Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringaexpo

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
693 hozzászólás a témában

#41
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
A végeredményrõl azért majd beszámolhatnál.

#42
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
srácok, köszi az infókat, innentõl kezeljük az ügyet!

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#43
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Felhivni az Anyukát :Elnézést meg vannak még a fiának a lopott kerékpár alkatrészek?
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#44
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

már büntethetõ.


hát büntessétek a mocskos tolvajt...

akkor lehet elbeszélgetni az anyjával is... :D

#45
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
12 közös ismerõsöm van vele.

Hmm.... Asszem meg fogom találni?

Ügyes vagy fiam!


Remélem ez a kerékpársportod végét jelenti itt, Budapesten.

#46
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
már büntethetõ.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#47
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Plussz pont jár amúgy Shimano-nak, a kiállított XTR fék demo miatt. :)

amit bevettünk a harmadik napon, mert egy kissrác megforgatta a kereket, majd bedugta a tárcsafék küllõi közé az ujjait. mindezt az apja felügyelete mellett.
legközelebb viszünk ki táblát, hogy ne pisálj a konnektorba....

Felületesen szemlélõdsz megint csak, valóban 2010 van az elején, de csak nyomdahiba, igaz annak szép baki. :) Elõtúrtam a tavalyit, összehasonlítottam, és ez a tavalyi aktualizált változata az újdonságokkal.

tavaly a 2009-eset kaptad, most meg a 2010-eset :)
2011-es majd a boltokban lesz. de ahogy többen felvetették, nagyrésze pénzkidobás, fõleg az ilyen expón elosztogatott példányok nem találják meg a célközönségüket, csak a notórius katalógusgyûjtõket.

amugy szerintem a kerékpáros szakma idén kitett magáért, és remélem ez csak jobb lesz! az átlagos látogatószám is megfelelõnek tûnik, bár az összetétellel vannak gondok, szivesen elbeszélgetnék azzal, aki ellopta az XTR hátsóagyat, a Saint hátsóagyat és a pár Saint fékkart a falról! :mad: fõleg úgy, hogy ehhez el kellett tépnie a kábelkötegelõket... tényleg acélsodronynal kell mindent lekötni, hogy ne lopjanak? elég bosszantó.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#48
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
A 2009-es Kona katalógus ütõs volt! 116 A4-es oldal, egyik oldala katalógus, másik oldala magazin. Azt pl. elõvettem párszor.
Feltöltött kép

Sajna úgy tûnik, a márka parkolópályán lesz nálunk egy ideig. :/

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#49
Mtbsrác

Mtbsrác

    vendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
Szintúgy késve:
2011 Bringa Expo
179 kép van lehet csemegézni.

#50
rita78

rita78

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Szerintem utóbbi évek legszínvonalasabb kiállítása volt a mostani. A hazai forgalmazók 98%-a kiállított.
Minden cég színvonalas standdal jött ki. Végre volt mindenhol minõségi bringa, 29-es legalább 8 standon.
Sok ismerõs arc.

Kiscsango Te elég "érdekes" vagy...
Szerintem inkább tekerjél, ne fertõzd írásaiddal a fórumot -(
/fogalmad nincs a dolgokról, ostobaság a köbön/


Igaz, már késõ volt este. Szóval Scultura vázat szerettem volna, csak épp a Schwalbe katalógust lapoztam és megakadt a szemem az új szingón.

A többség a helyigényes kerékpárokat hozta ki, alkatrészt nemigen. Látszik, hogy más a célközönség, mint régen.
Érdekes, hogy két helyen volt kint pl. Mavic zászló, de csak a Megabike-nál volt kirakva kerék, a másik hely nem is tudom mi volt. A Megabike-nál pl tudtak mondani hasznosat a karbon kerékrõl. Viszont a Thomson állványon a Syncros katalógus volt kint, a Thomsont nem találtam.
Volt kint Kona? Korábban mindig megtaláltam, most nem. Sebaj, legfeljebb márkát váltok.

Az utazáson egy standon kétszer annyi hasznos katalógust tudtam összeszedni, mint a komplett Bringaexpon.



#51
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás
Itt vannak az én képeim

#52
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Tavaly volt xfaktor katalógus, benne a konákkal.

.


konáról beszéltem nem faktorról
s kona, 2009-es volt eddig az uccsó
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#53
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás
A legjobban egy korallzöld Bianchi ciklokrossz gép tetszett, korántsem volt a kiállítás legdrágább darabja, de az a design és festés nagyon jól sikerült! Kár, hogy emlékeim szerint a Bianchi terepkerékpárokból a felhozatal már sokkal haloványabb volt, hogy finoman fogalmazzak.

#54
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Xfaktor-t most nem láttam komolyabb kiállítással, konák is utólag itthon fotón tûntek fel, nem tudom elkerülte a figyelmem, vagy tényleg nem volt.



valóban nem voltak kint konák. megkérdeztem az egyik srácot a standon és azt mondta, hogy csak elõrendelni lehet a bringákra, és csak május környékén kerülnek az országba:( árlista is csak hozzávetõleges, ami egy sima A4-es lapra volt nyomtatva.

#55
Tamoo

Tamoo

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
A Kona-kat speciel nagyon hiányoltam (az semmi ami kint volt), szerettem volna egy-kettõt tanulmányozni...
Lõttem pár képet én is: LINK

#56
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

Biker kint volt? Sramot nem tudok felidézni.


kint, pl.: https://picasaweb.go...934852530738834
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#57
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

A Lánc katalógus 2010-es


Felületesen szemlélõdsz megint csak, valóban 2010 van az elején, de csak nyomdahiba, igaz annak szép baki. :) Elõtúrtam a tavalyit, összehasonlítottam, és ez a tavalyi aktualizált változata az újdonságokkal.

konának pl 2 éve nincs is papiros katalogusa


Tavaly volt xfaktor katalógus, benne a konákkal.

Én ha kell valami át szoktam túrni õket, hisz egy helyen benne van minden, és ahogy írták archív dolgokat is megtalálok a régiben könnyedén, amit neten nehézkesebb esetleg.

#58
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
így a net elõtt ülve tényleg furcsa katalógokat hiányolni /konának pl 2 éve nincs is papiros katalogusa/

ám 2 hasznát mégiscsak látnám

1, anno én pl jó sok meridát adtam el katalóg alapján. mert a bikefunnak jó katalógusa volt (azért kellett a viszonylag jó ár/érték is :))
2, a gyártók nagy része szarik az archiv cuccokat fent tartani a weblapján (tán a speci az egyetlen a nagyok közül)
és azért néha jó az.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#59
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Én személy szerint nem tudok egy olyan pillanatot sem felidézni, amikor elõvettem volna az összegyûjtött katalógusból akár egy darabot is itthon, akár most (már nem is gyûjtöm) akár régen, mikor még gyûjtögetõs voltam.
Itt ülök a gép elõtt, a google sokkal hamarabb kidob sokkal több mindent, mint a feleslegesen kinyomtatott papír, mellyel csak a környezetnek ártunk.
A WC-t leszámítva tényleg elõvesztek akár egyet is azokból, akár a kiállítás után egy héttel, amit összegyûjtöttetek, miközben ott a gép elõttetek?

Miért számít, hogy ki állít ki? Neked a boltban kell megvenned, teljesen mindegy, és szem elõtt sem kell lennie annak, hogy honnan jut el a bicajboltba.
Az ultremo pedig nem is a bikefunhoz tartozik, bár gondolom szintén autós vonalon maradva a Renaultok felépítését is a VW standján próbálod majd megtudakolni. :)
A félmeztelen testfestett modellekhez is odamész az autós kiállításokon, hogy elnézést, milyen a vezérlése az autónak? Hát hajrá!


Valóban, k.rva messze van Európa, nem örülnénk, hogy dejó, néztük, nyomogattuk...
Hanem jó magyarhoz híven, úgy igazából leszóljuk az egészet.

#60
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
köszi mindenkinek, aki kijött és odajött hozzám (is)! :)
jók voltak ezek a "minifórumtalik" :)
sorry, hogy nem voltam jó társalgási partner, de a "másik oldal" ilyenkor nem annyira felhõtlen :)

A Lánc katalógus 2010-es, a Syncros egy lapos valami. Én azt hívom katalógusnak, ami adatot tartalmaz a termékrõl.

Biker kint volt? Láttam valami FSA hajtókart egy sarokban, de Sramot nem tudok felidézni.

a 21. században az internet világában mindent megtalálsz a neten, már sokkal kevesebb embert folglalkoztat a papír alapú katalógus...

nem a Biker hozza az FSA-t, amúgy volt kinn SRAM szett - hajtókar is.

túl szigorú a hangnemed, azt vettem észre.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu