Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XII. Bükk Maraton | Felsõtárkány

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3064 hozzászólás a témában

#101
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Legalább bennem a segítőszándék megvolt, ha már nálam tapasztaltabbak meg sem próbálták! 

 

Egyébként jó az ábra! :)



#102
schmera84

schmera84

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok!

Eladó egy Középtávos nevezés, 4500 HUF
Érdeklődni: +36 30 768 6505, schmera.roland@gmail.com

#103
tsuby

tsuby

    újonc

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

Sziasztok! Valakinél volna esetleg szabad hely vasárnap reggel? Betársulnék utazásba a bringámmal Pestről.

 70/943-4708  Köszi!



#104
Balukov

Balukov

    újonc

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Elkelt


#105
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

:D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: 


Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#106
j4ni

j4ni

    vendég

  • fórumtag
  • 330 hozzászólás
  • LocationBudapest

Egyébként úgy tűnik, hogy megmaradok...

 

középtáv nevezés eladó, 4000Ft

Telefon:

3630-négyötvenöt-78-negyvenkilenc

 

anyagiak rendezése átutalással vagy személyesen a XIII ker Béke utcában

 

üdv

J.



#107
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás

http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

 

Most miért kell szivatni? 


fityisz módosította - 2016. augusztus 04. - 08:29

  • _Alex_ és djbahool kedveli ezt

#108
quicktor

quicktor

    újonc

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás

Na ezen besírtam :D Kisegítetted szerencsétlent :D

... Az első mászást nem ismerem mert csak röviden indultam eddig ....  A második körről fingom nincs! .....


quicktor módosította - 2016. augusztus 04. - 08:22


#109
j4ni

j4ni

    vendég

  • fórumtag
  • 330 hozzászólás
  • LocationBudapest

Köszi!

 

Valszeg az lesz, hogy megnézem, hogy péntek estig mennyit javul, ha nem javul lehet meghirdetem. Vicc az, hogy kb 2 napja vettem, Gázló óta erre készülök...

 

Most miért kell szivatni? Feltett egy sztem tök érthető kérdést hogy megtudja e csinálni nehezen terhelhető karral a versot!
Sztem nincs jo válasz! Te tudod eldönteni hogy hogy megy! Amit én látok hogy a kozep ketkoros! Az első mászást nem ismerem mert csak röviden indultam eddig és amin az felment az nem ez! Ellenben a le nagy része dozer ut! A második körről fingom nincs! Ha úgy érzed próbáld még max kb a felénél kiszaldz a célterületén athaladaskor ha nem bírja a karod!


j4ni módosította - 2016. augusztus 04. - 01:52


#110
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Egyszer megszámoltam, hogy a Bükk maratonon pontosan 35678 kormánymozdulatot kellett tennem. Persze ekkor nem előztem, mert ha igen akkor ez a szám módosult 37897-ra. Készítettem egy pontosabb statisztikát is, ebben szerepel, hogy hány jobb illetve hány bal kormánymozdulat szükséges feltétlen, valamint osztályoztam, 0° - 15°, 15°-30° és 30°-60°. 60° fölött már nem számoltam mert szerintem az hülyeség volna. Szóval ezt most nem találom de amint meglesz megosztom veled.
Készítettem egy hátranézős, egy kulacsért lenyúlós és egy tekeréses elemzést is egyszer, ezek érdekelnek?

Most miért kell szivatni? Feltett egy sztem tök érthető kérdést hogy megtudja e csinálni nehezen terhelhető karral a versot!
Sztem nincs jo válasz! Te tudod eldönteni hogy hogy megy! Amit én látok hogy a kozep ketkoros! Az első mászást nem ismerem mert csak röviden indultam eddig és amin az felment az nem ez! Ellenben a le nagy része dozer ut! A második körről fingom nincs! Ha úgy érzed próbáld még max kb a felénél kiszaldz a célterületén athaladaskor ha nem bírja a karod!

Sengakov módosította - 2016. augusztus 04. - 00:44

  • j4ni kedveli ezt

#111
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás

Egyszer megszámoltam, hogy a Bükk maratonon pontosan 35678 kormánymozdulatot kellett tennem. Persze ekkor nem előztem, mert ha igen akkor ez a szám módosult 37897-ra. Készítettem egy pontosabb statisztikát is, ebben szerepel, hogy hány jobb illetve hány bal kormánymozdulat szükséges feltétlen, valamint osztályoztam, 0° - 15°, 15°-30° és 30°-60°. 60° fölött már nem számoltam mert szerintem az hülyeség volna. Szóval ezt most nem találom de amint meglesz megosztom veled.
Készítettem egy hátranézős, egy kulacsért lenyúlós és egy tekeréses elemzést is egyszer, ezek érdekelnek?

 

 

Most buktam a Pilisben, sarkamat nem tudom terhelni, de úgy tűnik, hogy a tekerést ez nem érinti, nem zavar, mert nem a sarkam van a pedálon.

 

Viszont kapott a vállam is rendesen, és bizonyos irányokban kevéssé tudom terhelni a vállamat.

 

Szóval a kérdés az, hogy meg lehet-e a Bükk maraton középtávját minimális kormánymunkával (semmi kerékemelés) úszni?

Illetve mennyi kifejezettem kormányrázós szakasz van benne?

 

Még nem voltam azért kérdezem....

 

Előre is köszi!

J.


  • djbahool kedveli ezt

#112
j4ni

j4ni

    vendég

  • fórumtag
  • 330 hozzászólás
  • LocationBudapest

Most buktam a Pilisben, sarkamat nem tudom terhelni, de úgy tűnik, hogy a tekerést ez nem érinti, nem zavar, mert nem a sarkam van a pedálon.

 

Viszont kapott a vállam is rendesen, és bizonyos irányokban kevéssé tudom terhelni a vállamat.

 

Szóval a kérdés az, hogy meg lehet-e a Bükk maraton középtávját minimális kormánymunkával (semmi kerékemelés) úszni?

Illetve mennyi kifejezettem kormányrázós szakasz van benne?

 

Még nem voltam azért kérdezem....

 

Előre is köszi!

J.


j4ni módosította - 2016. augusztus 03. - 17:48


#113
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Garminhoz keresek GPX tracket középtávra!

Ami az oldalon van az nem jó ?

 

http://www.nse.hu/bu...av-palya-terkep



#114
pkgyerek

pkgyerek

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sziasztok!
 
A klubból többen nem tudnak indulni a Bükk maratonon, így vannak eladó nevezéseink minden távra.
 
Mini táv: 2500 Ft,
Rövid, Közép, Hosszú táv: 4500 Ft
 
Érdeklődni: pkgyerek@gmail.com vagy Tel: 30 harminckilenc 69 431 


#115
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Eddig nem volt benne (és most se lesz).

Az műsodik kör elején kicsit tovább kellett volna menni, és máshol lejönni a főútra, de ez a rész marad a tavalyihoz hasonlóan.

Köszi, ezt azért a szervezők is oda írhatták volna a közlemény végére! :D


  • djbahool kedveli ezt

#116
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Garminhoz keresek GPX tracket középtávra!


Team Heavy Pedál Szeged

#117
Balukov

Balukov

    újonc

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás

Üdv!

Rövidtáv nevezés M2 eladó 4500 HUF

érdeklődni a balukov01kukacgmail.com on

 

Köszönettel



#118
djbahool

djbahool

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

Tegnap kimentem bejárni az első kört.

46km/1050m szint, vagyis a második kör húzósabb lesz.

Pálya: a közös részek nagyjából kitakarítva, fű levágva (sár felszárítva :D ), a hosszú táv részein viszont vannak meglepetések.

Bélkő tanösvényt teljesen szétmosta a sok eső, most is vizes volt, így számomra nem sikerült kitekerni, még a kanyarig sem.

Kálmányhegyinek is adott a víz rendesen, sok helyen büdös sár, stb.

Új szakasz egész kulturált állapotban. (Három kő)

Bányahegy-Kőkapu részen viszont rengeteg a gally, faág, néhol egy-egy "szikla", szóval figyelős.

Az első kör legvégén van egy hajtű kanyar jobbra, ami levisz az kisvasúti átjáróhoz. Igen jól ereszthető, csak épp az utolsó kanyar után "lett" egy hatalmas vízárok, amit 50-es tempóval nem ad ki.

(Holnap tervezem a 2dik kört.)



#119
djbahool

djbahool

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

Valaki képbe tenne, hol is van ez:

Változás a Hosszú és Közép távan 1 km-s szakaszon. A kiszámíthatatlan időjárás miatt a Bujdusókő melletti lejtőt kivesszük a versenyből baleset veszélyessége miatt. A Rajt-Cél terület után marad a tavalyi nyomvonal / 1 km-s szakasz /, ez távolságában nem módosítja sem a Közép sem a Hosszú távot. Bükk Maraton Rendezőség.

Eddig nem volt benne (és most se lesz).

Az műsodik kör elején kicsit tovább kellett volna menni, és máshol lejönni a főútra, de ez a rész marad a tavalyihoz hasonlóan.


djbahool módosította - 2016. augusztus 03. - 08:14


#120
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Valaki képbe tenne, hol is van ez:

Változás a Hosszú és Közép távan 1 km-s szakaszon. A kiszámíthatatlan időjárás miatt a Bujdusókő melletti lejtőt kivesszük a versenyből baleset veszélyessége miatt. A Rajt-Cél terület után marad a tavalyi nyomvonal / 1 km-s szakasz /, ez távolságában nem módosítja sem a Közép sem a Hosszú távot. Bükk Maraton Rendezőség.