Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cube tulajdonosok ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
246 hozzászólás a témában

#21
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás
Jerrtek, csatlakozzatok ti is! :)
iWiW - Bejelentkezés


Puzsi:
OK, találj ki valami jó kis kellemes túrát.

Ja, nekem is feltûnt, hogy nem elérhetõ az oldal.
Tom
Csak simán 1x. Max 2x. :)

#22
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Addigra kitalálok megint egy ilyen jó kis karikát :)

Miért ált le lassan 1 hete a Cube Honlapja???

Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#23
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás
Az jó! :)
Én meg most szombaton voltam a sógorjelölttel és egy kisebb csapattal Tisza-tó körbekerülésen.
Igaz, kerékpárutas, betonos túra volt, szûk 70km, lájtos tempóban, de jó volt. :)
És még az esõt is megúsztuk teljesen! A végére a nap is elõbújt.



Ezt szívesen hallom! Most az ünnepek alatt megismerkedtünk Puzsival, remek kis túrát hozott össze nekünk! Remélem lesz még folytatás!


Tom
Csak simán 1x. Max 2x. :)

#24
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Ezt szívesen hallom! Most az ünnepek alatt megismerkedtünk Puzsival, remek kis túrát hozott össze nekünk! Remélem lesz még folytatás!
" A Cube el van vetve! "

#25
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás
Hello boca!

Sok meló, nemsok idõ és energia, fórumolvasás hébe-hóba. Nálam.
:)
De legalább már az idõ alakul, és tudok kicsit bringázni is.
Az augusztusi dolog engem is érdekel!
Ha van konkrét ötlet és terv szóljatok, jelezzétek ide!
:)

T


Remélem nem felejtettétek, hogy augusztus eleje felé egy Cube-os túrát szeretnék, Jó volna összehozni!


Tom
Csak simán 1x. Max 2x. :)

#26
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Szevasztok! Mi hír van felétek? Rég nem hallottam felõletek! Nekem most sajna fáj a lábam, de ezt az idõt kihasználom, hogy építgetem a cangám, vettem rá egy xt dual kontrollt. Remélem nem felejtettétek, hogy augusztus eleje felé egy Cube-os túrát szeretnék, Jó volna összehozni!
" A Cube el van vetve! "

#27
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Bravó! Hajrá-hajrá!
" A Cube el van vetve! "

#28
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
http://bikemag.hu/magazin/hirek/nemzetkozi-szinten-bejegyeztek-az-elso-magyar-profi-mountain-bike-csapatot

Azért ez nem semmi...

Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#29
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Igen! Ökörsütés, napolajzabálás, miegymás. A hétvégét még nem tudom, de úgy gondoltam, hogy reggel indulunk, és kényelmes tempóban estig megteszünk pár km-ert, majd este haza, másnap reggel meg másfelé. Remélem értelmesen leírtam mit szeretnék....tehát nem olyat, hogy péntek este elindulunk, aztán vasárnap este megérkezünk.
" A Cube el van vetve! "

#30
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Beszélek én egy helyi "õslakossal"!!! Nihilhero-val!!! Õ nagyon durcán járja a Bükköt!!!

Nah akkor összefoglalva a terv:

1 nyári hétvége, 1 hegy, sok cube-s/bringás, terepezés, kevés gyér forgalmú/forgalomtól elzárt úton való haladás
??? !!!

Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#31
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Terepezést szeretnék, de az sem baj, ha gyér forgalmú (vagy forgalomtól elzárt) úton haladunk, mert az a rész nagyon szép! Csak azért lenne jó egy "õslakos" segítsége, mert õ tudja, hogy mit érdemes megnézni! :)
" A Cube el van vetve! "

#32
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Boca: Terepezést/aszfaltozást akarsz majd??? Nekem mind1, csak kérdezem...
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#33
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Én benne vagyok!!!
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#34
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Tisztelt miskolci és környékbéli Cube-osok! Már tavaly pedzegettem egy közös bükkbéli kerózást, nagyon jó lenne egy környékbeli vezetése ezen a csodálatos helyen! Jó lenne, ha sokan lennénk, tök jó lenne 10-15 Cube egyszerre megjelenne! Persze mindenhonnan jöhetnének, minél többen vagyunk, annál jobb! Lenne egy ilyenben kedvetek részt venni? Azért írom ki ilyenkor, mert most már látjuk a versenynaptárat is, és nyárra akkor már most tud tervezni az, aki szeretne jönni! Valamelyik nyári hétvégére gondoltam! Szóval?
Én szívesen megismernélek Benneteket!

valakinek van 20"-os Cube-ja miskolcon avgy kornyékén amit méretileg ki tudok próbálni?


Tisztelt Maggi!
Ha január végéig ráér, akkor én megyek le Tiszaújvárosba, át tudok menni, akkor egy próbára elviszem. Egy AMS100-as.Ha érdekel, akkor priviben megbeszéljük!
" A Cube el van vetve! "

#35
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
az sajna cseppecske nekem :)

de azért köszönöm :)

#36
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
18" -at tudok esetleg felajánlani próbára...
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#37
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
valakinek van 20"-os Cube-ja miskolcon avgy kornyékén amit méretileg ki tudok próbálni?

#38
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Már menet közben sikerült beszerezni egy Rock Shox Tora 302 U-Turn-t most õ van a Cube-ba... Holnap kapok egy másik adaptert s egyben van a gép... Am igen, ez a garanciális ügyintézés ez röhej... Úgy látom manapság a garanciát az ember...
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#39
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Szerintem írj levelet a forgalmazónak, elvileg ugye ott a 2x2 lehetõséged, kijavítás/kicserélés és árleszállítás/elállás, de mivel itt itthon vagyunk, valszeg némi pénzért kapsz új telót/féket...(kivéve, ha elég határozott vagy)
De legalább tudsz majd mivel bringázni újra.

#40
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Sajnálom a történteket! Nagyon gáz ez a magyarországi helyzet.....:(
És most mi lesz?
" A Cube el van vetve! "