Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dema

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
137 hozzászólás a témában

#81
Whist

Whist

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
Sziasztok!!
Most regisztráltam ide a Bikemagra és örülök,hogy egy látszólag ilyen jól összetartó csapathoz "tartozok" mostantól én is!(a látszat nem csal:D )

A lényeg az az,hogy igencsak szemezek az auronnal,és szeretnék is 1-et.Valószínûleg meg is lesz:D
Problémám van a váz méretével.. ÉN 180 cm magas vagyok és érdekelne h mekkora vázat ajánlotok ehhez a magasságomhoz!
Eddig úgy néz ki,hogy a webshopon keresztül az X-factornál rendelem meg én is.Ezúton érdeklõdnék is az X-factoros kollégánál,hogy ha leadom a rendelést akkor az auron vázhoz is adnak kormánycsapágyat vagy pedig nem?

egyenlõre ennyi, elõre is köszi!

#82
Thomasz

Thomasz

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Üdw!
Nekem Meranom van, kb. másfél hónapja nyûvöm vele az országutat. Eddig csak jók a tapasztalataim.

#83
Breki

Breki

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Megvan az új kerékpárom


Feltöltött kép

Feltöltött kép

Sajnos az xfactornetnél nem lehetett csak SORA-val felszerelten kapni.
Szerettem volna Tiasgra szettel, de erre nem volt lehetõség illetve a Tiagra-s Ventto váza a képekkel ellentétben nem tetszett élõben.

Azon filózok érdemes-e utólag ráfizatéssel cseréltetni vagy kezdõnek jó lesz
így is egyenlõre.

Még vissza kell vinni a váltót pár nap használat után beállítatni, de egyenlõre a hátsón a két legkisebb fokozatra illetve elöl a nagyobb kerékre rakva hallhatóan zörög, a többi fokozaton tökéletes.

Gondolom ez beállítás kérdése.

#84
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás

Valakinek van rajtam kívül Dema Merano-ja? Érdekelne, hogy másnak mi a véleménye róla, mert két éve nyüstölöm, a zoom alkatrészeken kívül mindennel nagyon meg vagyok elégedve rajta, nagyon fasza kis bicikli ennyi pénzért. Ami érdekesebb, hogy olvastam, hogy 4000 biciklit már eladtak belõle Magyarországon, de az enyémen kívül eddig egyetlen demával találkoztam:D, azt is Szlovákiában láttam. Nap mint nap tekerek Veszprém környékén fõleg Balaton fele, de nem találkoztam még sose Dema tulajjal:). Mondjuk ebbõl csak arra tudok következtetni, hogy nem tudják, hogy mi a jó.

Üdv Nagi


nos, valószínúleg akkor a 4 000 eladott kerékpár csak kamu, és csak a Te kerékpárod lett eladva... hisz bejártam tolnát-baranyát és sehol nem leltél társra... :-P na de komolyra fordítva: Magyarországon éves szinten száz ezres nagyságrendben adnak el kereskedõk kerékpárt (ebben beleértem a tecsós-madaras tecsós-stb eladott kerékpárokat is), egy több milliós országban, így ha jobban és logikusan belegondolsz, a 4 000 eladott kerékpár igen csak el tud vegyülni ebben a közegben.

ez nem igazán az a szám adat egyébként, amit be kellene blöffölni egy forgalmazónak...

üdv

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#85
Nagi

Nagi

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Valakinek van rajtam kívül Dema Merano-ja? Érdekelne, hogy másnak mi a véleménye róla, mert két éve nyüstölöm, a zoom alkatrészeken kívül mindennel nagyon meg vagyok elégedve rajta, nagyon fasza kis bicikli ennyi pénzért. Ami érdekesebb, hogy olvastam, hogy 4000 biciklit már eladtak belõle Magyarországon, de az enyémen kívül eddig egyetlen demával találkoztam:D, azt is Szlovákiában láttam. Nap mint nap tekerek Veszprém környékén fõleg Balaton fele, de nem találkoztam még sose Dema tulajjal:). Mondjuk ebbõl csak arra tudok következtetni, hogy nem tudják, hogy mi a jó.

Üdv Nagi

#86
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
webshopban nem lehet kipróbáélni ez tény, viszont Te a webshopon kersztül csak megrendeled az általad kiválasztott partnerhez a kerékpárt, ahol aztán szabadon kipróbálhatod, és ha nem jó, akkor nem veszed meg.


PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#87
templar79

templar79

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Köszi Delma01! Eddig amit néztem 18-as az nagy ezek szerint, a 16-os viszont már kicsi,olyan márkát kell néznem amiben van 17-es vagy 17,5-ös méret,még jó hogy webshopban minden olcsobb csak ott nem lehet kipróbálni stimmel-e a méret! Mégegyszer köszi

#88
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás

Az átlépési magasságnál kell lenni pár cm-nek üresen,úgy értem ha elér a váz az már nemjó igaz?

igen, kell lennie. általános adat vagy számítás nincs arra hogy mennyi kell legyen, mert vázméret és saját embermagasság függõ.
nemtudom a vétel körülményeit, de ha lehet próbáld ki.

#89
templar79

templar79

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Az átlépési magasságnál kell lenni pár cm-nek üresen,úgy értem ha elér a váz az már nemjó igaz?

#90
templar79

templar79

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Köszi szépen Paraferee! Még partyban van a Magellan Hydra,Giant Rock,és Kelly's Viper,jah a Mongoose Rockadile is...Nehéz dönteni..

#91
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
megmértem...
nyeregcsõ mellett 73,5cm, 5centivel elõrébb kb 1centivel magasabb...

üdv

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#92
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
holnap lemérem...


PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#93
templar79

templar79

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Igen,arra gondoltam mekkora a magassága a komplett bicajnak(átlépési magasság),az is érdekelne mennyi a súlya mert nincs feltüntetve a honlapjukon(dema adro).Ha valaki tudja a válaszokat elöre is köszi

#94
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

SZia!

A 17.5" méretû kerékpár váz amagassága 17.5", azaz kb 45cm.

Üdv

szerintem az átlépési magasságra gondolt a kolléga
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#95
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
SZia!

A 17.5" méretû kerékpár váz amagassága 17.5", azaz kb 45cm.

Üdv

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#96
templar79

templar79

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Hello! Meg tudnátok mondani hogy a Dema Adro bicajnak,a 17,5-es méretben mekkora a vázmagassága? 170 cm-es embernek kéne akinek kb 70 cm az ami belefér a középsõ vézrész magassága.Kicsit hülyén fogalmaztam de remélem érthetõ :-) Itt veszprémben is vannak Dema bicajok a fittsport áruházban és nagyon jól néznek ki,ár-érték aránya szuper

#97
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Sajna ferde szemûeké, ahogy a Viscount is az lett. De azért a tradíció...:D


#98
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Az, hogy most kié a cég, illetve hol készül, mit számít? Már a Viscount se olasz. Ez kb. olyan, mint ha azt mondanád az Oakley-ra, hogy hol olasz?

nem tom nálam mondjuk egy fizik az olasz..(nem is vennék soha, bár amúgy q.jók :) ) a velo meg tojváni...de amúgy lényegtelen.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#99
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

és a velo hol olasz ?

Az, hogy most kié a cég, illetve hol készül, mit számít? Már a Viscount se olasz. Ez kb. olyan, mint ha azt mondanád az Oakley-ra, hogy hol olasz?


#100
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

És ezen miért kell meglepõdni? Szinte az összes minõségi nyereg olasz cég gyármánya.

és a velo hol olasz ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való