Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#4621
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
jó helyen jársz,
Mi aszfaltbetyárok úgy szoktunk menni gyakran, hogy Pilis-Káva-Gomba-Monor-Nyáregyháza.

Ennek fele szép emelkedõkkel van tarkítva..

Albertirsaán is szoktunk járni, Tápiószentmárton felé eléggé Dombos,

De , hogy kedvezzek Montis lelkednek, Pilisrõl kimész Káva felé, akkor utánna jobrbra kanyarodva eljutsz a Dolinába, ahol sok Giant-Gyömrõs Montis is szokott edzegetni, van egy pár rövidebb "dh" pálya ahol a lefeléket is lehet gyakorolni, meg mászókázni is lehet akár.

#4622
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
azon a monor-pilis-albertisa környéken vannak dombok? leginkább Pilis környéke érdekelne(az van a legközelebb)

#4623
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Igen Tatárszentgyörgy fele jártam a hásó úton, homokbánya tényleg...

#4624
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

És Kecskemétre , hogy mentél le? 5-ös oszt go????
Valamint Dabas környékén hol szoktál Montizni?


dehogyis... Dabas-Tatárszentgyörgy-Ladánybene-Kecskemét... és így vissza
hát... inkább nevezzük sivatagi túrának, amit itt lehet menni... eszméletlen mennyiségû por és homok:D van kb. 5 kisebb homokdomb arra, de ha megunom, akkor a környezõ városok/falvak aszfalton, meg vissza... ilyesmi
arra felé vannak dombok, ilyesmik?

#4625
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Leginkább Outival, de nekem van egy TrekingCross Kelly'sem, azzal is szoktam néha tekeregni.
Szép tempó:D, Ha többen megyünk akkor általában lassabban nyomjuk , nem annyira õrülten, mondjuk 30-31es átlag, társaságtól függõen.
Ha egyedül vagyok és lecsúszik a lilaköd akkor szokott 35 is sikerülni, persze emelkedõkkel tarkítva.

És Kecskemétre , hogy mentél le? 5-ös oszt go????
Valamint Dabas környékén hol szoktál Montizni?

#4626
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

Üdv,
oké, Én is szoktam arra tekerni. Csak nagy a laposság:D
Figyeld a fórumot, nyugodtan szólj hozzá a dolgokhoz, ha esetleg erre tekersz, tekertek szólj és meglátjuk.
Leginkább Monor írányába szoktunk innét indulni, de mindenre nyitottak vagyunk.
Ma nekem megvolt a tekerés adagom....
Ilyen fiatalon? MIóta foglalkozol a kék kerékkel?


ja... ez volt a második szezonom(tavaly csak XCO, idén csak XCM, meg két XCO)... Dabas=>Kecskemét szakaszon 31km/h-s átlagot nyomtam(44km), aztán 11km tekergés(a városban) után vissza 27km/h-s átlagot hoztam...
Ti milyen tempóval szoktatok menni? Országútival, vagy slickes montival közlekedtek inkább ilyen túrákon?

#4627
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
szauna , úszás..
nahát, én meg izadtam a vason:D

#4628
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Üdv,
oké, Én is szoktam arra tekerni. Csak nagy a laposság:D
Figyeld a fórumot, nyugodtan szólj hozzá a dolgokhoz, ha esetleg erre tekersz, tekertek szólj és meglátjuk.
Leginkább Monor írányába szoktunk innét indulni, de mindenre nyitottak vagyunk.
Ma nekem megvolt a tekerés adagom....
Ilyen fiatalon? MIóta foglalkozol a kék kerékkel?

#4629
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
én is ezen a környéken lakok(Dabas=26km-re Pilistõl)... szóval ilyen Pilisrõl induló kisebb körökre jöhetnék én is... (13 éves, monti, 1.4-es slick gumival:D)

#4630
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
késön olvastam már.egy kis szaunát meg uszást iktattam be

#4631
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
lehet, hogy precíz munkával, ha berakják a jó cuccot akkor visszaáll.

Oké a görgõs ügy, semmi baj, jól tetted, hogy eladtad. Nem szántam volna most rá pénzt, kell még egy nyelvvizsgát kihoznom stb, jelenleg bevétel meg nincsen. Így a másik se aktuális, marad majd a futás meg a napos tekerés sztem.

Holnap, ha gondolod gyere el velem hazafele, 10 kor végzek biztosan. Ha korábban akkor is elmegyek a m.helyre és utánna elnézek a szokásos hely fele.
Ha gondolod 10re legyél ott, aztán dumálgatós tempóba megyünk NYár1ig egyet.

#4632
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
sasi a sima görgöt eladtam,ha esetleg kell a másik,odaadom neked részletre..lehet tekerek holnap de csak nagyon lazát...yasec-nál meg biondonál van külön hátso karbon villa,érdekelne lehet e cserélni,vagy,hogy mennyire profin tudják megcsinálni....bár ha a gyereknek a váz is csavarodott akkor mint halotnak a csok...

#4633
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás

Nekem nem egy Pinarello van, de karbon támvillás és iszonyat bírja a városi használatot. Szintúgy van más is aki ugyanilyen tipussal már több mint egy éve versenyen, és városban is.
Szerintem vagy gyári hiba, vagy vacak minõség. Írhatnál róla még egy kicsit ha tudsz...


Kelly's outi termékeinek közép kategóriáját képviselte szerintem, pont az esett elõtt nézegettem mikor egymás mellett mentünk talán, URC alsó csoport.
Ha jól láttam csak a villák voltak carbon.
Nagyjából 60 km/h-nál történt a ráfutás, összekadás a Kelly's volt elõl. Nem láttam, hogy mi történt , és mi volt az a erõhatás amitõl így tört. De konkrétan 3 db-ba esett szét a támvilla. Ez minden esetben üreges? Mert mintha ez az lett volna. Jobban megakartam szemlélni a darbot, de nem volt rá idõ. Ugye így veszített a merevségbõl az egész bringa, és mindenhol kicsit megcsavarodott, ha jól láttam. A másik balesetes bringának, a kerekei lettet 88 asok, az alu vázas volt. Nem tudom, milyen ütés érhette a carbont, vagy az aszfalt... vagy .. vmi:D
De jó nagyot kapott az õsanyánktól, mert a törés oldalán a kormáy is fullra elkopott, nem csak a bandázs, hanem az anyag is fényesre ...

#4634
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
okok, akkor pihenjél csak a téli szezonra:D
Én holnap szabad vagyok , de nem megyek, csak monorra elintézni a netet upcnél, meg bevásárolni igazi kosaras tempó:D

#4635
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nah sasi volt a doki,se müszerek semmi nálla:)bár biztos érti a dolgát...azt mondja a csontra ami rá van tapadva az huzodhatott meg,azt mondja pihentessem 1 hétig de lájtossan bringázhatok,uszhatok,bármi..... hm...

#4636
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

hajjaj,,,:D

egy kelly's volt egyébként. Jó lesz szoba dísznek...


Nekem nem egy Pinarello van, de karbon támvillás és iszonyat bírja a városi használatot. Szintúgy van más is aki ugyanilyen tipussal már több mint egy éve versenyen, és városban is.
Szerintem vagy gyári hiba, vagy vacak minõség. Írhatnál róla még egy kicsit ha tudsz...

#4637
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
hajjaj,,,:D

egy kelly's volt egyébként. Jó lesz szoba dísznek...

#4638
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
remélem veled semmi.én holnap vagy kedden megyek dokihoz,kiváncsi vagyok mit mond,3 darabba a karbon?az szép,javitás nuku,uj váz,karácsony elött jo pénzkidobás...

#4639
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Hazaérkeztem a mai Gruppetto túráról,
Bprõl indulva, felmentünk Szentedre írányába, Pap-rét, majd Visegrád, Fellegvár/hú de magasan van/ , utánna Vissza Pap-rét írányába.
Szumma 120 kmet mentem.

Tanulságos volt, mert volt egy bukás is. Jobban oda kell figyelni tempónál.
Nevet nem mondva egy balszerencsésnek utolsó újjpercnél totál eltõrt az újja és majdnem el is engedte a bõr:S
Valamint Carbonnal óvatosan mert törik, uebben az esetben egy muksónak eltört a hátsó carbon támvillája 3 db-ba!!!

#4640
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nekem szerintem doki lessz a vége,de megprobálom kihuzni mig nem lessz teljessen hideg,még jo lenne tekerni párszor