Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cube tulajdonosok ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
246 hozzászólás a témában

#221
pufadtkavics

pufadtkavics

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
:D, ne aggódj, ez nem fordulhat elõ :) Nem azért mert megfélemlítem, csak mert nem, és õ is tudja h én se, tehát no para ;)

#222
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Hidd el, jó az ha az asszony dolgozik, mert ha otthon van akkor elkezd gondolkozni akármin is, és azt tuti te iszod meg! :)
" A Cube el van vetve! "

#223
pufadtkavics

pufadtkavics

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Oh, igen a helyesírásom szörnyû, asszem már írtam egyszer a cube fórumba h elõre is bocsi. Am nem hagyom így, mert gyakorlok a 8.-as könyvembõl, amit akkor kellett volna megcsinálnom :D. Egyébként azt gyanítom h a számgép és a sok csetelés miatt van ez, mert ha papírra írok, akkor helyesen írok, csak itt nem veszem észre h furin néz ki....

A 9 év az úgy jött ki hogy most leszek 17 januárba. 19 évesen befejezem a középsulit. 2 évre eltûnök, és 21 évesen elkezdem az egyetemet. Az egyetemmel végzek 25 évesen, és 1 év múlva, mikor már lesz munka, akkor lehet gyerek is, persze elõtte házasság! Ez am egyjáltalán nem biztos, mert változhat h melyik egyetemre megyek, ezért a képzés ideje is. És az a 2 év is nagyon meghatározó. Építészszakra szeretnék menni, és ha belövöm a legfelsõ szakot, akkor valahova csak felvesznek :D Tavaly 412 pont volt a legmagasabb ponthatár a 480-an ból. Ez az utolsó 2 év jegyeibõl, az érettségibõl és 80 plusszból áll. A plusszaim asszem már beteltek az infó, meg az angol miatt, úgyhogy már csak jól kell tanulnaom... :S, és ami a legnehezebb az érettségi, bár asszem párat elõrehozok, h ne minden egyszerre jöjjön.

Tudjátok fontos a munka, mert nem szeretném hogy a feleségemnek dolgoznia kelljen, azt majd én, persze ugyanakkor a lányok is jó ha tanulnak, mert ha jön v.mi gikszer (pl betegség), akkor a nõnek is munkaképesnek kell lennie, és ugyanakkor a fiúnak is el kell tudni látni a családot. Szerencsére mivel anya elvált, sokszor segítek a házimunkában, és ezért tudok fõzni, mosni, vasalni, és legtöbbszõr én mosogatok. Am nem kell megilyedni, mert ez biztosan úgy hangzik h percíz, pontos, ember vagyok, semmi humorral, stb. A szobámba mindig rendetlenség van, túl sokszor elfelejtem a programjaimat, és anya szerint mindig túl késõn érek haza :), és igen szeretek nevetni :D

megint vacsi... egyelõre (thx;)) ennyi. Legyetek jók!

#224
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás

1. tök jók, de tuti nem veszek a gyerekemnek. Teljesen mindegy neki, nekem is mindegy volt, és legalább nem sajnálja mikor oly gyakran kell váltani mikor nõnek.
2. am gyerek még tényleg korai, még van 9 évem addig, inkább az egyetemmel kellene foglalkoznom,
3. nha jó étvágyat egyenlõre!


1. Egyrészt nõnek, másrészt gyilkolják. Ahhoz meg tényleg jobb egy
egyszerûbb, olcsóbb bringa.

2. Ezt a 9 évet hogy számoltad ki? Nem 8, nem 10, hanem 9 év múlva
lesz gyerek, és kész? :D

3. Egyelõre, nem egyenlõre! Nehogy ilyet írj valami felvételibe!
Bocs. :)

#225
pufadtkavics

pufadtkavics

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Hi!

Üdv mindenki, nem olvastam mindent vissza mindent, de üdv a többieknek is. Sajna csak most tok írni, mert nagyon elfoglalt vagyok az utóbbi idõben. Tudjátok jön ez a karácsonyi láz, azt húztunk a barátokkal, azt ma volt. Közbe készülök a karácsonyi mûsorra is, huh, már elzsibbadt a nyakam, mert reflektort kellett szerelnem egy gerendába... :D, de jó lesz, ha itt lennétek meghívnálak, bár aki akar jönni, az: Gyõr, Corvin u. 36/A, Szombat 17:30 Jó lesz!

Szerencsére már nem kell több ajándékot vennem, mert itthon már megbeszéltük h senki semmit senkinek :P, csak megyünk az imaxba együtt. Ez lesz az ajándék.

Am sztem ide bárki írhat, de ugyanakkor tényleg csak azért ide írunk, mert hosszú idõre együtt voltunk egy kies fórumon, és hát ilyenkor télen nem történt semmi, így gondoltuk dumálunk :P, csak aztán ott ugye nem lehet, ami szabály az szabály, így lesz rendszer, de ide bárki írhat, csak ez a fórum neve...

Azokat a gyerek cubokat én is néztem (am ez pont olyan téma amirõl oda is írhatnánk :D), tök jók, de tuti nem veszek a gyerekemnek. Teljesen mindegy neki, nekem is mindegy volt, és legalább nem sajnálja mikor oly gyakran kell váltani mikor nõnek.

most megyek vacsizni, majd még írok, am gyerek még tényleg korai, még van 9 évem addig, inkább az egyetemmel kellene foglalkoznom, amit tegnap meg is tettem. Elolvastam a szakokat, kereseteket, statisztikákat, és hát.....nem tudom :D

nha jó étvágyat egyenlõre!

#226
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás

Tényleg ez ment a tech rovatban? Tiszta klubdélután.


Jóvanna! :)
Tudomásul vettük (ugyan kicsit nehezen), és áttettük a
klubdélutánunkat ide, hogy végre béke lehessen.
Minket a CUBE hozott össze, köt össze ezzel a pár emberrel,
de nem csak arról tudunk beszélgetni. Ezért remélem, hogy itt
már tényleg nem okoz problémát, ha más témával kapcs. is
püföljük a klavót.

Hami:
Örülök, hogy megvagy! :)
Valami új infod van a 09es dolgokról?

Kölyök:
Ez tévedés. Egyáltalán nem csak jelenlegi CUBEosok lehetnek,
vannak itt. Én részemrõl bárkivel, bármilyen márkájú bringatulajjal
nagyom szívesen beszélgetek, ha van mirõl.
De egyébként nem is értem, hogy mibõl vontad le ezt a következtetést.
De sebaj! Üdv Neked is itt! :)

boca:
Jah, a gyerkõc-CUBEok ára erõs...
Olyat már tényleg csak akkor vennék, ha mocskossok fölös pénzem
lenne. :)
Meg is nézem azokat a gyerek-meridákat.

#227
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Nos igen bevallom, hogy már kutakodtam más gyártó felé is, és azt hiszem az egyik idei bikkmakkban volt egy cikk, a cikk írója vett a lányának egy magellánt, viszonylag jó áron. Csak utána kell néznem...Viszont a meridánál csudijó kis brinyókat kaptak a kölykök :)
" A Cube el van vetve! "

#228
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Van egy 24"-osom eladó Willer SIS váltókkal,10-ért a tiéd.
Lány vázas fekete-bordó szinû.
Jó állapotban.

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#229
hami09

hami09

    vendég

  • fórumtag
  • 99 hozzászólás

A lányomnak szeretnék nézni egy 24-est, már néztem a cube oldalát, de nekem egy picit drágának tûnik 85-ért egy gyerekbringa. Max használja két-három évig, és kinövi. Szerintetek?


8tól 12-13 éves korig jó a 24-es bicó.
Valóbban esztelenségnek tûnik ennyi pénzt adni, még 1 kockáért is:)
Vannak megfizethetõ árú JÓ magyar összeszerelések,amik sztem 8éves gyerek minden igényét kielégítik.

#230
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Jóvanna'!
Sorry.
De a magas labdák...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#231
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
A lányomnak szeretnék nézni egy 24-est, már néztem a cube oldalát, de nekem egy picit drágának tûnik 85-ért egy gyerekbringa. Max használja két-három évig, és kinövi. Szerintetek?
" A Cube el van vetve! "

#232
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
srácok nem beszólogatni!
ha valaki elkötözik pécsrõl nem is irogathat a pécsiek topicba? naugye.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#233
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Inkább üdv márkatársak, nem?! :)

Ti úgy szerveztek bármit is, hogy alapvetõen egy márkájú bringátok van?
Ergo, ha majd valamelyikõtök eladja, akkor már nem mehet a többivel?!
Bazz, nem is bringás fórum kéne, hanem egy-egy márka-szekta...

Lábjegyzet: Szomat van és szar idõ.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#234
hami09

hami09

    vendég

  • fórumtag
  • 99 hozzászólás
Háááálihóóóó:P
Megjöttem:)

Amúgy vagyok én itt minden nap, csak nem szólok, csak csendben figyelek:P
Most nálam a Call Of Duty 4 a menõ, tegnap épp LifeStyle-al indultunk volna háborúúúba:)
Kezdeti nehézségek után asszem vasárnap nekivágunk "megmenteni a világot":)

Hétvégi összezörrenésben benne vagyok:)

Jól esik,h gondoltok rám :$

Üdv. Sporttársak!

#235
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
bizony ez ment. aztán onnan kirugtak, és áthelyeztek ide. és itt legalább kiélhetjük eme hülyeségünket, hogy egy márka összehozott pár ütõdött egyént, akik megpróbálnak jobban összehaverkodni. remélem(jük) ez nem okoz senkinek gondot. mint ahogyan nekünk kockafejüeknek sem. :)))

Nos igen hami barátunk elveszett, de sztem ez csak a téli pangásnak köszönhetõ, de amint megjönnek az újévi újdonságok tuti, hogy jelentkezik.

Na jó, akkor majd a hosszú hétvégét szervezzük!!!! :)
" A Cube el van vetve! "

#236
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Tényleg ez ment a tech rovatban? Tiszta klubdélután.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#237
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás

Csak ezt kellett volna meglépned: 3 billentyû leütése... http://www.google.co...-8&sourceid=ie7


Röfike:
Köszi a hasznos tippet! :D
De azért lássuk be, akad itt olyan is, hogy College of DuPage meg
COD-tea is... :)
Egyébként nemes egyszerûséggel lustaságról van szó részemrõl. :)

boca:
A kizárólag éjszakai tekerés abból a szempontból nem az igazi, hogy
akárhol is csinálnánk, a legtöbb emberkének utazni kell hozzá.
Valahogy egy hétvégi rendezvényt kellene majd összehozni, és
abban aztán lehet minden. Persze kisebb létszámmal is neki lehet
futni. Ti ilyen szempontból szerencsések vagytok, mert Lifestyle-lal
könnyen tudtok kóperálni. :)
Hamival mi van? Régen nem jelentkezett már.

#238
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Én nagyon várom a Killzone 2-t! Na annak lesz brutál grafikája. Remélem nem lesz bugos!
Különben van egy nagyon jó oldal: www.jatekaim.hu
Ott általában nagyon sok infót megtalálsz egy-egy játékról az ottani fórumban.

Más: múlt héten sikerült vennem egy cateye lámpát, tehát kedves Cubos társak, ha benne vagytok akkor tervezzünk tavasszal egy éjszakai tekerést?
" A Cube el van vetve! "

#239
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Csak ezt kellett volna meglépned: 3 billentyû leütése... http://www.google.co...-8&sourceid=ie7


#240
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás

Nem mondjátok komolyan, hogy a COD rövidítés a Call of Duty...mekkora láma vagyok. Utóbbit ismerem, az elõbbirõl meg csak bólogattam, ha elhangzott, hogy milyen jó játék :)


Hehhh. Tényleg. Pedig ezt is ismerem. :)
Mondjuk nem nagyon. De ez eszembe sem jutott.
Mindig tanul az ember. Ezt szeretem a fórumokban. :)