Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#3161
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
ma király etap lessz?mert akkor csak utánna megyek,én se egy gyors vágtára gondoltam:)

nem bonyolitom tul megvan a kialakult sorrendem,hogy hogy vegyem be a kapszulákat:D

#3162
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Túlbonyolítod Te ezt :)

Majd írd , be, hogy mikor mész Gombakörözni, ha nem lesz szutyok idõ elmegyek veled. Nagyon lazulósan persze. Bár a Giro nagyon érdekel ma.. :)

#3163
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
mondjuk tegnap doppingoltam,visszafelé betoltam 2 kávé kapszulát:)
hát az aminosavak az élet épitö kövei igy nagyvonalakban:)ha összekapnám magam letudnám irni de ahhoz gondolkkodnom kéne:)lényeg,hogy kellenek mert nyáron az izadsággal gyorsan kiürülnek a szervezetböl....lehet betolnál egy dobozt és meg se álnál moszkváig:D

#3164
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Hát ne menjen :), fõleg neked fontos... Nekem is annak kellene lenni, de a Te izületeid már nehezebben reagálnak az ilyen hegyi menésekre.

Aminosav blabla... jesszus... Én csak egy kis Gyõri édes jó reggeltet meg néha Mg ajánlok :)
Aminosav? az mit mûvel?

#3165
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
2 hete már folyamatossan szedek magnézium-kálcium tablettát egyben,ezenkivül egy komplex vitamin kapszulát meg aminosavat,ez még nem számit doppingnak ugye?:D
van egy komplett nyujtosorom kerékpárra csak mindig kimegy a fejemböl....

#3166
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
:)
Nyújts kicsit, magnéziumod van már?? Pezsgõtablettát szerezz be... 500 Ft kb, elég jót tesz hosszabb menetek után.

#3167
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
egész jo vagyok csak a térdeim kattognak kicsit,majd délután gombázok addigra lehet elmul

#3168
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na lépek bb

#3169
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
láttam egy akkora darut most a mátrában,beépitenek már ott is mindent baccák meg....

tárcsás is durva,tandoori csirke nagyon finom rajta...nyami nyami

#3170
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Nem tudom, de ha bármi krumpli lesz benne Én a Kékesig rohanok, lehet, hogy inkább tárcsán fog sütögetni valamit. Fel kell töltõdni a vasárnapra :)

#3171
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
mit csinál az öreged?

#3172
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Pontosan... de nem az lesz :D

#3173
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
bográcsban még a gagyi kaják is finomak,mint pl paprikás krumpli:)

tyuk vagy kakas pörkölt simán valami jo kenyérrel....áááhhhhhhhh

#3174
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Áhh itthon is valami fog készülni a bográcsba :) Vater nagyon rákattant erre a dologra, élvezem ám...

Majd megnézünk egyszer egy ilyen Indiai cuccot :)

#3175
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
de ha annyira éhes vagy feljöhetsz holnap is:)
vacsira most lángos volt,fokhagymás meg sajtos tejfölös,tolok még most rá egy kis jégkrémet,lányomtol kaptam a szülinapjára:)

#3176
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
bográcsban nem rossz a paprikás krumpli,majd 1x csinálok nektek egy ilyen indiait,lehet mikor fent leszünk a mátrában összeütök 1et aztán feljöttök:)

#3177
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Aztamindenit... Én meg eszem itt a paprikáskrumplit :)

#3178
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
indiait,azt mindig nekem kell....csirke tikka masala,raita(az sali),ánizsos csatni(hasonlo mint az almakompot)meg csapati az meg ilyen kis kenyér féle.ilyenkor 3 napig kuss van az asztalnál,mindenki tömi a buráját:D csak idöigényes 2 embernek is kb 3ora.

#3179
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Szerintem menj el nyugodtan, ha jó lesz az idõ, sokkal másképp fog menni pl a Passo de Gomba :)

Mitfõzöl??

#3180
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
gondolkodom holnap egy gomba körön,hogy átmozgasam magam de én fözök meg biztos nem lessz kellemes a kelés:) érdekes most nem érzem magam annyira fáradtnak mint tegnap a gomba körön,mondjuk toltam a cuccost fél oránként.