Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tour de France

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1127 hozzászólás a témában

#21
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Nemis doppingolnak, csak mindig az optimális szintre van beállítva a szervezetük és rohadt jol regenerálódnak naprol-napra.

Ezért van csapatmunka és csapatorvos ...


Mintha egy kis iróniát éreznék a hozzászólásodban. :)


A sebesség mindent megold.

 


#22
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás

Jövõre indulok,tisztán leakadok és ti szukolhattok majd nekem,hogy Gyerünk schnell érd utol a legutolsót legalább :)

mint a pedálkirályban?
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#23
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
Nemis doppingolnak, csak mindig az optimális szintre van beállítva a szervezetük és rohadt jol regenerálódnak naprol-napra.

Ezért van csapatmunka és csapatorvos ...
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#24
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Jövõre indulok,tisztán leakadok és ti szukolhattok majd nekem,hogy Gyerünk schnell érd utol a legutolsót legalább :)
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#25
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
A mai szakasz volt a legjobb.
Az összes versenyzõ doppingol. Akit elkapnak az kockáztatott vagy az orvosai b@sztak el valamit. Ennyi.
Armstrong idején is unalmas volt a tour, mindig nyert és legyõzte a kedvencemet, nagyon nem szerettem emiatt. Minden évben reménykedtem, hogy talán most legyõzik, de nem...
Ricco is csak egy a sok közül. Szerintem ha nem kapják el, akkor sem fért volna be a legjobb tízbe.
Nincs senki, akinek lehetne szurkolni.


A sebesség mindent megold.

 


#26
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Hatalmas volt a mai szakasz.Annyira tetszett,hogy a kanapéról nézve felment a pulzusom picit és orbitális nagyokat vert a szívem. :)
Nagyon jópofa volt a mez összecipzározós szökési kisérlet! Az volt a legjobb!
Közvetítõk idén is hozták formájukat... :D
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#27
Jazzos

Jazzos

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
Az nem lehet, mert 10 órán belül én is beértem volna. Hoppá, lebuktam? :D
"Jah, és még annyit, engem is sokáig zavartak a biciklisek, meg a motorosok, meg a gyalogosok, meg a többi autós. Aztán megtanultam vezetni. "

#28
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Vagy csak a sok botrány miatt már én sem emlékszem olyan nagy momentumra, ami utólag is tiszta volt? Fene tudja.


Szerinted a többi nem nyomja? Ugyan már...aki második a hegyen az tiszta?:D
Igazából szerintem a szerrel ugyanazok a különbségek megmaradnak, csak nekünk látványosabb. Ha tegnap "tiszta" nap lett volna akkor is Sastre nyer, csak, nem 6, hanem 10 óra alatt érnek be. Vagy benne km-enként 20mp-el több anyag volt?? Ugyan már---

#29
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
na ezért dühít, hogy ilyen jók voltak anno a Discovery orvosai...

#30
Jazzos

Jazzos

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás

Azért ezt nem nevezném logikusnak, mert ebbõl az következik, hogy aki elszakad az doppingol, illetve csak az doppingol.


Nem feltétlenül erre gondoltam 100%. De azért 99% igen. :D Amik az utóbbi években jutnak eszembe nagy villanások: Landis egyik nap meghal, a másik nap bealáz hegyi szakaszon. Rasmussen olyat robbant hegyen, hogy az összes többi bringás statikus pontnak látszik hozzá képest. Ricco bealáz a hegyen egyszer, a másik nap PiEPOlival mennek el közösen. Jah, Vino elesik a szakaszon, másnap kenterbe ver mindenkit az idõfutamon. Több hirtelen nem jut eszembe. Mekkora dolgok voltak ezek, amíg ugye a turpisság ki nem derült. Vagy csak a sok botrány miatt már én sem emlékszem olyan nagy momentumra, ami utólag is tiszta volt? Fene tudja.
"Jah, és még annyit, engem is sokáig zavartak a biciklisek, meg a motorosok, meg a gyalogosok, meg a többi autós. Aztán megtanultam vezetni. "

#31
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Jaja, jó volt.
A kis spanyol majdnem leverte a speckóról a kormányt, mert nem õ nyerte a sprintet.:)

#32
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Az idei Tour legizgalmasabb befutója volt most! Tiszta pályaverseny:D

#33
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Absz. egyetértek....unalmas a tour...ricco egyéniség volt, csakhátugye...

síposék meg kiborítóak, nem tudom, h miért nem sikerül vkit odaültetni melléjük....majomkodjanak ketten, de legalább egy ember beszéljen értelmes dolgokról...
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#34
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Azért ezt nem nevezném logikusnak, mert ebbõl az következik, hogy aki elszakad az doppingol, illetve csak az doppingol.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#35
Jazzos

Jazzos

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
Igen, ha nincs dopping, kiderül hogy csodák sincsenek. Nem tudnak nagyon egymástól elszakadni. Ha meg valaki el tud menni, másnap úgyis kiderül, hogy mitõl volt. Sztem régen sem volt ez máshogy, csak nem derült ki. Bár lehet rosszul látom, ez csak saját vélemény.
"Jah, és még annyit, engem is sokáig zavartak a biciklisek, meg a motorosok, meg a gyalogosok, meg a többi autós. Aztán megtanultam vezetni. "

#36
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Oké, thanx, próbálkozok...

Vajon megy már valaki a mezõnybõl a 11-es Campagnolo szettel?


Többen is.Én a német kommentárost nézem, és ott fel is sorolták, hogy kik. Sajna hazánkban a szóviccekben kimerülnek Siposék...
Minden szakasz elõtt érdekes infók, interjúk, bemutatták pl, hogy esõs szakaszon mien cuccot hova raknak, mit esznek, stb...
Az a baj, hogy uncsi a Tour. Armstrong óta nincsen nagy favorit. Ricco az lett volna, ha nem basztatják. A pöttyös trikós szenved a Duezen, Evans egy kudarc, Schleck is csak egy a sok közül. Ok, most Sastre elment, de ennyi. Hol van már Indurain,a kalóz, Lance, Virenque? Vagy ki lesz helyettük? Komolyan az lesz a Tour fénypontja 2 napon át, hogy Schumacher elmegy, aztán megfogják?

#37
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Oké, thanx, próbálkozok...

Vajon megy már valaki a mezõnybõl a 11-es Campagnolo szettel?

#38
Jazzos

Jazzos

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
Különbözõ jogi dolgok miatt vetethetik le szerintem a live streamet, mindig más oldalt kell keresni. Általában innen valamelyik biztosan mûködik:
http://64.38.0.10/20...de-france/#live
"Jah, és még annyit, engem is sokáig zavartak a biciklisek, meg a motorosok, meg a gyalogosok, meg a többi autós. Aztán megtanultam vezetni. "

#39
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
http://www.cyclingfa...nce_player.html


Valamiért csak az Eurosport logó megy, hang van, kép nincs. Nem tudjátok, mi lehet a gond?

#40
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Szurkoljatok, hogy mielõbb legyen egy francia kerekes, aki nyerõ esélyes.
Ameddig nem lesz, addig fog tartani ez a mostani állapot.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."