Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#3201
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Lesz ott 80 kili... :) meg szerintem 30 is. Én megyek rá, össze spórolok rá valahogy ... Ez az egy tényleges verseny ami érdekel.

Csütörtök nekem, mint ahogy Kedd-sem jó, mert megyek Németezni. Szerda viszont jó lenne.

Békás elég kemény szokott lenni, már csak az útvonal miatt, Csobánka kör, Két - Bükkfa, meg még egy kis sík. Megpróbálok az elejével menni minél tovább. Szoktak erõs emberek lenni rajta. KB biztos, hogy megyek.. Még nem tudok pontos körülményeket hétvégére.

V10 egyenlõ Velence 10szer. Tó kerülés, igazából a cél a 10 kör.. De vállal az ember amennyit akar menni. Jó lenne most idén a tavalyi 10 után a 11 kör.
Egy kör 28 km, és vannak benne kis emelkedõk is az Északi oldalon.

Ne baccatok már fel, hogy nem tudjátok megcsinálni itthonról... :) Így már majdnem olyan ez a mátrázás, mint egy Gomba kör :):):):)

#3202
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ferinek mond meg fiamnak nem kell a gép,már csak méret miatt is meg tegnap már bulizni volt ahogy egy kis pénzhez jutott,nem lessz ebböl semmi....
csütörtökre akar feri valami menést,te jöcc? ma azt hiszem pihizek de holnap délután mehet valami ha olyan az idö.szombaton tolok egy mátrát zsoltikával,jobban mondva fél mátrát,jászberényböl startolunk
most néztem a gyömröi verseny kiirását,20km lessz?:P azt hiszem ezt kihagyom,inkább turázok 1et valamerre,hiába a szomszédban van,azt hittem 80kili lessz megint
ez a békás mennyire zuzos?biztos,hogy mész?

az a v10 az mi az?:)

ja bocs elnéztem,lessz 80kilis is....2800 huf-ért ahhhhh ahhhhhhh

#3203
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ha nem vagy iszonyatosan szerencsés, és marha gazdag :) Akkor elsõre ajánlom az aprókat... Néha jó vételt lehet csinálni. Új bringa , ami használható is.. Háát ahhoz szerencsésnek kell lenni :)

Ezen, a "szeretek outizni, mert szeretem a száguldást" dolgon múltkor elgondolkoztam, mikor szembeszélben bolyoztunk 25km/h-al :)

#3204
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás
Én már régóta szeretnék,mert szeretem a száguldást ... nincs még országuti sajnos,de most már tényleg elszánt vagyok és akkor mehet az aszfaltszaggatás. A fullival biztos nem megyek aszfaltot koptatni,de ha össze jön valami bringa akkor mehetek, lejutás nem gond 3 bringa tetõre felrakható ...

#3205
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Köszönöm szépen.

Szerintem nincs ebben semmi "nem vagy normális" dolog egyébként. Egyszerûen csak felkészültség kérdése. Na meg el kell hinni, hogy sikerülni, fog és akkor teljesíteni is tud az ember nagyon sok mindent.

Neked is van már Outid? Szike mesélte , hogy egyszer ráültetett az egyik bringájára és tetszett a dolog. ( ha jól emlékszem )
KK fórumról Bj is a napokban lett tulajdonosa egy Outinak :) Alakul a csapat. Bár ha van valami esemény akkor aztán nem akar jönni senki.

Hétvégén? Békási teljesítménytúra? köv hét v10?

#3206
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás
Sasi tudtam, hogy te is a "nem normális" kategóriába tartozol :D ,de grat ateljesitményedhez .
Én Szikét próbáltam elcsalogatni egy kis tekergõzésre,de bele van temetkezve a munkába

#3207
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Összességében szerintem többen. Mindig találkoztunk valami nagy csoporttal az úton. Meg jóval több táv is volt.

#3208
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
persze 200kili az azért durva...kár,hogy ilyenekre nem tudok benevezni:( többen voltak mint k100-on?

#3209
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Még nem láttam az eredménylistát.
Nem hiszem, hogy túl jó helyezett. Mivel minden EP-nél elidõztünk kicsit. Más meg nyomtam a pecsétet, aztán már rohant is. Azért 200kilinek nem ugrottam volna így neki. Pláne ilyen napok közt.

#3210
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
asszonynak ma már mondtam ne költsön mert lehet ülsz valahol és kell a zsé ovadékra:)de csak megérkeztél....
szép kili gyüjtés 4 nap alatt,végülis hanyadikak letetek?

#3211
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na SZIIIAAA :)

Megjöttem.
Összefoglalva.
Péntek , szerencsére esõ mentesen feljutottam Bp-re, 63 km. Gyors kis vacsi + 1 sör. Pihi.
Másnap reggel Alu-Sas kollégával vágtunk neki a BP-Balatonalmádi távnak, nyugisan. Ami azt jelenti, hogy nem sokat mentünk 35 alatt.. Cserébe viszont sokat 40 felett. :) Gyorsan szálláson 2 sör.. Medence.. Megjött Zsófi vonattal. Este elmentünk vacsizni. 1 sör + szálláson + 1 sör.
Vasárnap reggel. 7óra. Indulás Veszprémbe.Hegymenet reggel. Célban gondolkoztam, vagyis akkor még Rajtba.. Kell ez nekem??? Neki lendültünk a 200km-nek. Persze megint nyugisan. 10en voltunk a bolyban. Mindenki kidolgozott rendesen. Elsõ komoly erõpróba: Kab-hegy. Elég hosszú emelkedõ. 3an vágtunk neki komolyabb tempóban. Sikerült az elejével felérni. Éreztem, hogy nem kellett volna ezt erõltetni 160km van még....
Gurulás majd hosszú kanyargós emelkedõs , szeles úton vágtáztunk. Szép tempóban.130km. Sümeg. Nagy kajálás, azaz nekem 1 sör 1 cola 1 Gyõri édes. Kezdõdött a Tûzijáték. Több idegen is bekerült a bolyba, sajnos volt aki mögött nem lehetett kerékpározni. Hiába volt neki egy Orbe Aqua bringája.. kerékpározni nem tudott..... Egyenesen nem tudott menni még ülve sem, nem hogy kiállva. Voltak az idegenek közt akik komolyabban gondolták, és mikor elõre álltak, akkor megszakították a sort. Alu-Sassal elõl maradtunk velük. Utcsó pozícióba voltam, mikor láttam, hogy elhagytuk a többieket. Visszamaradtam, és kezdõdött az üldözõ verseny. 50 km/ h környékén. Hiába húztam a tempót, õk is csak kicsivel kevesebbel mentek. Ki is álltam, majd Gyuri segítségével felértünk rájuk. Tapolca, utolsó ellenörzõPont , város után még egy egységes pisi szünet. Majd 30 kmel a vége elõtt, innét már szinte végig emelkedett és szembe szél volt.., 4en elmentünk. Alu-Sas valamint két idegen srác. Nem nagyon akart az egyik vezetni, érezni lehetett , hogy vége lesz neki hamarosan. 5km kellett hozzá. 3an toltuk az utolsó 25km-t. Váltott vezetéssel. Szóltam Sas-nak , hogy ne nyomja ha elõl van.Én is így tettem, közelünkben nem volt senki. Srác meg kicsit meggondolatlan volt. És elég vehemensen tette neki..Talán azt hitte leszakadunk??? Nem szakadtunk :) Pedig épp csak 30al tudtunk menni, nagyon erõs szél volt , és állandó hullámvasút. Utolsónak mikor sorra került, már üvöltött tekerés közben. Én következtem mögötte.. Emelkedõ, kicsit kiálltam... már a hányinger kerülgetett, elfogyott a vizem, teljesen rosszul voltam.. Csak állva tudtam felvezetni az emelkedõt. Valami kegyetlen mozgáskultúrával ... :) Majd hátranéztem, és már 20mre volt tõlünk a srác. Leszakadt. 1km kellett volna kibírnia ... Cél. Iszonyatos zabálás.. + 1 sör. Átgurultunk Almádiba. Zsófi csinált nekünk vegyes salátát, + valami olaszos tésztahúsos valamit.
3an egy üveg bor... Majd még egy vacsira meglettünk hívva Alu-Sas által. Este megnéztem még a Tour of California élõ közvetítését.
Hétfõ: Sas eldöntötte, hogy egyedül megy haza, mert Én csak késõbb tudtam indulni. Zsófit ki akartam kísérni a vonathoz, így nekem is maradt a szólózás. Neki láttam, 5kg-s táskával. :) Szépen 32-30t tartva, óránként valami kekszet beletömtem a számba, + almát. Haladtam szépen, szép idõben.
Dunaharasztin álltam meg elsõnek, egy fagyi, kulacs töltés. 172km és haza értem. Megállásokkal együtt 6 óra alatt. Végén még futotta egy 50km/h+os sprintre...

Nagyon jó 4 nap volt.
Összességében: 560km. 7 sör. :)
Olyan élményeket adott ez a hétvége, amire mindig emlékezni fogok. Nem is vágyok többre.

#3212
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
tegnap felhivott zsoltika,toltam vele ma egy 88-as karikát.kivagyok teljessen,holnap pihi vagy max egy gomba kör....
nem nagyon jönnek be az idöfutamok de a holnapit nézem,biztos lesz szenvedés:)

#3213
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ma még kipréseltem 63 kilit,nagyon szarul ment....meglátogattuk ferit is a meloba 3 perc erejéig:)313 lett a hétre.

sasi holnap már itthon vagy?lessz valami vagy pihizel?

#3214
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ma még aszonynak a defektes kerekét megszereltem,nem döntöttem meg a 20 perces recordom de 30 alatt kész lettem:D holnap remélem jo idö lessz tolni kéne még valamit....gyereknek is elkelt a számitogép,kemény 25 k-ért nézni kell neki valami országutit

#3215
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
102 kili lett a mai etap és végre esö nélkül:)

#3216
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
igy le fog gyengülni az imun rendszered:D

#3217
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Áhhh megúsztam szárazon... ez nem is az igazi :)

#3218
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
itt szakad izombol és süt a nap

#3219
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na mindjárt ugrok is neki az evezésnek :)

#3220
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
feri még élvezte is,akkor te nehogymáááá meghátrálj:)