Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#3221
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nagy dilemmát okoz.. :)

#3222
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
sasi lassan indulnod kéne mert a végén még eláll az esö:D

#3223
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
áááá még nem merem beválalni,nem ugy jött ösze ez a hét de jövöhét ha jo lessz akkor beprobálom....

#3224
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Feri még kicsit megázott hazafele...
Hát ... Majd felmérem már egyszer mit tud :)

Lassan megkezdem a hétvégi menést... Remélem több lesz a száraz idõ..

Jó tekerészést neked is.. Kékes???

#3225
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
azt mondják már létezik 3ik generácios EPO,le vannak maradva a feri szerintem már az 5ik generáciost tolja,nem ismer kegyelmet:)mi sem bizonyitja jobban,hogy egy elindulásnál kiesett a hátso kereke,van kraft na:D
amugy jo volt,igazi felkészitö valami hegyi szakaszra,1/3át szakado esöbe toltuk,89kili lett a vége.
nem elég,hogy hulla vagyok asszony is lebaszott:az utobbi idöben ha elmész valamelyik testvérrel mindig ugy jössz haza mint egy diszno:(
nah neked meg jo hétvégét,ne hozz ránk szégyent:)

#3226
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
holnap délelött nekem jo ha neki jo....össze is raktam már magunknak egy szép etapot fejben,tetszeni fog neki:)
este tolok még egy ilyen teás-bogyos cuccost és szerintem teljessen jo leszek

#3227
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na azért.. kezdesz megszállott lenni :)
Pihenj, ha úgy érzed, hogy nagyon szarul vagy , azért ne erõltesd. Bár Feri holnap meg akar keresni.

#3228
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
utak nem voltak lezárva,mondjuk én se voltam zuzos kedvemben:) fejem egy kicsit szarabb de azért jol esett már tekerni egyet.na tolok 1 teát kalmopyrinel azt bevackolom magam....

#3229
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Oookééés :) Én meg dolgozok... :(

#3230
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
megyek csak te feltartasz itt:)3/4 ora mulva átlépem nyháza határát,utakat zárasd le mert a monor express gyorsan átzuz:)

#3231
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Én hétfõn fáztam meg kicsit... De a tekerés rendesen kikúrált. Jó idõ van, tessék tekerni :)

Azon a hétvégén nekem velence10

#3232
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
hááát ilyen nincsen vazz....usziba vagy éjjel megfáztam,huz a fejem szépen.leszarom öltözök és tolok egy 60-as karikát,majd haza jövök és kikurálom magam

jo hétvégéd lessz:)junius elsö hétvégéjén tolok már énis egy mátrát,remélem jo idök lesznek,hogy birjunk tekerni

#3233
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Csak 500 m-t? :) Én 60km-t nyomtam, igaz volt hozzá 2 kerék is :) Egy oda-vissza Szentmárton volt a program. Egyre barátságosabb az idõ, így szél nélkül.

Ütõs lesz a hétvége , ha minden igaz.
Péntek , fel Pestre, vagy szombat hajnalban...
Szombat Budapest - Balatonalmádi
Vasárnap Almádi - Veszprém Bakony 200 Teljesítménytúra - Almádi
Hétfõ Almádi - Budapest és még haza is kellene jönni :)

#3234
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ma még toltam egy lájtos uszodát,kemény 500m uszással:)de holnap délelött már tényleg tolok egyet....

hétfön fitnessbe toltam egy légiost utánna meg lábaztam,ugyhogy jol is jött ez a kis pihi

#3235
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nos vége a téli álomnak??? :)

#3236
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
mai napot még kihagyom,nagyon gáz az idö.délután átmozgatom a lábaim szobakeron aztán holnap tolok már valamit,legalábbis remélem nagyon.....

#3237
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nos Robi hajrá , most lehet hegyi edzéseket csinálni síkon... Szembeszélben :)

#3238
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
remélem holnap már megyek én is de szerdánál tovább nem várok mert leépülök teljessen:)

#3239
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na ma Én is bepótoltam a tegnapi lazulást. Falucskámból É-irányba kihaladván azt hittem, hogy letépi a sisakot a szél fejemrõl ... Erõsen bekezdtem, így helyenként tudtam 22-el is haladni :), aztán felvettem egy jó kis ritmust és sikerült 25-26al valami iszonyatos hegyi fokozattal pörgetni. Elgurultam így Gyömrõig , Monoron keresztül , majd vissza Gomba felé haza :):) naaa az király volt :) Péteri - Monor síkon 45el alig hajtva..
volt na :)

#3240
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Megint csak azt mondom, hogy kellene, ma már nagyobb hozzá a kedv , mint tegnap, talán 4-5 után ha enyhül a szél