Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#4641
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

az se gyenge:)te versenyzel kiskubai?

Idáig nem volt rendes bringám, most 2008-ban összeraktam egy versenyképes bringát, jövõre már valszeg megyek versenyezni:)

#4642
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás

Köszi, csak tartottam attól, hogy valami szorgalmas fakabát lekap a 32-esrõl, mert ugye ha jól tudom azon nem szabadna bringázni, sem a 42-esen. Bár Bringatúrák Mo.-on is ír rajta túrát, szal nem értem. Valaki fel tudna homályosítani hogy akkor most lehet vagy nem, vagy honnan tudom? Mert pl 5-ös elvbõl ezért esik ki nekem... Bevállalós vagyok, de nem szeretem heccelni az autósokat, elég amit minden nap a Pesti úton kapnak tõlem :D



Mis szoktunk tekerni a 31esen, tekertem már a 32esen, 42est nem ismerem,

- 31 esen sok a kamion, vonalon lenyomható.
- 32 es eléggé forgalmatlan volt, bár vasárnap jártam arra.

Szerintem konkrétan nincsenek onnét kizárva a bringák.
Autókat meg nem zavarod, ha vonalon mész és figyelsz rájuk, esetleg helyenként integetsz kanyaroknál, hogy mehet, vagy sem. Néha még megis köszönik. Vidéken egyébkéntis jobbank tolerálják a bringákat.

Más:
Tudok nyelni végre, tegnapi cukros pálinka gyógyszere hatott, nincs begyulladva a torkom. Bár még mindig köhögök.

#4643
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás

Counter-strike:D Akkor a szombati elnapolva ahogy nézem:D Hövõhét szombaton úgylátszik beficcen egy Kecskemét-siófok-kecskemét...egy nap alatt:D

az se gyenge:)te versenyzel kiskubai?

#4644
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás

Köszi, csak tartottam attól, hogy valami szorgalmas fakabát lekap a 32-esrõl, mert ugye ha jól tudom azon nem szabadna bringázni, sem a 42-esen. Bár Bringatúrák Mo.-on is ír rajta túrát, szal nem értem. Valaki fel tudna homályosítani hogy akkor most lehet vagy nem, vagy honnan tudom? Mert pl 5-ös elvbõl ezért esik ki nekem... Bevállalós vagyok, de nem szeretem heccelni az autósokat, elég amit minden nap a Pesti úton kapnak tõlem :D

5ös ut eleve egy büntetés,az egyik legveszélyesebb szakasz amit ismerek...

#4645
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

no szerintem ,ha bevállalós vagy letolod az 5 ös úton végig 5 ös fõ úton.
Vagy BP-rõl kijössz 31 es úton maglód felé, azoin nyomod Jászberényig.
Borítassz jobbra 32es út Szolnok írányába. Szolnokról Kunszentmárton a 442esen, majd 42esen go Szeged.


Köszi, csak tartottam attól, hogy valami szorgalmas fakabát lekap a 32-esrõl, mert ugye ha jól tudom azon nem szabadna bringázni, sem a 42-esen. Bár Bringatúrák Mo.-on is ír rajta túrát, szal nem értem. Valaki fel tudna homályosítani hogy akkor most lehet vagy nem, vagy honnan tudom? Mert pl 5-ös elvbõl ezért esik ki nekem... Bevállalós vagyok, de nem szeretem heccelni az autósokat, elég amit minden nap a Pesti úton kapnak tõlem :D

#4646
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Counter-strike:D Akkor a szombati elnapolva ahogy nézem:D Hövõhét szombaton úgylátszik beficcen egy Kecskemét-siófok-kecskemét...egy nap alatt:D

#4647
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
fiatalság, bolondság...

#4648
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
csodálkoztam is,hogy a 226km után volt még kedved a tegnapihoz:)

#4649
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
okok,
én most nem ülök 1-2 napig nyeregbe.

#4650
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
akkor ez kilöve,nekem még pluszba valami meghuzodott a lágyékrészemen is a tegnapinál,kicsit azt hiszem egy darabig jobb lessz saját tempomba tekerni:):(

#4651
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
sajnos nekem is negatív a szombat , eligérkeztem már.
Péntek szombat foglalt.

Meg most pihenni is jû egy kcsit, fizikailag kcsit kivagyok.
Torkom majd szétszakad.

#4652
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
gyerekkel felrakattam a kerékpáros gamet,de angolul van,nem volt kedvem most veszödni vele,de azért összetettem egy szép gios bringát ambrosio felnikkel:)lol még onlány is lehet tolni

#4653
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
az kiskubai lanparti,az kell neked:)milyen gameval toljátok?nem gw-ztél te régebben véletlenül?amugy rossz hirem van szombatra esöt mond:(

#4654
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
[quote name='sasi123']nem tudom , mert nem nulláztam startnál..
Olyan 60 talán, jól esett most. Kávai emelkedõt felrõntottam , mint armstrong:D
Utánna még bent Nyár1házán szélárnyékból kihúzódva megelõztem egy buszt.
Jó sprint volt a végére.

Asszony oda vágott?? ejj.. Próbaként szerintem nézd meg nem jobb-e, ha kicsit vissza húzol a kormányból. Tehát a stucni kormány-befogoját enged ki és húzd magad felé a kormányt. akkor talán jobban tudod fogni a kormányt és nagyobb erõt tudsz belenyomni a tekerésbe. Egy próbát megér, zsebbe kulcs a csavarhoz, aztán mész egy kört Monoron..
Nekem nagyon furcsa volt így, mikor ráültem...

Jahh pihenés reggelig?! Én kaja+fürdés+tanulás+FOCI 8tól a szterkóban.

Na várom az élményeket a játékról..

//Ha esetleg más is olvassa a topicot, várom a szakértõ véleményeket a helyes kormánybefogási szögröl és a helyes outi testtartásról.[/quot
nekem jo a beállitás bárbiztos lehetnemég mit finomitani,inkább kondicionális problémák vannak:)pedig elvileg egyre jobbnak kéne lennem nem pedig carabnak

#4655
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Nekem sem jó a péntek, mert péntek reggel ér véget a lanparty amin vagyok...ettõlfüggetlenül pénteken is kéne tekernem egy 100-ast, csak nemtudom hogy kivel és merre:D szombaton háát ha mondjuk 7kor elindulunk...nemtom majd holnap megnézem térképen...fáj a fejem minden bajom van:D

#4656
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
nem tudom , mert nem nulláztam startnál..
Olyan 60 talán, jól esett most. Kávai emelkedõt felrõntottam , mint armstrong:D
Utánna még bent Nyár1házán szélárnyékból kihúzódva megelõztem egy buszt.
Jó sprint volt a végére.

Asszony oda vágott?? ejj.. Próbaként szerintem nézd meg nem jobb-e, ha kicsit vissza húzol a kormányból. Tehát a stucni kormány-befogoját enged ki és húzd magad felé a kormányt. akkor talán jobban tudod fogni a kormányt és nagyobb erõt tudsz belenyomni a tekerésbe. Egy próbát megér, zsebbe kulcs a csavarhoz, aztán mész egy kört Monoron..
Nekem nagyon furcsa volt így, mikor ráültem...

Jahh pihenés reggelig?! Én kaja+fürdés+tanulás+FOCI 8tól a szterkóban.

Na várom az élményeket a játékról..

//Ha esetleg más is olvassa a topicot, várom a szakértõ véleményeket a helyes kormánybefogási szögröl és a helyes outi testtartásról.

#4657
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nagynehezen hazaértem,asszony még az utolso emelkedön bealázott,hogy tudjam ki az ur a háznál:)valahogy gyengusnak érzem magam....neked mennyi lett a vége ma sasi?
nah kaja ozt reggelig pihi...

#4658
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás

mi ez a szombati buli?
sokkal szimpibb lenne mondjuk pénteken , akkor is "szombat "van...

sajna nekem péntek nem jo,de majd irnak még gondolom a srácok

#4659
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
mi ez a szombati buli?
sokkal szimpibb lenne mondjuk pénteken , akkor is "szombat "van...

#4660
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Üdv, Szike! a KK fórumról már ismerõs vagy...

no szerintem ,ha bevállalós vagy letolod az 5 ös úton végig 5 ös fõ úton.
Vagy BP-rõl kijössz 31 es úton maglód felé, azoin nyomod Jászberényig.
Borítassz jobbra 32es út Szolnok írányába. Szolnokról Kunszentmárton a 442esen, majd 42esen go Szeged.

http://maps.google.com szerint ez 228 km. És 80 % át ismerve megfelelõ minõségû aszfalttal. ha m5el párhuzamos 5ös úton mész ki, akkor az 165 km.

Mentem már rajta, igazából a pestrõl Ócsáig szakasz a veszélyes, mert ott nagy a forgalom, de utánna csökken az m5 miatt.

Aszfalt mindkét megoldásnál magyarviszonylatban ok!