Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az óvodától az egyetemig

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1470 hozzászólás a témában

#1021
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A tavalyi matekot nehéznek mondták, 19 perc alatt végeztem a középszinttel, 92 %-osra sikerült :) Szóval a középszintes matekot aki nem írja meg legalább 4-esre az veheti elõ az ásót.

2/3, 3/4-re kérdezett a nõ a 4-esért :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1022
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
nem.
cölöpöset én is elszámoltam, igaz még az elején átváltottam méterbe és így eleve köbméterben/négyzetméterben jött ki...
30 pontos rész fullpontos lesz elvben..
a 70 pontos részt meglátjuk... a 13as b. nálam köbgyök 3volt... :(
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1023
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás
én azt a cölöpöset úgy elbsztam mint az állat. a befestendõ felszín még elfogadható (nekem 1600 jött ki, de mindenhol 2-3 tizedessel számoltam)
de áá a térfogat:@ végig a centiméteres adatokkal számoltam, így a végén bíz át kell váltani méterbe. a felszínt simán oszottam 10000-rel, de amilyen hülye voltam én a térfogatot is elosztottam ennyivel:s:s:(:(
úgyhogy csak az eggyik jó szerintem.
remélem meglesz a 2-es:D:)

Dave,Kosina nem emlékszetek hogy a 7-es és a 9, 12-es feladatra feladatonként mennyi összpontszám járt?

#1024
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

anno én 78 pontosra irtam meg a mi 80 as pontos érettséginket. (-1p amiatt h egy helyen nem irtam fel h x nem = 0; -1p elméletinél "és" helyett "vagy"ot irtam v fordítva)


Ezek hatalmas hibák. :) Volt olyan tárgyam, aminél ilyen hibáért 0 pont járt az egész feladatra.


A sebesség mindent megold.

 


#1025
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
ok dave. de te se magadból indulj ki...
anno én 78 pontosra irtam meg a mi 80 as pontos érettséginket. (-1p amiatt h egy helyen nem irtam fel h x nem = 0; -1p elméletinél "és" helyett "vagy"ot irtam v fordítva)
szerintem könnyü dolgozat volt, osztály humános fele szerint akik meg 2esre irták szerintük meg baromi nehéz volt.....

egy mai emeltszintü érettségin tuti h lenne olyan feladat amin elhasalnék, de még egy közepet se irnék meg ma sztem olyan jól mint anno :D

#1026
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
most du. megírtuk a mai matekot (középszint)...nem volt nehéz egyáltalán, az elsõ résszel 25 perc alatt megvoltam, a másodikról is kijöttem 1 órával elõbb. az elsõ részben 28 pontom lett a 30-ból, sajnos az a "hússzal oszthatós" beugratott, nem vettem figyelembe, hogy a srác érti a matekot.:(

nem tudom, hogy az origo miért szakközepeseket meg szakmunkásokat kérdez meg, és ezek alapján írja azt a címoldalra, hogy nehéz volt a matek - egy átlagos gimnazistának ez nem okozhatott nagyobb gondot, a II./B.-bõl ha a geometriát hagytad ki, akkor gyakorlatilag csak szövegértés volt.

volt benne pár nem egyértelmû dolog, azoktól kérdezném, akik írták ma, hogy a 18.as példánál (a kockadobásos) ti a B) részben hogy számoltatok? én belevettem azt, hogy ha Zsuzsi (vagy ki?) 1-est vagy 2-est dob, akkor nem megy tovább. az a) részbõl megvolt annak a valószínûsége, hogy továbbmegy, kiszámoltam még annak a valószínûségét, hogy a második sorozatban mikor kap pont 12 forintot, és mivel a keresett esemény (pont 12 forintot kap) teljesüléséhez mindkét feltételnek teljesülnie kell (ÉS kapcsolat), ezért a két valószínûséget összeszoroztam. ti egyáltalán belevettétek azt, hogy továbbmegy vagy nem? ez szerintem félreérthetõ volt, de túl egyszerûenk tûnt, ha ezt a csavart nem vesszük bele...

edit:

koca, tényleg volt benne pár csavar, amin el lehet hasalni. de ha valaki felrak egy ilyen cikket, hogy "így kellett volna megoldani", és tele van hibával, az gáz. fõleg, ha odaírják, hogy ezt egy matektanár segítségével oldották meg.

#1027
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

A tanárnõ írt egy mail-t, hogy szobára menjek :)

Fõépület 102-es szoba :D
remélem ilyenre gondolt õ is :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1028
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
van már 60 a néni?:D

#1029
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Holnap megyek környezettervezés II.bõl elõször, de ahogy sejtem nem utoljára :D A tanárnõ írt egy mail-t, hogy szobára menjek :)

az érdekes..;)

#1030
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Holnap megyek környezettervezés II.bõl elõször, de ahogy sejtem nem utoljára :D A tanárnõ írt egy mail-t, hogy szobára menjek :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1031
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

pfff nálunk is most van a MEN. (életembe nem voltam még rajta)



pedig jó csak az idõzítés rossz....

pénteken lehet megyek....Quimby lesz

#1032
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
megy ma valaki ELTE trefortkertbe, oranje partira?
vmi holland szakos téma lesz. elvinnék egy holland ismit .)

#1033
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

pfff nálunk is most van a MEN. (életembe nem voltam még rajta)


Én sem.


A sebesség mindent megold.

 


#1034
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
pfff nálunk is most van a MEN. (életembe nem voltam még rajta)

#1035
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Megint új neptun.
Nálunk ezen a héten VEN van, legalább nyugodtan tudok edzeni :) .


A sebesség mindent megold.

 


#1036
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
ne is mondd vazze.

az érettségi az picsafüst lepkefing ahhoz képest h mik mennek az egyetemen :D

komplex tervezés: :wallbange

#1037
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
úgy vélem lassan újra eljön az ideje, hogy az elsõ oldalra kerüljön ez a topic :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1038
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
hát én is úgy várok rá, lassan szó szerint...:D
Autist Team:)



#1039
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
de nyugi van fiuk nyugi van. :)

nekünk is ápr. elején utalták a lecsót, de akkor legalább egybe jött az elmaradott febr.-i ill. márc.-i öszt.dij
úgy vártam már rá mint egy falat kenyérre :)

#1040
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
én is ebben reménykedek...:D:D

ezek szerint nem csak a közgázon vannak ilyen vicces esetek...:)
Autist Team:)