Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#3181
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Már pihi lesz.. meg munka. Ma lazulás volt csak, meg egy Pilis - Gomba- Monor - Gomba - Pilis, fordítós brutális hegyimenés.

#3182
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
áááá már miota el akarok menni holloköre én is....de ezt kihagyom.tervbe van véve valami apartman a mátrában nyáron 3-4 napra,aztán majd onnan 1 ilyen holloköi tura.holnap tolsz még valamit vagy pihi már?

#3183
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Szerintem olyan 500 ft.
Sajna még se Békási dolog lesz, hanem Gruppetto-s menés. Hollókõre. Meg még egy kicsi kör.. Gödöllõrõl 170km, + nekem még egy 100 km.. Megpróbálom valahogy kitolni 300ig. Akkor bátran jöhet a v10.

Nem hallottam semmit Feritõl, szerintem nem is érdemes egy ilyen 200as karika elõtt megnyomni. Balatonkerülés meg nudli, 200km.. 220 max..
Attól függ, hogy hol tudtok menni.. Elég sok helyen igen komolyan le vannak tiltva a bringások a fõútról, marad helyette a bringa út....

#3184
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nem kapcsoltam be,nem akartam,hogy bármi kizökentsen.pont egy csörgés hiányzott volna a kékesre fefelé:)volt ahol 6-7-el mentem:D tolni kell mert feri valami balatoni kerülést akar....tegnap biztos szidott csorikám de télleg nagyon szarul voltam.

neked meg jo menetet vasárnapra,mennyi a vonatjegy amugy kerora?

#3185
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Gratulálok Robi!!!!

Próbáltalak hívni, de mindig csak a hangposta jött be... :(
Remélem erõt ad a szürke hétköznapi gombakörökhöz ez a teljesítmény. Kell, hogy adjon!!!

Nem nekünk kell köszönnöd ezt.. Magadnak, egyedül lenyomni 200 km.t Egy ilyen kis puklival... Nem semmi.
Hajrá!!

#3186
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
na megjöttem! 208km lett 25-ös átlag,teljes menetidö 9ora 30perc.reggel még a hajnali esö maradványaiba kezdtem,gyorsba ugy néztem ki mint egy dalmata:)elsö megállo gyöngyös elött 10km-el,2ik mátrafüred,visszafelé mátraházán meg jászberényben áltam meg.elég szarul kezdödött,reggel hideg volt szél is változatossan fujdogált,gyöngyöstöl mátrafüredig kinlodtam nagyon de maradtam a nagytányérnál,hogy a keményre lájtosabb legyen.elég jol felhuztam füredtöl mátraházáig.felérek mátraházára elkezdett zuhogni az esö,mindegy mondom nekiugrok kékesnek nem álok le,kin és gyötrelem volt az a szakasz nem is nézelödtem egyböl visszagurultam mátraházáig,ott vacogtam fél orát mire rámkerült a sor a büfében,kaja cigi:)aztán zuzda haza.jol jött a veled meg ferivel eltöltött idö,voltak nehéz pillanataim de ugy érzem ebben az utban kijött minden amit toltam veletek.megvagyok elégedve magammal,na meg veletek is:)

#3187
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
durva egy gomba kör volt,mire hazaértünk gyomrom lábam remeget.kajoltam meg ledöltem kicsit de még mindig nem az igazi.....remélem reggelre tuti leszek

#3188
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
tiszta james bondossan irtad le:D

#3189
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
hetven / 613 hetven2 hatvan9

#3190
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
majd felhivom vagy hiv nem dumáltuk le konkrétan.
csak ne essen meg jo szelet kapjak az elején...biztos hivnálak ha tudnám a számodat:D

#3191
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
OK, mikor hol találkoztok? vagy beszéltek telefonon??

Sok sikert a mátrához.. Kemény vagy, megcsinálod. Csak egyél rendesen. Minden órában szépen. Ha úgy van hívj fel délután, és eléd megyek valameddig... Lelki támasznak :)

#3192
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nem mertek veled egyirányba menni tudták,hogy aláznád öket:)

nem gondolod,hogy szentmártonozok pénteken....goooo mátra:)legalább is most igy gondolom.....jajjjjj 200 kili

reggel elég mosott szar modjára ébredtem:)ferinek mond meg max egy gomba kört tolok vele ma,már csak azért is mert jönni akar aszony is

#3193
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nahát, egy kis esõ elõrejelzés el is tántorít mindenkit...

Látod, neked meg végig bringával kell menni, mert az autó sem akar oda sehogy se menni... :)

Pénteken akár jöhetne Zsolti is. Mehetnénk most a szentmártoni kört.


Elmentem még Gomba körre, tele volt bringással....!!!! 5 komolyabbal is találkoztam. Persze mind csak szembe jött..

#3194
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
jaja hazaértem:) facca menés volt,meg voltam elégedve magammal,na jo kelettél te is ehhez a 30as átlaghoz:)nyházátol ocsáig azért vezetgettem én is,na jo nem annyit mint te...aztán az ocsai frissitö után jobbnak láttam ha csak sunyulok mögötted:D

volt itt zsoltika,azt mondta majd jön már velünk ö is kérdés,hogy mikor....:)
mátrát lefujtuk fél az esötöl:)ugy volt pénteken akkor elmegyek asszonyal jászberényböl de az auto kiirta,hogy szerviz:(

na készülök mert holnap meg ferivel jön egy futam,cseberböl vederbe:D

palikával mostanában sokszor összefutok,tolja a gomba köröket,elég tempossan jött felfelé multkor,országutit még nem sikerült vennie de gondolom azért juniustol már jövöget ö is...

#3195
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Sikerült hazaérned?? Pihensz? Élsz? :)

Fasza menés volt. Tetszett. MégIIILLLLYET!

#3196
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Oksa, Zsolti??? megnézném már , hogy gurul az Author

#3197
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
4re ott vagyok ha nem esik!!!

#3198
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
No Robi? Délután, Ócsa kör? 4 órás találkával?

#3199
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ugyan, nem kell annak nekiugrani...
Szépen ésszel, 28km/h -kb sebességgel, Outi bringával még Ti is ki tudtok menni a világból is. Persze kajálni szépen óvatosan.

Pestrõl fogok menni. De nem tudom, hogy reggel innét vonattal, vagy Zsófiéktól.

#3200
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ja láttam van 80kili,arra lehet benvezek én is
békásra itthonrol mész vagy peströl startolsz?lehet szolok zsoltikának vasárnap meg menjünk el arra
hát valoszinü megtudnánk csinálni de hát ö sem teker annyit,hogy 200kilinek nekiugorjunk