?!?! Mondják hogy sokrétû ismereteim vannak (=minden f@szságot összeolvasgatok és megmarad a fejemben), de ez...?!

#30
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Apró szépséghibája a képnek, hogy az nem a hivatalos flamand zászló, hanem a szeparatisták nem hivatalos jelképe, ami kicsit furán fest egy amerikai nõ kezében. Persze nem nagy hiba, de egy komolyabb kiadványban illene odafigyelni ilyenre.

Feltöltött kép

#31
Andris_savaria

Andris_savaria

    read only

  • fórumtag
  • 2.189 hozzászólás
akkor nem én vagyok a hülye.
a kép készítését élõben láthattuk az EuroSporton:
Feltöltött kép
Cylepassion naptár
SOHA TÖBBET magyar országon!

Flickr


#32
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Jah, de ha valaki fiatalon kerül be a mezõnybe és látják hogy benne van egy 3 hetes jó szereplés, akkor úgyis eligazolják, nem marad vízhordó.
11:38:11 IM 2012

#33
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nyilván benne van a koxolás lehetõsége, de azért eddig az se nagyon rémlik, hogy elsõ számú ember lett volna egy csapatban...
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#34
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Meg amit kifelejtettem, hogy egészen eddig "semmi" aztán elõhúz egy Vuelta összetett elsõt a kalapból 30 évesen. Azért ez általában nem így szokott történni.
11:38:11 IM 2012

#35
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

Valahogy Cobo gyõzelmével nem vagyok kibékülve idén. Mutogatja azt az idétlen metálvillát látszik rajta,hogy nincs hozzászokva a reflektorfényhez. Ugyan volt már neki jó Tour szereplése, de nem lepõdnék meg, ha megbukna valamelyik vizsgálaton.

A Sky meg eltaktikázta magát, amikor Wigginsre váratták Froome-ot. Pont az a pár másodperc hiányzott a végén.


Nekem már a Saunier Duval-os múlt elég sokat elmond.

#36
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Valahogy Cobo gyõzelmével nem vagyok kibékülve idén. Mutogatja azt az idétlen metálvillát látszik rajta,hogy nincs hozzászokva a reflektorfényhez. Ugyan volt már neki jó Tour szereplése, de nem lepõdnék meg, ha megbukna valamelyik vizsgálaton.

A Sky meg eltaktikázta magát, amikor Wigginsre váratták Froome-ot. Pont az a pár másodperc hiányzott a végén.
11:38:11 IM 2012

#37
Andris_savaria

Andris_savaria

    read only

  • fórumtag
  • 2.189 hozzászólás

Tehetséges, nagyon. :)
Meg nem küldte szét magát idén sehol, aztán ott van az a kis "segítség", ami nem engedi leépülni.
Egynaposokon könnyebb folyamatosan jól szerepelni, mint többnaposokon vagy tévedek?


milyen kis segítségre gondolsz?
SOHA TÖBBET magyar országon!

Flickr


#38
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

Egynaposokon könnyebb folyamatosan jól szerepelni, mint többnaposokon vagy tévedek?


szerintem jól gondolod ;)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#39
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Engem inkább az érdekelne, hogy mivel? ;)


Tehetséges, nagyon. :)
Meg nem küldte szét magát idén sehol, aztán ott van az a kis "segítség", ami nem engedi leépülni.
Egynaposokon könnyebb folyamatosan jól szerepelni, mint többnaposokon vagy tévedek?


A sebesség mindent megold.

 


#40
gren_tamas

gren_tamas

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 696 hozzászólás

Engem inkább az érdekelne, hogy mivel? ;)

Nem mondtam még, hogy Campagnoloval :)?