Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#3261
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
akkor majd tolok magamnak valamit ha nem esik....kinéztem már ugyis multkor egy uj 8-ast:)

valkot mentek akkor?az 130kili ugye?

#3262
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
:)

Jöhetsz, ha akarsz... szárazságot nem ígérek.. viszont cserébe lesz tempó, mondjuk ameddig bírod eljöhetsz.

Elméletileg 3an leszünk, min. De mondjuk 1re nem érsz haza akkor sehogy se.

#3263
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
mountex-nél(de lehet máshol láttam) azthiszem megvan adva az esö álloság mm-ben de azt meg nem birod kicsire összehajtani.

hát még nem takaritottam le a gépet,ugyhogy érdekel holnapra valami, viszont 13.00 ra haza kell érnem.ha esik egy gombát bevállalok veled ha nem esik akkor meg max egy 100-ast,mondjuk egy full hegyit:)

de ha megy veled valaki erre a valkosra vagy a börzsönyre az se para mert akkor pihizek:)

#3264
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nem gondolhatod komolyan, hogy bármilyen esõ kabát is kibírja ezt az idõt???
Abszolút alkalmatlannak találom ezeket az esõ cuccokat bringázáshoz, kivéve a kamáslit. Esõ kabát arra jó, hogy mondjuk feltekerünk a Kékesre szarrá ázunk és utána lefele felveszem a kabátot, hogy a szelet védje.
Nem is szellõznek a kabátok, majdnem mindegy, hogy most belülrõl vizesedik szét a ruhád, vagy kívülrõl a víztõl.
Vannak persze abszolút biztos kabátok, de azok már olyanok , mint a búvár ruha :)

MAX Tisztelet mindkettõtöknek. Én holnap próbálok meg vízibiciklizni...

"Sasok !!

A mai Tour de Monor kicsit elvette a kedvem a Börzsöny körtõl, de ha van kedvetek egy valkói, vagy egy gombai körhöz, akkor benne vagyok, azt végig tudjuk nyomni megállás nélkül esõben is..................hideg van a francba.

10 órakor a nagytarcsai elágnál Pécel és Isaszeg közt ? "

#3265
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
asszony a kemény,eljött elém:)kiért monorbol és elkezdett esni ,kávánál még felhuzta az elsö emelkedöt pilis felé ott taliztunk aztán vissza.
viszont az esö dzseki ekkora esöben szart se ért az aldis meg az agu is átázott,legszivesebben pofánvágnám aki ráirta,hogy esö dzseki,agu-tol soha nem veszek semmit.kérdés a nagyobb nevek is ezt adják?

#3266
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Igazi kemény bringás vagy!!!!!!!

#3267
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
toltam egy 60 kilit,felét esöben jol szarrá áztam:)mindegy meglett a 250 a hétre...

#3268
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Szél a barátunk :) Kár, hogy nem használtuk ki jobban szentmárton fele még.. Na megint esõ van a változatosság kedvéért

#3269
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
a szél nem volt vészes mögötted:)sztmárton után mikor vezettem kicsit, pofánvágott szépen ugyhogy tudom miröl beszélsz:)

#3270
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Jaja király menés volt, nagy szél ellenére is...
Átlagot nem néztem.

Akkor azért meglepõdtem , mikor Gomba után a nagy kanyarban egymás mellett toltuk fel...

#3271
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
szakad az esö de jo,hogy elmentünk elöbb:)

#3272
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
jol benéztem az orát,bocsi a korai keltésért:)jo volt ez a mai,esöt szerencsésen megusztuk.ma megprobáltam menni veled az emelkedökön,ugy éreztem ment is bár nem tudom te mennyire toltad bár igy meg sikra fogyogattam el:)monor tábla faca volt de káva lejtön összeugrott a gyomrom kicsit:D

átlag mennyi lett?

#3273
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
oki 10-re ott vagyok....

#3274
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
akkor ha nem lesz nagy égzengés legyen 10. Majd írd be jössz-e... Semmi gond, ha nem sajnos kicsit elbacctam ezt a napot a sok változtatással...

#3275
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
dél az mostmár kilöve,délelött 10 vagy a délután 2

de menj nyugiba ha ugy van,esöt mond holnapra is,na majd eldöntöd,9felé benézek reggel

#3276
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ugyan ez miatt nem kerékpározni... le lehet azt takarítani....
Viszont, ha nem gond akkor holnap legyen 12 óra... mivel mennem kell korábban fel pestre

Vagy 2 de akkor nagyon sietnünk kell :)

#3277
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
bicot sajnálom de télleg,ha kettö lenne kimentem volna...

#3278
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

de jo...felöltöztem kitolom a kerot és szakad,hogy azt a jo..........


Naés? :D

#3279
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
de jo...felöltöztem kitolom a kerot és szakad,hogy azt a jo..........

#3280
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
jol van,ha akarod mehetünk hegyesebbet is:)

most meg kb 3 felé megyünkk ha nem változik az idö.monor-gyömrö-üllö-(fél ocsa)gyál-vecsés-ecser-maglod-monor.
ha gondolod csatlakozhatsz hozzánk.

cole te még mindig james bondost játszol?:)beszálhatnál gyömrönél...