Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Világökörségek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5904 hozzászólás a témában

#5901
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
régebbi bikemagban is mutattak már be ilyet bicajra is

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#5902
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

tárcsafékrõl van szó...
[11:18:09] András: van olyan amelyiknél, ha az elsõt fékezed, akkor kicsit a hátsót is fékezi
D


amúgy van...némely motorkerékpáron :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#5903
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Tisztelt Területi Egyeztetõ Bizottság !
===========================

Azzal a kéréssel fordulok a t. Területi Egyeztetõ Bizottsághoz, hogy családi pótlék ügyemben állást foglalni szíveskedjenek.
1962 - ben nõsültem. Özvegy asszonyt vettem feleségül, akinek volt egy felnõtt leánya. Apám gyakran ellátogatott hozzánk, minek az lett a vége, hogy feleségül vette mostoha leányomat.
Ezek után természetesen mostohaleányom lett a mostoha anyám, az apám pedig a vejem.
Apám feleségének, illetõleg a mostoha leányomnak, aki egyben az anyám, született egy fia, akinek ezek szerint a mostohatestvére vagyok, mivel a mostohaleányom anyjának vagyok a férje és így a feleségem lett a nagyanyám.
Idõközben azonban a feleségemnek is született egy gyermeke, aki apámnak a sógora lett, nekem pedig a nagybátyám egy személyben, mert ha a mostohaanyám testvére a fiam, akkor magamnak az öreg apja vagyok.

Kérem megítélni jár-e családi pótlék a gyerekemnek, illetõleg a nagybátyámnak?


***
tárcsafékrõl van szó...
[11:18:09] András: van olyan amelyiknél, ha az elsõt fékezed, akkor kicsit a hátsót is fékezi
[11:18:17] András: de a hátsót külön is tudod húzni
[11:18:27] Márk: az tok jo
[11:18:40] Márk: ha jol be van allitva
[11:18:46] Márk: jo otlet
[11:19:27] Márk: kovetkezo a kovetoradar biciklibe
[11:19:49] Márk: ami fekez helyetted ha a kamion elotted lassit

nemrég lefolyt beszélgetésünk... :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#5904
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
"Tabula rasa" - az új fórumszabályzatnak megfelelõen.
"In idem flumen bis non descendimus"

#5905
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Két rózsaszín lóharapás zoknit hegeszt a liftaknában. Az egyik: - Szerinted lehet térdig érõ forgószélben lekvárt kaszálni? - Nem tudom, de még jó, hogy autóval jöttünk. :D:D:D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D