Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Az óvodától az egyetemig

- - - - -

  • Please log in to reply
1470 replies to this topic

#541
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
ja összesen 6 IV az 5 év alatt
utólag belegondolva én is azt gondolom hogy szinte hihetetlen :D

jellemzõ azért a Miskolci Gépész képzésre h 66 ember vett ma át nappali tagozatos egyetemi gépész diplomát, és ebbõl 3 db vörös diploma mindössze. /5 éve felvettek kb 300 embert :D/
más szakokon ahogy elnéztem azért nagyságrendekkel több summa cum laudes végzett volt...

#542
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 posts

kaptam ma egy ilyet.
5 év, összesen 6 IV, /300 kredit/, 4-es diploma :)
http://imagerz.com/QFdCWF0BAQQ

Gratulalok a diplomadhoz Koca! 6 iv? nem semmi. nekem mar most 22... Remelem jovo ilyenkor mar en is...

#543
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Nálunk NYME nincs pótlási lehetõség, csak 1 év múlva. Most, hogy bejött a bsc tavaly engedtek egy embert januárban, a bsc-sekkel államvizsgázni. Amúgy szerintem ezt is lehessen javítani, nem egy sima vizsga amire elmegyek úgy, hogy pár tételt tudok.

Más: hétfõn meghallgatás a doktori iskola felvételizõknek. Érdekes lesz :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#544
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
kaptam ma egy ilyet.
5 év, összesen 6 IV, /300 kredit/, 4-es diploma :)
http://imagerz.com/QFdCWF0BAQQ

McGywer: hogyne lenne pótállamvizsga. aki megbukik júnisuba az mehet óktóberbe a pótra. Nálunk ME-n legalábbis így van, de biztos vagyok benne hogy mindenhol van pótlási lehetõség erre is.

egyébként ha már így szóba jött: átmentél? :D

#545
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts
Csütörtökön 12:30 utána ha minden jól megy, 1-gyel nõ a munkanélküli biomérnökök száma. :D
Most már kicsit kezdek parázni, érettségibõl legalább volt pót (bár nem volt rá szükségem), államvizsgából miért nincs?

#546
RoDaNi

RoDaNi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 posts

Rodani: budaörs, illyés gimi. sima villamosmérnök. csak nem te is oda jársz?:) de havernak pl. 471 van mérnökinfora - oktv...:D



jahm, mérnök infó, sokad év :/
ha krédés van vmikor akkor jöhet, és hajrá hajrá

Egy nap 24 óra, egy tálcán 24 sör...EZ NEM LEHET VÉLETLEN!


#547
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
Zoom: kösz.:)

Rodani: budaörs, illyés gimi. sima villamosmérnök. csak nem te is oda jársz?:) de havernak pl. 471 van mérnökinfora - oktv...:D

#548
RoDaNi

RoDaNi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 posts

na, végeztem a gimivel, kitûnõ lettem - ezen én is meglepõdtem.:D 441 pontom van a villamosmérnökire, talán elég lesz...

..


az szép,
melyik suliból jösz ?

mérnökinf/villamosos leszele ?

Egy nap 24 óra, egy tálcán 24 sör...EZ NEM LEHET VÉLETLEN!


#549
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,046 posts

441 pontom van a villamosmérnökire, talán elég lesz...


talán...
:D

Amúgy szép, gratulálok.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#550
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts

kékszalag idején (juli eleje) remélem öszzefutunk majd valahol :D:D:D
Megleptél, én msneztem? :D


így van.:D afelõl érdeklõdtél, hogy én mennyiért csináltattam meg a kocsit, miután lehúztam, mert hogy a tieteket is lehúzta valami állat...:)

kékszalag passz, én nem indulok, nincs ismerõs hajós.:D amúgy meg dolgozom, de mondjuk pl. ha Balaton Soundra jössz, akkor megihatunk egy-két rekesz sört.:)

na, végeztem a gimivel, kitûnõ lettem - ezen én is meglepõdtem.:D 441 pontom van a villamosmérnökire, talán elég lesz...

a bankett tanulsága: a gösser csapolva, hidegen nagyon jó, ellenben drága. szivart viszont legközelebb talán csak az esküvõinkre veszünk a srácokkal...;)

#551
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,724 posts

még msn-en is írtál, te kis kujon. igaz, az már nem volt olvasható, mert a sanyi akkor rakta be az ádzseszgót:D de átérzem a szitut, a töritanár tiszteletére (õ alapította a suliban a stella artois society-t -- minden péntek este a tanáriban söröznek:D) lement eddig két stella, és a bankett még csak most jön.:D

töri magyar nem volt para, meglepõmód fizikából húztam nagyon sz*rt. (optika..)





kékszalag idején (juli eleje) remélem öszzefutunk majd valahol :D:D:D
Megleptél, én msneztem? :D
"Minden hülyeség" by Tomidny

#552
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts

Most látom, h tegnap még forumoztam... :) de még kb olvasható is amit irtham.

A lényeg h érettségitöl izgulni felesleges volt. : )


még msn-en is írtál, te kis kujon. igaz, az már nem volt olvasható, mert a sanyi akkor rakta be az ádzseszgót:D de átérzem a szitut, a töritanár tiszteletére (õ alapította a suliban a stella artois society-t -- minden péntek este a tanáriban söröznek:D) lement eddig két stella, és a bankett még csak most jön.:D

töri magyar nem volt para, meglepõmód fizikából húztam nagyon sz*rt. (optika..)

#553
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Mechanika szigorlat két pont híján 4-es...így megállapodtunk erõs hármasban.
Soha többé se matek, se mechanika...sálllááálllááááá

#554
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,724 posts
Most látom, h tegnap még forumoztam... :) de még kb olvasható is amit irtham.

A lényeg h érettségitöl izgulni felesleges volt. : )
"Minden hülyeség" by Tomidny

#555
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts

Neked nyílegyenes? irigyellek, nekem kicsit görbül...:D:D:D

nekem fél11-tõl lehet drukkolni. aztán meg majd 1 hónap múlva, hogy felvettek-e...:)

Aztán meg hétrõl hétre :o

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#556
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,724 posts
én ma letudtam a szobelit, mostanra már másodjár ajozanodom anap folyamán. Szobeli egy lofaszjoska, semmi tudással is jokat lehet kihozni,. :D:D nyelvtanbol 1 tételt tudtam 20bol szerencsére nem azt huztam, de amit huztam is fejbol elmondtam, irodalombol 20tételbol 10et olvastam el abbol egyiket se huztzam ki, de az is joelett
töriböl meg 4 tételt tanultam meg de at nagyon, abbol a 4búé kihuztam egyet :D nmag ymák volt :D angol meg csak monmdtam ami eszebejzutott szal latza az eglész :D:D:D
"Minden hülyeség" by Tomidny

#557
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts

Vagy csak kívánjon annyit, hogy görbüljön vagy valami.:D


Neked nyílegyenes? irigyellek, nekem kicsit görbül...:D:D:D

nekem fél11-tõl lehet drukkolni. aztán meg majd 1 hónap múlva, hogy felvettek-e...:)

#558
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,046 posts
Holnap aki teheti, kicsit lélekben legyen már velem reggel nyolctól.:)
Vagy csak kívánjon annyit, hogy görbüljön vagy valami.:D

Izomtéridõninja-geológus!


#559
_kz_

_kz_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,374 posts
Azért az a tudat sem semmi, hogy már csak az államvizsga van hátra. :D Ma sikerrel kivégeztem az utolsó hátralékomat is, sört az imént felpattintottam. "Én már öreg vagyok, csak magamban rázok"
People should know when they are conquered.
Would you, Quintus? Would I?

#560
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts

hogy ment?


nem tudom, kinek szólt, de én csak holnap de. leszek. magyarból 11-12/20 a biztos, a többirõl is tudok nyögni néhány értelmes gondolatot - hülye azért nem vagyok, hogy az ember tragédiája összes színének jellemzését megtanuljam..törit most kezdem.:D

srácok: õsszel remélhetõleg már csatlakozhatom a sörözéshez - igaz, fixim még nincs, de tervbe van véve.:D