Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XII. Specialized Maraton | Szilvásvárad

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3191 hozzászólás a témában

#3041
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

De, izomtibi vagyok, ha valaki hangosan anyázik egy "tolós emelkedõn" mert feltartják, az akár én is lehetek. ;) Bordó felnikrõl és fehér vázról felismersz.


:lol1: Izomtibor. :D A sok tolós ember remélhetõleg már nem nagyon van elõttünk, mire az aszfalt végére érünk...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3042
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Amennyire még emlékszem startcsomagba sok promós anyag régi velo meg hasonlók voltak.

Középtávon Bánkút 1 elp. Banán gatorade víz , Bánkút 2 elp. ugyanez + csoki ( ilyen bon-bon méretû) , Nagy-mezõn mint az elsõ elp. az utolsón meg már nem néztem.
A lényeg hogy mindenhol van Energiaital és a végén adnak gulyást ( azt hallottam idén sör is lesz) illetve lesz megint gatorade-es stand is.
jó tanács hogy fél 3 körül a legjobb a gulyás :) a rövidtávosoknak még ninsc megfõve , aki késõn érkezik annak meg nem jut:(



Startcsomagnak az ehetõ része érdekel, ha van ilyen, a promós anyagot nem fogom elrágcsálni verseny közben. :D
Hosszún megyek, ha 10kor van a rajt, akkor du.4 elõtt nem látok sok esély a gulyásevésre, mondjuk én verseny után is kívánom az édeset. A célterületen lehetne egy mobil cukrászda, van itt pár ember a fórumon, aki ezt értékelné és meglátszana az idõeredményén is. :D

De, izomtibi vagyok, ha valaki hangosan anyázik egy "tolós emelkedõn" mert feltartják, az akár én is lehetek. ;) Bordó felnikrõl és fehér vázról felismersz.

#3043
ppeter

ppeter

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás

Mivel hosszút mész, szerintem erre ne építs, vegyél szépen 4 gélt, oszt végig nyomd izomból. Iso szokott lenni, én kulacsot szoktam újratöltetni. Attól meg ne aggódj, hogy itt mindenki paráztat mindenféle "tolós" szakaszokkal, az egész végigrakható középtányéron, talán a katonasírok kivételével. (bár azon is csak kb 3 méter a kritikus)

Na azért ez így túlzás....
Ha nem vagy Izom Tibi , akkor azért van 1-2 tolós rész ( mert a sok tolós embertõl nem tudsz haladni:) )

#3044
ppeter

ppeter

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás

A frissítõpontokon mi lesz elérhetõ? Víz, iso, keksz, banán? Esetleg csoki? A másik kérdés, hogy mi van a startcsomagban, ha egyáltalán van ilyen?

Amennyire még emlékszem startcsomagba sok promós anyag régi velo meg hasonlók voltak.

Középtávon Bánkút 1 elp. Banán gatorade víz , Bánkút 2 elp. ugyanez + csoki ( ilyen bon-bon méretû) , Nagy-mezõn mint az elsõ elp. az utolsón meg már nem néztem.
A lényeg hogy mindenhol van Energiaital és a végén adnak gulyást ( azt hallottam idén sör is lesz) illetve lesz megint gatorade-es stand is.
jó tanács hogy fél 3 körül a legjobb a gulyás :) a rövidtávosoknak még ninsc megfõve , aki késõn érkezik annak meg nem jut:(

#3045
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Mivel hosszút mész, szerintem erre ne építs, vegyél szépen 4 gélt, oszt végig nyomd izomból. Iso szokott lenni, én kulacsot szoktam újratöltetni. Attól meg ne aggódj, hogy itt mindenki paráztat mindenféle "tolós" szakaszokkal, az egész végigrakható középtányéron, talán a katonasírok kivételével. (bár azon is csak kb 3 méter a kritikus)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3046
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
A frissítõpontokon mi lesz elérhetõ? Víz, iso, keksz, banán? Esetleg csoki? A másik kérdés, hogy mi van a startcsomagban, ha egyáltalán van ilyen?

#3047
kuckuc

kuckuc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 597 hozzászólás
Sztem én is valami papótempós bicajozást fogok végrehajtani.
Napi 10 óra meló mellett nem nagyon vol idõ rendesen készülni.
(mondjuk melóba bringával járok, napi 28-30 km, de olyan úton, ahol 30as átlagot lehet menni slickkel, hát azzal hegyre nem igazán lehet készülni)

#3048
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Hmm, furcsa hogy csak 70 kilcsi, megtarthatták volna már tavaly is a 77et, katonasírokkal mindennel. Bár a mostani az inkább középtávos szóval így sem rossz.

Tetszik ez az új befutó :) Gyors lesz 'e picit ;)
Ha nem lesz sár és a tavalyihoz hasonló lesz a pálya, akkor a legjobb idõk 3:00-3:10 körül lesznek.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#3049
ppeter

ppeter

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás

Még Egy kérdés: a középtáv mennyire szopacs? még elég fos vok, sajnos nekem 20 km is 1:20 körül van...:(
Ettõl még bevállalható?

Biztos leírta már sok ember , de ismétlés...........
Szóval azért nem veszélyes a 70 km mert az elsõ emelkedõ 1 könnyed aszfalt közben 1 kis terepes tolással , aztán már könnyedén eljutunk Bánkútra.
Aztán a következõ feladat lejutni az ördögoldal alá esés nélkül:)
Ördögoldal elõtt tûrhetõ emelkedõ van ami könnyen kompenzálható , aztán pihenés képpen tolsz 1 kicsit aztán nemsokára megint visszaérsz Bánkútra.
Ott egyél 1 kis csokit + gatorade aztán gurulás majd megint 1 kis könnyed emelkedõ , majd jön Nagy-mezõ , utánna ilyen emelkedõ szerûség:) , majd nemsokára megint jön a nagy gurulás.
Szóval , ha az elején nem akarsz hõsködni a nagy tömegbe akkor teljesen jó lesz.
fontos , hogy nyomjad a gatorade izotóniás lötyit , sokat segít.

MJani 01

Tavaly a haverom fél percel ért be elõttem , és az egész maraton alatt nem láttam:) , ha esetleg látnál egy dagi sima piros mezes magellan 2007 pyxis-es srácot akkor nyugdtan szólj oda valami ütõset:)

#3050
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Igyexem tartalékolni :) , köszi
" A Cube el van vetve! "

#3051
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

teltház :(


Sátrazásra??? Eddig még sosem volt ilyen campingben, hogy ne legyen szabad sátorhely.

#3052
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Még Egy kérdés: a középtáv mennyire szopacs? még elég fos vok, sajnos nekem 20 km is 1:20 körül van...:(
Ettõl még bevállalható?

Ha nem kap el a hév és okosan beosztod az erõdet, igen. Nem hajt a tatár.:)


#3053
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Szia

Nem tudom , hogy miért kérded , de én szeretnék a 4:15-höz felülrõl konvergálni . Jelentem a pálya türhetõ , bár minden napos az átfutó zápor.
Amúgy tavaly a Szilvás volt az elsõ maratonom , azóta elég sokat fejlõdtem én is a bringám is , szóval rajtam nem fog múlni.
Most szerveztem magamnak firissítõ embert is , meg lesz powerbar zselé is , úgyhogy már alig várom.

1 fontos kérdés: Jól láttam a befutó térképen , hogy az utolsó kis dombocskát most nem kell megmászni?


Azért kérdeztem, hogy ne a végén derüljön ki, hogy kivel tekertem együtt.
Igen, nem kell megmászni az utolsó kis dombocskát, de eddig is felvitt a lendület nagytányéron.

Még Egy kérdés: a középtáv mennyire szopacs? még elég fos vok, sajnos nekem 20 km is 1:20 körül van...:(
Ettõl még bevállalható?


Simán bevállalhatod, max 1-2 emelkedõn tolod a gépet. Sokan fognak 6 óra körül menni.


A sebesség mindent megold.

 


#3054
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Még Egy kérdés: a középtáv mennyire szopacs? még elég fos vok, sajnos nekem 20 km is 1:20 körül van...:(
Ettõl még bevállalható?
" A Cube el van vetve! "

#3055
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
értem, köszönöm
" A Cube el van vetve! "

#3056
ppeter

ppeter

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás

1200 nevezõ! B...zzz
Innen indul valaki középen aki 4:00-4:15 közti idõt szeretne menni (természetesen száraz pályán :) )?

Szia

Nem tudom , hogy miért kérded , de én szeretnék a 4:15-höz felülrõl konvergálni . Jelentem a pálya türhetõ , bár minden napos az átfutó zápor.
Amúgy tavaly a Szilvás volt az elsõ maratonom , azóta elég sokat fejlõdtem én is a bringám is , szóval rajtam nem fog múlni.
Most szerveztem magamnak firissítõ embert is , meg lesz powerbar zselé is , úgyhogy már alig várom.

1 fontos kérdés: Jól láttam a befutó térképen , hogy az utolsó kis dombocskát most nem kellesz megmászni?


Ja és ami fontos , mikor jó idõ van néha Eger felõl bedugul az út a sok túrista miatt ,szóval illik idõben elindulni.

#3057
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Egy kicsit korábban indulnék a helyedben, fõleg ha jó idõ lesz, ki tudja mekkora forgalom lesz Eger után, + csak 9ig van rajtszámátvétel.


A sebesség mindent megold.

 


#3058
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Az internetrõl idézve:

"Distance 170km which 103km on motorways"

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#3059
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
bocsi, autóval mennék az m3-on
" A Cube el van vetve! "

#3060
geoff

geoff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 401 hozzászólás

Bp mennyire van idõben Szilvástól? Ha reggel 7 felé elindulok odaérek 2óra alatt?


Autóval simán. Kb 160 km, nagyrésze autópályán.