Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az óvodától az egyetemig

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1470 hozzászólás a témában

#1141
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
mi a különbség az építõ- és az építészmérnök között?

#1142
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Látni nem láttam még, csak apum magyarázott róla, akirõl tudni kell, hogy fél óra gyõzködés után sem fogadta el, hogy "igliszt" mond az "igülsz" helyett (philadelphia eagles nfl csapat), tehát affinitása az angolhoz konvergál a nullához :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1143
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

meg az Agecam (nem tudom így írjûk-e õket) rémlik.

EdgeCAM, bár igaz, van aki Agecam-nek ejti :)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#1144
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
ez a magyarítás érdekel, ehhez is lekell szedni vmit? amúgy meg torrenntel megy a dolog nem? mert nekem is lekéne szednem ezt a progit.

#1145
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég

akalózöböl-ben nézz körül :)


Igen, csakhát ott ritka a magyar nyelvû program, de nembaj, mert egyik barátomtól már kaptam magyarítást, szal innentõl azért már menni fog remélem...

#1146
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nekem hasolnó környezetgazdaságtan II.-bõl esett meg, nem tudtam meddig kell megtanulni az anyagot, és nehogy feleslegesen tanuljak nem tanultam semmit. 3-as lett, én lepõdtem meg legjobban :)

A Solid Edge-rõl megkérdem apumat, bár a ProEngineer meg az Agecam (nem tudom így írjûk-e õket) rémlik.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1147
kispapp87

kispapp87

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
Múlthéten csütürtökön szóltak hogy Gábor gyere hétfõn németre mert ZH lesz. Jólvan akkor bemegyek, ha másra nem legalább Zh-ra. Kérdezték tudod mibõl írunk. Mondom honnan tudnám??? :wtf: De tudjátok mit? Ne is mondjátok el, had legyen meglepetés :lol1: Ahhoz képest szerintem azért meglesz a kettes...

#1148
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
akalózöböl-ben nézz körül :)

#1149
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Ha valakinek van Solid Edge Version 2.0, akkor térden csúszva könyörgök szóljon...életet menthet vele :)

#1150
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
akkor már csak ezt kellene összekötni a vizsgajelentkezéssel és királyság lenne! :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1151
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Nem is az a lényeg, hogy ki mit és hol rontott el. Hanem az, hogy ha két különbözõ módon is igazoltatott az a bizonyos jegy, akkor miért kell még mindig a Neptunhoz ragaszkodni? Ekkora hiperbürokratákat még a Jusztnál sem mutogatnak.

#1152
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

- Csak az számít, hogy a Neptun szerint NEM jelent meg! Hát nem érti? Ennyire nem lehet bölcsész!!!


loller .)))

nálunk pont az szokott lenni, hogy az adminisztráció miatt fel kell venni a neptunban is a vizsgát különben nem tudja beírni a jegyet a neptunba.

#1153
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ez így van.
nekünk is szóltak, hogy jelentkezzünk le a vizsgáról Neptunban, ha megvan a megajánlott jegy...
ezzel azt akarják kiszûrni, hogy ne foglaljuk el a helyeket azok elõl, akiknek tényleg fontos, hogy ott legyenek azon az adott vizsgán!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1154
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Csoporttársnõm megajánlott ötöst kapott az elõzõ félévben az egyik tárgyból. Pár napja jött egy üzenete a Neptunon, miszerint fizessen be 3000 forintot, mert nem jelent meg a vizsgán. (Ugyan mi a f.szért jelent volna meg, ha egyszer már megvolt az ötöse?) Beballagott a tantervi csoport vezetõjéhez. Jelezte, hogy az indexében bent van az ötös a tanár aláírásával, de a biztonság kedvéért hozott igazolást is az érintett tanártól, az angol tanszék bélyegzõjével. Erzsike reakciója:
- Csak az számít, hogy a Neptun szerint NEM jelent meg! Hát nem érti? Ennyire nem lehet bölcsész!!!

(Na ez nálunk a tantervi csoport vezetõje...)

#1155
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Ma elmentem beíratni az egyik jegyemet (már 4 hete be kellett volna :) , de csak most sikerült nyitva találnom a tanszéki titkárságot), simán beírta a titkárnõ (ha ezt tudom beírom én...).


A sebesség mindent megold.

 


#1156
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Kela, nem kötözködés képpen, de ha Gyõrbõl mész, akkor a keletibe érkezik a vonat, nem a nyugatiba. Ha más eset áll fenn, akkor nem szóltam.

igaz, elírtam.. de közben apummal megdumáltuk és okés lesz:) azért köszi nektek is:D

Gabe: privi..;)

#1157
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Kela, nem kötözködés képpen, de ha Gyõrbõl mész, akkor a keletibe érkezik a vonat, nem a nyugatiba. Ha más eset áll fenn, akkor nem szóltam.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1158
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
de mondjuk én úgy szoktam eligazodni, ha nem tudom, hogy épp hol vagyok, hogy a metróállomásoknál fent van egy BKVs térkép, metrók rajtavannak, meg tán a buszok meg vilik is...de mondjuk bámelyik szimpatikus embert megkérdezed egyszer, hogy elnézést, hogy jutok el ide? aztán megmondja, vagy nem...:D

#1159
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
http://utvonal.bkv.hu

+ budapest térkép

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#1160
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

kela: nyugatiból M3-as (kék) metró, a kálvin térig kell menni, (talán 4 megálló) és onnan egy pár utcányit sétálni.

köszi.