Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Üzenőfal

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
37911 hozzászólás a témában

#141
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Tényleg senkit nem zavarnak a tömegével nyíló spam topikok?

heh, van véleményed? le is írod? netán kritizálsz? majd téged is bannolnak :D



#142
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Tényleg senkit nem zavarnak a tömegével nyíló spam topikok?


  • Sly78 kedveli ezt

#143
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás

Egy forum amelyik tojik a felhasznalokra es tiltogatja az aprojabol a maganhirdetoket.

Ti segitenetek a forditasban?En azt hiszem inkabb sikeresen le ZH-zom a kovetkezo hetekben.

Sok sikert.


regi/hibas agyvaltokat veszek.


#144
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

elvtársak valaki szeretne kb 2k évek közepéről 2-3 évfollyam angol mountainbike rider és amcsi mba magazinokat ?


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#145
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

gratulálok az önkényes moderációhoz, további sikereket ennek a féreg fórumnak. ggwp


  • Kisherceg és Rabbit kedveli ezt

#146
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

keresek angolul tökéletesen értő embert, aki alkatrész tulajdonságokat fordítana nekünk magyarra.

ötlet valakinek? érteni kell(ene) a kerékpározáshoz, és ismerni a szaknyelvet, nem akarok egy olyan fordítóirodát megbízni, akit utána tovább tart lektorálni, mintha magamnak fordítottam volna.

nincs valakinek egy egyetemista ismerőse, aki roppant ráér az elkövetkező 2 hétben?

 

szerk: mivel túl sokan értik félre, természetesen nem szívjóságból fordító embert keresek. fizetünk érte, mint minden munkáért. a lényeg nem azon van, hogy ki csinálja, hanem azon, hogy értsen a kerékpáros szaknyelvhez megfelelő szinten. ergo ez legyen a hobbija, mert általában a kettő összefügg.


rob módosította - 2015. március 25. - 11:24

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#147
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Kedves istenek tanácsa.

Legyen már úgy hogy mondjuk hogy 50 hozászolásig ne lehessen topikot nyitni mert már kicsit idegesítő ez a hamis útlevél dömping.


  • Sly78 és Tekergek kedveli ezt
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#148
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás

nagyon szepen koszonom.


regi/hibas agyvaltokat veszek.


#149
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.882 hozzászólás

http://apro.bikemag....al-l275693.html

 

valaki tuna adni hozza elerhetoseget?

hirdetesben nem irt semmit uzenetet meg nem tudok kuldeni mert a kocsog bikmag letiltott valami szarsagert.

 

úgy vélem, ő lesz az:

http://olx.hu/hirdet...ar-ID35adB.html

 

a nevem Holmes. Sherlock Holmes :)


  • zeezoltano kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#150
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás

http://apro.bikemag....al-l275693.html

 

valaki tuna adni hozza elerhetoseget?

hirdetesben nem irt semmit uzenetet meg nem tudok kuldeni mert a kocsog bikmag letiltott valami szarsagert.


regi/hibas agyvaltokat veszek.


#151
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás

pecer!

 

csörögj már meg, mizu,akarok veled beszélni E.

enyém a régi.

hetven kettőnyolcvanhéttizenhatötvennyolc.

 

pá.

 

E.



#152
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás

Huhh, ezer éve nem jártam erre, érdekes hogy az üzenőfalon 2 hónapos a legutóbbi bejegyzés :o furi, de ideje szétnézni a fórumon :)

pacsi mindenkinek!


"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#153
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás

Szerintem sem olyan rossz dolog ez. Már a 15évvel ezelőtti első mobilomon is már volt ilyen tiltólista, azóta is van az összesen - gondolom nem véletlenül.


Marci

#154
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás

Buzdítja a fórumot a gyűlölködésre. Miért nem csináltok magatoknak egy zártkörű fórumot és ezt hagyjátok békén?! Nem lesz szükség feketelistára!



#155
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 999 hozzászólás
  • LocationKelenföld

Köszönöm, nagyon kedves.

A régiben a delikvens profilján volt egy tiltólistára rakó gomb, de itt azt ostoba mód hiába nézegettem. A magamét nem jutott eszembe megbámulni, basszus.

 

Kösz, még egyszer.  :)



#156
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Nem akarnám szétoffolni a topikot, ahol a kérdés felmerült...

A fórummotor képes a számunkra nem kedves fórumozók hozzászólásának elrejtésére, a funkció neve feketelista.

Nagyon egyszerű a kezelése:

 

1. kiválasztod a Feketelista opciót

feketelista1.png

2. megadod, ki az, aki megnyerte a betonkockát, majd

3. mentesz.

feketelista2.png

4. Tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés.

---

Én azért járok ide, hogy jól érezzem magam, nem azért, hogy idegeskedjek, meg veszekedjek...



#157
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás
Kisherceg, szerencsére vasárnap reggelmár tudtam menni egy hetvenes karikát, egész jol esett. a nyakam fájdogál csak, meg a milliárdnyi véraláfutás lábszártol vállcsucsig a bal oldalamon ;-) a bringán az nem akadályoz, alváskor tud rossz lenni....

#158
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.882 hozzászólás

mondanám, hogy mondtam, ....meg. legalább egyben vagy?

 

 

 

Nem tudom még, most vettem rá új láncot, cseréltem az első-hátsó külsőt meg, s mentem vele kétszer azóta, aztán eljöttem otthonról. Most a coralt nyúztam már harmadik napja, ma meg letértem a megszokott-bejárt-ismert útvonalról, és erre persze... ESÉS. Rá a bal vállamra.

 

Szép.

 

Miért van az, hogy akik gyerekkoruktól kezdve ügyetlenek és sosem tudtak két kézzel semmit megcsinálni (alias Vejnemöjnen) már negyedjére esik idén? :|


  • Vejne kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#159
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

b+, Maggi, mintha most regisztráltál volna...

 

 

Kerestem szinte mindenre ami eszembe jutott, de nem lett meg... :P Így a nagy testvérhez fordultam.



#160
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Nem tudom még, most vettem rá új láncot, cseréltem az első-hátsó külsőt meg, s mentem vele kétszer azóta, aztán eljöttem otthonról. Most a coralt nyúztam már harmadik napja, ma meg letértem a megszokott-bejárt-ismert útvonalról, és erre persze... ESÉS. Rá a bal vállamra.

 

Szép.

 

Miért van az, hogy akik gyerekkoruktól kezdve ügyetlenek és sosem tudtak két kézzel semmit megcsinálni (alias Vejnemöjnen) már negyedjére esik idén? :|