Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#4601
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Vonat? :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#4602
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Én benne vagyok, csak engedjenek el... meg hogy jutok én Fûzfõre?:D
(Meg utána vissza), mert nem hiszem, hogy ott aludnánk, azért hogy menjek Veled még 40km-t, inkább aznap elvisznek a rajthelyhez... de még van idõm fûzni õket... NE AGGÓDJ! MEGOLDJUK!:D:D

#4603
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Fûzfõrõl feltekerni a Gázlóra Veszprémbe Gázló hosszút lenyomni, onnan vissza Fûzfõ.
175 km. :)

Jövõre jössz velem, PBG!

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#4604
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
162km... nem csúnya teljesítmény! GRAT! Nekem eddig 111km volt a napi max: Dabas-Citadella-Dabas... Az is jó volt! :D

#4605
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ma mentünk egy Csepel kört a gruppisokkal, Pestrõl indultunk,
visszafele Ráckevénél elbúcsúztam tõlük és még haza tekertem, Kiskunlacháza, Bugyi, Dabas, Újlengyel útvonalon.... 162 kilcsi lett, útolsó kb 60 kmt egyedül nyomtam elég szele idõben, betett kicsit
mek F1 és pihi...:D

#4606
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ma elmentem kicsit korábban bemelegíteni a holnapra,
hazaért , henyélünk barátnõmmel az ágyban mikor Vater szól, hogy tudom -e , hogy nincs meg az egyik küllöm...
Mondom hát nem.
Hátsó kerékben fáradt el egy küllõ, 28cm es. Gondoltam marha jó ez így Nov. 1-én, holnapi túra elõtt. Már majdnem feláldoztam saphixom egyik küllõjét a célra.
De Vater fél óra keresgélés után talált egyet, RESPECT:D
Betettem, persze külsõ belsõ le...
Aztán ecntír és már jó is...
Még jó , hogy nem holnap:D

#4607
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

Mi csak kilátónak hívjuk azt a helyet.
Egyébként Nyár1házán, az elsõ nagyobb keresztezõdésben ahol Dános fele el lehet menni van egy mûködõ kék kút!

értem
kössz az infót!

#4608
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
ba***us nem gondoltam volna, hogy ekkora a baj:S

#4609
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
csipö rész meg a lágyék,tegnap este olyan rosszul lettem a fürdökádba azt hittem ott pusztulok meg,dokinak szolok hétfön küldjön el mindenhova,jobb lágyék meg is van dagadva elég szépen,szerintem sérv lessz,már fosok elöre a mütéttöl......ááááá nem akarom....

#4610
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
:D
gondolom, hogy uncsi lehet és még mindig a hátad???

#4611
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
én még tré vok,hétfön jön vissza a doki,de mennék már,begolyozok itthon...

#4612
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Holnap, ha nem lesz esõ akkor kettõtöl indulok,
Monor írányába Majd Gomba, Káva, vissza Pilis
Csak felkészítés a Vasárnapi gruppetto-ra

#4613
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Mi csak kilátónak hívjuk azt a helyet.
Egyébként Nyár1házán, az elsõ nagyobb keresztezõdésben ahol Dános fele el lehet menni van egy mûködõ kék kút!

#4614
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Dabas-Újhartyán-Újlengyel-Nyáregyháza-Pilis-Rózsahegy... vagy valamelyik, amelyiknek a tetején van egy nagy vastag torony, meg egy vékony tv/rádió torony. aztán ott 5 perc "hú... de szép!"-ezés, fénykép... aztán rögtön hívtak, hogy már induljak is haza, szóval én azon nyomban jöttem is... ugyanezen az útvonalon haza...
Nyáregyházánál már nem volt egy korty innivalóm sem. Újlengyelnél el kapott egy kisebb esõ. Újhartyántól Dabasig már a 32-11-es áttételt alig bírtam tekerni... most itthon vagyok, benyomtam két tál csokis gabonapelyhet 1liter tejjel... most már kicsit jobban érzem magam, mint a hazaérkezés pillanatában:D

JÓ VOLT!

#4615
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Tekerd, ha megvetted:D

Én mek állásbörzézni....

#4616
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
tõlem... úgy néz ki most megyek... már indulok is:D boccs, hogy nem szóltam elõre, de ez most egy ilyen hirtelen elhatározás;)

ha tetszik, akkor úgy is megyek hétvégenként(szerintem tuti, hogy tetszeni fog ott a környék)

ja... a Rózsahegyre kinézek szerintem, aztán ott fogok tekeregni, meg lehet, hogy a Szárazhegyen... aki akar, kinézhet... a képen látható ruhában, sisakban... nem fognak összetéveszteni;)

#4617
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás

Na hát itt is összetalálkoztunk? :D kéne már egy közös tekerés:D




kéne kéne

#4618
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

én is ezen a környéken lakok(Dabas=26km-re Pilistõl)... szóval ilyen Pilisrõl induló kisebb körökre jöhetnék én is... (13 éves, monti, 1.4-es slick gumival:D)


Na hát itt is összetalálkoztunk? :D kéne már egy közös tekerés:D

#4619
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Hát igen, reggel csak egy laza ügyintézõs tekerést csináltam, de visszafele Monorról szembe szél, majd lefagyiztam

#4620
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
hát... így ebben a hidegben inkább én is aszfaltbetyárkodok, mert az erdõben hideg van:D de majd valamikor elnézek arra felé, ami lehet, hogy már csütörtökön megtörténik:D

edit: húú... megnéztem maps.google- ön, és rádöbbentem, hogy vannak dombok 30km-s körzetben:lick: