Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cube tulajdonosok ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
246 hozzászólás a témában

#201
pufadtkavics

pufadtkavics

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Sziasztok!

Bocsesz ha sokáig nem írok, de a költözés miatt otthon már le lett mondva a net, és emiatt csak néha tudok írni. Szerencsére az új halyen is lesz majd net :D, viszont a bicónak nem tom hol lesz helye. Lehet hogy a szobába lesz tárolva, nem akarom hogy ne legyen velem, mert akkor még kevesebbszer tudok majd csak tekerni :( Remélem veletek minden rendben, nekem most nem könnyû, de túlélem :) Ha tudok, majd mindig írok!

Legyetek jók!

#202
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Hát mostanában eltünt õ is.

Jövõ hét pénteken lesz egy kismûtétem...remélem vissza fogom nyerni a formám....

Fúú gyerekek, már alig várom, hogy kész legyen a kis kedvencem...már a fehér dolgok fenn vannak: a stucni, a kormány, és a felnik. Jövõ 7en felkerül az XTR hajtómû, de még várok a tárcsákra. Viszont akárhogy filózom idénre elmarad a XT dual kontrol beszerzése, hacsak nem lep meg valaki egy kis zsozsóval....:)
" A Cube el van vetve! "

#203
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás

De ennek vége, újra egymáséi vagyunk, csak még sokat kell bizonyítanom!

A cangám alakul: felkerültek rá a fehér dolgok,


Na, ezt örömmel olvasom! Akkor hajrá, bizonyíts! :)

A bringákról majd jöhetnek képek, ha kész vannak!

kavics:
Nekem szerencsére általában nem sikerül magammal húzni a körülöttem
lévõket, ha rossz a kedvem. Jellemzõen nagyon csendben vagyok
olyankor. Szûkszavú és morc. De akik ismernek, azok már ebbõl is látják,
hogy valami bajom van. És õk általában tudnak segíteni is ezen. :)
Mikor költöztök?


Még az érdekelne, hogy Hami bringájával mi a helyzet, meg van-e már?
Remélem azért olvas minket. :)

#204
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Sziasztok!
A magánügyi probléma az a párkapcsolatban a lehetõ legsúlyosabb. Idelépek-odalépek .....lépek. Iszonyatosan ramaty állapotban telt az új esztendõ, de nem magam akarom sajnáltatni, mert a páromnak ezerszer roszabb volt. De ennek vége, újra egymáséi vagyunk, csak még sokat kell bizonyítanom!

A cangám alakul: felkerültek rá a fehér dolgok, még a hátsó felnit nem raktam be, mert még várom az xtr tárcsákat. jöv 7en felkerül az xtr hajtómû, pároméra pedig megy az én deore lx-em.
" A Cube el van vetve! "

#205
pufadtkavics

pufadtkavics

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Hello!

Boca, engem is érdekel hogy végülis mi lett, egyébként magánügy. Ezt azért mondom, mert a "hibámról" csak annyit hogy nem nagy dolog, csak amikor írtam, akkor voltam mérges. Egyébként az hogy keressem olyan emberek társaságát, arról csak annyit hogy köszi a tippet, sajnos ilyenkor szándékosan nem szólok senkihez, mert már sokan mondták, hogy hogy ha rossz hangulatom van, akkor nem hogy õk hatnának rám, hanem én hatok mindenkire körülöttem :S Mindenkinek elrontom a kedvét, de egyébként meg pontosan azt csináltam amikor ide a fórumba írtam, kerestem olyan emberek társaságát akikrõl tudom hogy segítenek, meg felvidítanak. Thx mindenkinek! ;)

A meló nálam is sok, esszék, TZ-k, meg félévi lezárások. Szerencsére pont ma lett vége, mert ma van az osztályozó értekezlet, bár az is igaz hogy ma már írtam a következõ félévre számító dogát is :( :D

A gázról meg csak annyit hogy én se értek hozzá, néha hallok innen onnan dolgokat, nem tom mik történnek a háttérbe, hogy most akkor miért is nem tudják elhárítani a problémát több mint egy hete (talán mert nem akarják :D)

#206
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás
Na, szép sorban.

boca: Ugyan nem tudom, hogy mi történt, és hogy mit értessz az
alatt, hogy "iszonyatosan megbántottam", de szerintem azért annyival
ne nyugtázd a dolgot, hogy hülye voltam, kész.
Van azóta valami pozitív fejlemény?

Gáz-téma. Hát ehhez annyi mindent tudnék írni, amiben lenne bõven
politika, meg sok minden más, még kicsit talán szélsõséges dolgok is,
hogy inkább úgy döntöttem, hogy nem értek én ehhez. :)

kavics:
Mi történt? Mi volt ez a hiba? Már persze ha lehet róla beszélni.
Vannak ilyen napok. Keresd olyan emberek társaságát, akikrõl
tudod, hogy pozitívan hatnak rád. Engem a megfelelõ emberek
egy pillanat alatt ki tudnak zökkenteni jó irányba, ha ilyen szar
napom van.
Látom már rutinos költözõk vagytok, nem kell bemutatni, milyen az. :)
Nekem is van egy cimborám, akik már legalább annyiszor költöztek,
mint mondjuk nõvéred. Csak mi már vagy 4-5ször költöztettük õket. :)

Nemtom felétek mi a helyzet, de nálam nem indul valami fényesen az
év. Fõleg bent, qrvasok a meló. Én 23tól nem dolgoztam jan.5-ig, de
az elsõ héten már volt annyi meló, hogy olyan érzésem volt szombatra,
mintha már legalább fél éve folyamatosan dolgoznék minden nap. :)
És ez a hét is ilyen. Tanulgatni is kéne, de nemigen érzek már estére
túl sok ingerenciát hozzá. A biciklit meg már csak látásból ismerem meg...
Pedig ki kéne próbálni a hidegben az XT fékeimet, hogy már a javított,
vagy még a hidegben fázós, szériahibás korai sorozatokból való-e.
De én mire hazaérek, sötét van és olyan mocskos hideg, hogy az nem
fehérembernek való. :D
Na talán a 7végén.

Szasztok!

Ja! Hami!
Ha lesz Cube-logó formájú kulacstartó, kiabálj!!!! :)
Mondtam már, hogy van CUBE-os láncvillavédõm? Shirály...
:)

Jóéjt!



Sziasztok

Ma kivételesen nincs jó napom. Beleestem egy olyan hibába, amit már, hmmmm.... 5 hónapja nem követtem el!



#207
pufadtkavics

pufadtkavics

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Sziasztok

Ma kivételesen nincs jó napom. Beleestem egy olyan hibába, amit már, hmmmm.... 5 hónapja nem követtem el! Annyira szarul érzem magam! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ma amúgy se volt jó napom, mert egy dogám 5-ös helyett csak 4-es lett, és csak ezért félévkor egy tizeddel rosszabb lesz az átlagom!!!!!!!! Hideg is van, tekerni se tudok, és hülye is vagyok! Utálom ezt!

Na jó nem akarom hogy nektek is rossz hangulatotok legyen miattam, boca kérdései jogosak, de most inkább ütöm még egy kicsit a falat, nem tudok gondolkozni.

Szép estét

#208
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Kedves Kavics!
Ezen még így nem gondolkodtam, de: sztem nekünk van egy szerzõdésünk a gázszállítóval. Ezt a szerzõdést az egyik fél megszegte. Ez a szolgáltató volt. Kapunk-e ezért valamit? Pl: kötbért köteles-e fizetni nekünk? Ki kapja? Vagy esetlegesen olyan fos szerzõdésünk van, hogy ezt büntetlenül megtehessék?
Érdekes dolgok ezek....
" A Cube el van vetve! "

#209
pufadtkavics

pufadtkavics

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Hello! Hogy vagytok? Képzeljétek összeszámoltuk anyával és ez lesz a 8. költözésem. A Nõvéremnek a 11.-ik, anyának pedig a 16. Természetesen nem emlékszem mindre, mert még kicsi voltam, csak az utolsó 3-ba vettem aktívan részt :D

Egyébként mi a véleményetek a gázról? Álltalában jókat szoktam derülni a saját összeesküvés elméleteimen, pl hogy a Samsung szabotálta wii konzolokat, hogy azok lerepüljenek a játékosok kezeirõl, így betörve a tv-t, ezzel növelve az eladások számát. (egyébként tényleg újat kellett kiadni, mert lerepültek a kezeikrõl, így betörve a tv-t :D) A mostanit sajnos reálisnak is tartom. Szerintem a ruszkik csak erõt demonstrálnak. Gondoljatok bele. Grúziát lerohanta, mert csatlakozni akart a NATO-ba. Bebizonyította hogy mennyi mindenre képes. Ugye grúziába szívás lett volna, mert ha csatlakozik a nátóhoz, akkor lehet rakétákat telepíteni, közel a ruszkikhoz. Nah, hát ugyan ez van most is. Az ukránok szimpatizáltak az EU-val, és fontolták hogy csatlakoznak az uniúhoz, és egyben a nátóhoz. Erre a ruszkik, mivel ukrajnát azért nem lehet lerohanni, meg az túl uncsi is már, így 2x egymás után :D, elzárták a csapot! Ezzel több mindent is elérnek. Európa ráébred ki itt az úr, az Uniónak beintenek, az Ukránokat meg fenyegetni tudják így. Az egyetlen bibi ugyan az mint az olajjal. Nem lehet csak úgy leállítani a termelést, csak rövid ideig tudják csinálni hogy nem eresztik (emiatt csökkentek ugye a benzin árak is :)), csak szegény szlovénoknak meg még csak nincs is tartalékuk, most az áram is veszélyben van náluk... Örülök hogy adunk nekik, mi itthon lejjebb is vettünk a szokásos fûtésbõl. Inkább felveszek egy pulcsit, este meg jól betakarózok. Amiatt nem aggódok hogy teljesen elfogy a gáz, ha mégis akkor nem kell majd suliba menni, juhé! Na jó, ez nem vicc, fõleg a gazdasági válság ideje alatt...

Persze lehet hogy megint csak fantáziálok, de lehet hogy ez van, csak senki nem mondja ki, és akkor holnap elvisz a KGB, vagy az FBI, lol XD Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok, talán én nem látom jól a dolgokat, és túl sokat lövöldöztem a neten, meg túl sok filmet néztem, legalábbis remélem :S

Hát mára ennyi, talán még annyit hogy tudom hogy így se vagyok sokszor, viszont ha költözünk akkor nem lessz netem otthon, csak suli, vagy könyvtár :(:( Nem tudom hogy fogom bírni, már 7.-es korom óta az életem része. :(

Szép estét, és sok gázt! :D:D Ja és 17 vagyok!!!, bár nem érzek különbséget :o :D

ui.: I love living!

#210
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Köszönöm!
" A Cube el van vetve! "

#211
pufadtkavics

pufadtkavics

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Hát, sajnálom a rossz tapasztalatokat, egyébként én is láttam szellemképet, de nem végig, csak párszor. Gratulálok az új alkatrészekhez. A legutolsó ügyben meg én nem értek hozzá a legjobban, de csak annyit hogy azt szokták mondani hogy a bölcs ember más hibáiból tanul. Na én még ilyet nem láttam, mindenki hibázik, ezért vagyunk emberek. A legjobb amit tehetsz, hogy próbálod kijavítani a hibádat, jóvátenni, és nem elkövetni megint. A legelsõ lépés mindig az hogy felismered a hibádat. Nem attól jó valaki hogy sose hibázik, hanem hogy kijavítja azt. Tessék nem elkeseredni, és a tettek mezejére lépni!

kavics

#212
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Igen voltam sajnos. Elõször a U23D-t néztem meg, de nem az Imaxban, hanem a Westend moziban. Gondoltam, ha ott olyan fenomenális a kép és a hang akkor mit tudhat az Imax? Amúgy is szeretjük a párommal a U2-t. Beültünk, és többször is hiába szoltam, hogy szellemképes, rossz, nem történt semmi. Megkérdeztem a mellettem ülõt, hogy õ is ilyennek látja-e, merthogy elõször bebeszéltem magamnak, hogy velünk van a baj. De õ is mondta, hogy mintha szellemképes lenne. A nagy átlag meg nem is vett észre semmit. Ergó: mivel nekem volt összehasonlítási alapom, arra gyanakszom, hogy a többiek akiknek nem annyira tûnt fel a hiba, nem volt összehasonlítási alapjuk, tehát azt hitték ennek ilyennek kell lennie. Ez ügyben a fogyasztóvédelemig mentem stb stb.
Aztán rá egy hónapra újra beültem, akkor a lányommal, mondván á, én voltam csak béna, és nem lesz gond. Ugyanolyan élvezhetetlen szellemképes elõadást kaptam. Többet nem megyek.

Más: kezd fehéredni a kockám, megjött a fehér syncros felni, a fehér stucni. Nyamm-nyamm

Ja és elkövettem életem legnagyobb hibáját: késõn ébredtem rá, mennyire fontos nekem a párom és iszonyatosan megbántottam, nagy csalódást okozva neki! Pedig Szeretem!!!! No igen: aki hülye, haljon meg!
" A Cube el van vetve! "

#213
pufadtkavics

pufadtkavics

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Igen költöztünk már, én személy szerint már 3x. A U2 koncertet asszem pont most fejezték be játszani. Padtársam azt nézte szünetbe, utolsó elõadást. Azt mondja jó volt, bár sztem kicsit uncsi, jó, a zene jó, viszont ott még csak nem is tudsz tombolni. Mondta hogy volt pár jó kis felvétel, ahol jól kijött a 3D, meg összességében is jónak mondta. Most januártól amúgy játszanak pár újat, már egyre jobbak lesznek. Amcsiba már horrorfilm is van :D Más volt már IMAX-ben?

#214
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás

Valószínûleg nemsokára (még ebben a hónapban) elköltözünk.
Holnap sajna suli, megint kezdõdik a korán kelés,
voltam az IMAX-ba is családdal, és jó volt! Tényleg 3d-s


Hát, akkor kitartást a költözéshez! Nem tudom költöztetek-e már,
nem egy egyszerû játék...

A koránkelést ne is emlegesd. Alig bírtam reggel az ágyból kikúszni.
Hozzá lehet azért szokni a 10-11es keléshez... :)

Szilveszter nálam se volt nagy extra, szûk baráti körben sörözgetõs,
jótkajálós összejövetel volt. 2-3 sör után csudajó móka a fásiádámos
zeneexpressz az atv-n, vagy hol. :D

Az IMAX-ban van (vagy volt) valami U2 koncert is mûsoron, nem?
Biztos nem lehet az se rossz.

#215
pufadtkavics

pufadtkavics

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Sziasztok!

Már rég írtam. Valószínûleg nemsokára (még ebben a hónapban) elköltözünk. Ez jó is, meg rossz is. Jó, mert közelebb lesz minden, mert a belvárosba megyünk. Jó mert elvileg nagyobb is lesz. Rossz mert rosszabb állapotban van mint a mostani és rossz mert azért költözünk hogy olcsóbban kijöjjünk. :) Taán még annyi hogy nem tom még hogy hol tudok arra tekerni, úgy értem hogy nem városba, hanem terepen, mert eddig város szélén laktunk, és itt 5 perc a mezõ.

Holnap sajna suli, megint kezdõdik a korán kelés, és nekem semmi kedvem, bár azért az is valahol jó lesz. A szünet jó volt meg karácsony is. Szilveszterkor nem csináltam semmi extrát, csak társasoztunk, kártyáztunk barátokkal, egy kis rakétázás, de mégis jó volt. Egyébként voltam az IMAX-ba is családdal, és jó volt! Tényleg 3d-s, pedig nem igazán hittem el hogy "annyira" az. Igaz, egyszer se feletkeztem meg róla hogy a moziba vagyok, meg nem is vetõdtem a sorokba, nem kalimpáltam hogy megfogjam a képet, de tényleg 3d-s. Tök jó, egyszer érdemes megnézni, az élmény miatt is, meg nekem a film is tetszett. Hát, kb ennyi, aki akarja leírja vele mi volt, enegem érdekel ;)

legyetek jók!

#216
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás

Én is békés, boldog karácsonyt kívánok minden Kockának, és
Kocka-szimpatizánsnak! :)

Tom


És hamár azóta nem változott semmi itt,
B.U.É.K. is. :)

#217
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás
Én is békés, boldog karácsonyt kívánok minden Kockának, és
Kocka-szimpatizánsnak! :)

Tom

#218
pufadtkavics

pufadtkavics

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Én is boldog karácsonyt mindenkinek, meg új évet! :)

#219
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Sziasztok! Békés, boldog Karácsonyt, és Eredményekben gazdag sikeres új esztendõt mindnyájatoknak!
" A Cube el van vetve! "

#220
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás
Na, sorban.
1. Ezt én is észre vettem anno, amikor sokat cseteltem a netklubban.

2. Nem semmi. Nekem ilyen idõsen nemigen volt ennyire konkrét
elképzelésem ezekrõl a dolgokról. Nem akarlak lelombozni, de annyi
minden közbe jöhet, amitõl borul a terv. De persze én a legjobbakat
kívánom neked! :)

3. Téged nem csak a majdani feleséged kell megbecsüljön, de valsz
az anyósod is szeretni fog. :D

4. Ezt tudjuk. :)
Bohém egy figura vagy, de jól van ez így. Mi pont ezért
bírunk szerintem. :)


1. Egyébként azt gyanítom h a számgép és a sok csetelés miatt van ez, ...

2. A 9 év az úgy jött ki hogy most leszek 17 januárba. 19 évesen befejezem a középsulit. 2 évre eltûnök, és 21 évesen elkezdem az egyetemet. Az egyetemmel végzek 25 évesen, és 1 év múlva, mikor már lesz munka, akkor lehet gyerek is, persze elõtte házasság!
Tudjátok fontos a munka, mert nem szeretném hogy a feleségemnek dolgoznia kelljen, azt majd én,

3. sokszor segítek a házimunkában, és ezért tudok fõzni, mosni, vasalni, és legtöbbszõr én mosogatok.

4. és igen szeretek nevetni :D