Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Világökörségek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5904 hozzászólás a témában

#101
Máté85

Máté85

    vendég

  • fórumtag
  • 223 hozzászólás

Im specialized...
Én speciális akarok lenni.... - YouTube
Mindig elõkerülnek ilyen emberek, akik kérdeznek, válaszolsz, mert alapjában véve jófej vagy...
aztán persze lehülyéz, mert õ itt meg ott ezt meg azt olvasta, mér' neked vón' igazad.
Az ilyen mi a f@szért kérdez? És a végén ki a bunkó.....


Vajon õ a fórumozó? :) ... https://www.facebook...&type=1

CUBE... your life!!!


#102
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Ez büntet. Láttátok?
Sport Géza - Sport - Kamerák elõtt ütötték el a bicikliseket

A kommenteket érdemes elolvasni, iszonyat mennyi gyenge elméjû van. :D

#103
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Ez legalább nem kerül annyiba, mint pár hónapja a hybrid gyorsasági bringa, amiért 430 ezret kért a gazdája. Igaz az 15 mp alatt gyorsult 0-ról 50 km/h-ra :D

#104
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
majd leshetitek belõle a ghost rider videokat

#105
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
az a legszomorubb hogy ebbe a borzalomba valaki beleolt egy csomo idot (es lehet penzt is).
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#106
zsbacsi

zsbacsi

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 287 hozzászólás
nagyon menõ :D

#107
Csipisz_

Csipisz_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.517 hozzászólás
Egy jó mountainbikeot valaki?

http://skidmark.blog.hu/
"Ostobákkal ne bocsátkozz konfliktusba,mert lesüllyedsz az õ szintjükre és legyõznek a rutinjukkal."


#108
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Feltöltött kép

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#109
Csipisz_

Csipisz_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.517 hozzászólás
Im specialized...
Én speciális akarok lenni.... - YouTube
Mindig elõkerülnek ilyen emberek, akik kérdeznek, válaszolsz, mert alapjában véve jófej vagy...
aztán persze lehülyéz, mert õ itt meg ott ezt meg azt olvasta, mér' neked vón' igazad.
Az ilyen mi a f@szért kérdez? És a végén ki a bunkó.....

http://skidmark.blog.hu/
"Ostobákkal ne bocsátkozz konfliktusba,mert lesüllyedsz az õ szintjükre és legyõznek a rutinjukkal."


#110
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
en orulnek az 50%-nak:D

btw:

How Animals Eat Their Food - YouTube

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#111
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Feltöltött kép

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#112
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
en mar kikoltozes elott is lattam a bloff-ot eredetiben, szoval nem foldrajzfuggo a dolog :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#113
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
Aranyos vagy tamaska de ez a videó viszonylag szûk réteget tesz vidámmá itt, Pannóniában. :D Legalább is az én nyelvvizsgám ide már édeskevés.
Marci

#114
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Snatch Wars - YouTube
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#115
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
Nem talál ide, mert ez a "vicc/poén/vidámság" topic - és a csókának nincs humora.
Marci

#116
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Ezzel a csókával már én is megégettem magam....Utaltam rá, hogy talán jobban utánanézhetne a dolgok, erre olyat kaptam...
http://forum.bikemag...tml#post1191539
És még azt is megtudhattuk, hogy más topicban már Õ lenne a CSÁSZÁR !!! velem szemben..... Szánalmas. Mintha egy porcelánkacsával beszélnék, nem érti meg úgyse, mi a baj vele.
Majd ha rátalál erre a topicra is, akkor meg kapunk olyat......:P


:) korábban sokat olvastam ezt a toppikot, vicces dolgok iránt érdeklõdve, de mikor rájöttem, hogy ide a felhasználói blõdségek is kerülnek, ádázul kutattam, hátha föllelem valami gyöngyszösszenetem. Eddig nem jött össze talán?

Minden esetre elég szolid a topik, még akkor is, ha nem kifejezetten tart tükröt a másik elé, ha nem talál ide. = )

#117
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
Ezzel a csókával már én is megégettem magam....Utaltam rá, hogy talán jobban utánanézhetne a dolgok, erre olyat kaptam...
http://forum.bikemag...tml#post1191539
És még azt is megtudhattuk, hogy más topicban már Õ lenne a CSÁSZÁR !!! velem szemben..... Szánalmas. Mintha egy porcelánkacsával beszélnék, nem érti meg úgyse, mi a baj vele.
Majd ha rátalál erre a topicra is, akkor meg kapunk olyat......:P
Marci

#118
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Azért azt nem értem, hogy sehol se olvasott mondjuk a hidraulikus tárcsafékekrõl? Mert kb. mindegyik leírásánál kiemelten szerepel, hogy ne húzogassuk a féket kivett tárcsával, mert esélyes, hogy teljesen szét kell utána szedni a féket, és akkor már tömítés csere is kell, illetve az erõltetés a dugattyúnak se tesz jót.
Viszont magabiztosság az van: Viszont ha valamit kitanultam, abban átlagon felül szoktam teljesíteni, csak általában nehezen vagy lassan indulok meg...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#119
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Elég kitartó, lesz még egykét szösszenete mire rákap az ízére. Azt azért sajnálom hogy minden kiegészítõbõl csak a legjobb és a legdrágább jó neki, azért szerintem idõvel rájön hogy valamibõl az olcsó is tökéletes.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#120
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Uh, és még a fékekhez is ért!
IAmSpecialized:
Kisebb problémába ütköztem az imént egy karbantartás során. Összesaraztam a bringát és hogy kényelmesen hozzáférjek a fékekhez, egy mozdulattal kivettem az elsõ kereket (már nem elõször). Fogkefével takarítgatom a fékek peremét, fékpofákat, amíg beértek vele (nem elõször). Olyankor behúztam a féket. Na mármost ez szépen úgy maradt. Össze van szorulva, nem jön szét. Minimálisan feszegettem, de mint a beton. Ha be akarom húzni a féket, az kemény, hisz be van húzva, beragadt. Így a kereket sem tudom visszatenni. Meg tudom ezt itthon bûvölni, hogy mûködjön? Reményeim szerint valami könnyen orvosolható szarvashibát követhettem el. Egyébként a tököm tele van a Promax-al (egész pontosan: Promax DSK-907 hidraulikus). A következõ upgrade valószínûleg egy fékcsere lesz és 100%, hogy Shimano. Már nagyon-nagyon érik...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök