Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XII. Specialized Maraton | Szilvásvárad

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3191 hozzászólás a témában

#3081
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás

Nem tudom csekkel hogy vannak, de nekem itt sikerült még helyet találnom: http://szallasadok.h...segID=26&ID=996
(A 3 ágyas már foglalt, még 2 és 4 égyas háza van a néninek)

Köszi megoldódott!
Bélapátfalván találtunk egy vendégházat és már foglaltunk is.
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#3082
wth

wth

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Üdv, skacok!
Esetleg van valakinek (Garmin) GPS track logja a tavalyi Szilvásvárad és Mátra Maratonról?
Köszi elõre is!

#3083
Szüccser

Szüccser

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás

Nem tudom csekkel hogy vannak, de nekem itt sikerült még helyet találnom: http://szallasadok.h...segID=26&ID=996
(A 3 ágyas már foglalt, még 2 és 4 égyas háza van a néninek)


Esetleg érdeklõdjetek itt www.czinkefeszek.hu Igaz, hogy Noszvalyon van, de azért az sincs olyan messze Szilvástól, és a hely szuper, bringásoknak kedvezmény is van. Fõznek is!

#3084
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Azzal kezdtem! Kerestem, telefonáltam, csak elkéstem vele. Egy csomó bringás valami rendezvényre megy......:) mindenhol telt ház van.


Nem tudom csekkel hogy vannak, de nekem itt sikerült még helyet találnom: http://szallasadok.h...segID=26&ID=996
(A 3 ágyas már foglalt, még 2 és 4 égyas háza van a néninek)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3085
endru

endru

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Nekem egy hosszutávú eladó nevezésem van.Ha érdekel valakit
padandkukacfreemailponthu

#3086
kiralyfatyol

kiralyfatyol

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

van egy eladó rövid távú nevezésem, ha kell valakinek szóljon!


nekem is - külön külön is meg komplett
próbáljuk mellõzni, ami mellékes

#3087
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
van egy eladó rövid távú nevezésem, ha kell valakinek szóljon!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#3088
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
A Wallis pedig 15%-kal olcsóbban adja a bömöst és a saabot, a Lufthansánál pedig féláron repülhetsz :rofl:
Ausztria, Kenguruk földje!

#3089
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Hát meg egy csomó boltban ócsóért vásárolhatsz, ha felmutatod. (pölö Tengerszemben 10%, de én még a zakómat is ezzel vettem asszem' a Griffben...)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3090
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

A licensz azon kívül jó valamire, hogy indulhatsz ox versenyeken?


MX-en: Magyar kupa pontok, összetett eredmény...
Ausztria, Kenguruk földje!

#3091
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás

www.udulesicsekk.hu
itt tudsz rákeresni, van vagy 30 hely ha nem több ahol beváltják a csekket.

Azzal kezdtem! Kerestem, telefonáltam, csak elkéstem vele. Egy csomó bringás valami rendezvényre megy......:) mindenhol telt ház van.
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#3092
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás

Ha valaki tud segíten! Párommal kettõnknek kellene fedél egy éjszakára, az-az 24.-ére olyan, ahol üdülésicsekket elfogadnak fizetségül.

Aki tud segíteni itt elér.. 70/943-6603



www.udulesicsekk.hu
itt tudsz rákeresni, van vagy 30 hely ha nem több ahol beváltják a csekket.
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#3093
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Mondjuk talán egy embert tudok aki röviden indul(t) és elit/U23 versenyzõ.
A CC versenyek hosszához a középtáv illik, így minimum ott szokás elindulni, meg hát nem lennék azért büszke rá hogy huh, lementem a rövidtáv/hobbyra és elverem a mezõnyt. Mert az inkább egy szegénységi bizonyítvány...
Azt hiszem nem is indultam még rövidtávon egyszer sem, már 14 évesen középen mentem a bükkön :)

Mátrán volt 2-3 éve: Aszfaltos lefelé, kanyargós eléggé, kicsit kavicsos. Versenytárssal eresztjük lefelé, kanyar jön, pont én voltam hátul. Láttam hogy nagy lesz a sebesség, lemaradtam, srác nókontrollal kisodródott az útszéli bozótba... Szerencsére nem lett baja, azt még megvártam :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#3094
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
pl regisztrált eredményed van, biztosításod, meg "komolyabbb sportolónak" érezheted magad :)

#3095
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
A licensz azon kívül jó valamire, hogy indulhatsz ox versenyeken?


A sebesség mindent megold.

 


#3096
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

Nem is engednék rajta elindulni igazolt versenyzõt.


Azt kéne elérni, hogy felnõtt és U23 licensszel ne lehessen röviden indulni. Persze ki az, aki ezt ellenõrzi? Hiszen a regisztrációnál bárki mondhatja, hogy nincs licensze, a szervezõk úgysem tudják, a bíró is legfejebb az élarcok arcélét ismeri fel, listázgatni meg ennyi nevezõnél nem lehet...

Savanyúúr! Valamelyik évben Saalbachban elõzgettük egymást egy sráccal, õ egy scott fullivan, én nrs-sel. Ém mindig felfelé mentem el, õ lefelé (orgazmus minden hegyen :D ), majd az egyik lejtõ alján látom, hogy álldogál és egy versenyzõtárs épp a felkarját fejtegeti le a pályát övezõ szögesdrótról. Van az úgy, hogy besokall az ember...
Ausztria, Kenguruk földje!

#3097
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás
Ha valaki tud segíten! Párommal kettõnknek kellene fedél egy éjszakára, az-az 24.-ére olyan, ahol üdülésicsekket elfogadnak fizetségül.

Aki tud segíteni itt elér.. 70/943-6603
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#3098
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Én nem gondolom, hogy egy rövidtáv dobogónak egy elit számára presztízsértéke lehet.

Nem is engednék rajta elindulni igazolt versenyzõt.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#3099
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
noja
tavaly elõtt?? bm után tekertem egyet a pályán, az elsõ tempos nagyrészt murvás, széles dózeren lefelé meglepõ a látvány...
Relativ tökegyenes szakasz agyonfékezve, kulacs szerteszét, az út melletti drótkerítés kockái érdekes módon torzítva
mondom, jéézusom, ehhez én már öreg vagyok...
mindig be vagyok sz@rva az ilyen tagoktól, akik ugy rongyolnak lefelé, hogy azt se tudják, milyen nap elseje..
asszem, mtb2-n, v.hol, pont van egy ilyesmi video, ahol a srác egyszerûen totálkontroll alatt berongyol az árokba
eszébe sem ut valamit csinálni
minnyá meg is keresem

#3100
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Nem azt akartam megkérdõjelezni a hozzászólásommal hogy minek megy a hosszú elõször. Nyilvánvaló hogy így kell lennie, hiszen nekik Verseny a maraton, a többiek meg eltúrázgatnak ki gyorsan-ki lassan.
A van hogy azt úgy gondoltam hogy van olyan hogy, de nem mindenhol nyilván :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala