Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tour de France

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1127 hozzászólás a témában

#1
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

Hm... ennyire nem érdekel senkit a Tour vagy valahol máshol folyik róla a társalgás? :confused:


A szabadonfutóban van neki másik topikja is.
http://forum.bikemag...yek-hirek-3328/

#2
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás
Hm... ennyire nem érdekel senkit a Tour vagy valahol máshol folyik róla a társalgás? :confused:


Néztem a ma délutáni közvetítés utolsó tíz-tizenöt percét és kissé kiakadtam: más versenyeken is ennyi idióta van "szurkoló"-ként? Versenyzõkre lógatott zászlók, közvetlenül a versenyzõk mellett futkározó elmebetegek, meg ilyesmi...

#3
gyalogbéka

gyalogbéka

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Srácok valami ötlet? Mondjuk menjünk közösen kocsival. Esetleg kerekezzünk el?

#4
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Szinte hallom amikor top kerósok hörgõ hada nyomul fel 10% fölötti emelkedõn 20 km/h, mert éppen nem vehették be az asztma elleni tablettájukat... Meg az is hihetõ volt, hogy egy régebbi híres kerékpáros 7-szer megnyerte egymás után a Tourt tisztán és ha kellett a harmadik héten is 53/17-ben ment föl a 6% hegyen...
Szóval nem kell õket védeni, tele vannak koksszal, és ezt nem menti az sem, hogy az atléták is. A megoldás kézenfekvõ lenne: liberalizálni és kivenni a sportból a profisportot, egyszerûen ugyanolyan vállalkozás, mint akármi más tevékenység, egy építési vállalkozót sem vizsgálják, mit iszik-eszik.

#5
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Jimmy Casper mintája is pozitív lett, asztmagyógyszert szedett orvosi igazolás nélkül, amatõr hiba...


A sebesség mindent megold.

 


#6
Jazzos

Jazzos

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás

...Nekem az nem tetszik, h mindenki az outi kerékpárosokra van "ráállva", meg legfõképpen a TDF-ra. Fröcsögnek az emberek, h így meg kell szüntetni, meg úgy meg kell szüntetni. De a 100 m síkfutás az tetszik mindenkinek, mert az olyan szép tiszta. :):):) Meg a nyolc számából 8-at világrekorddal nyerõ csodauszó, mi?! Ja, igen: új ruhája van. ;)

Ez egy bringás fórum, ezért vagyunk ráállva erre. :D Egyébként igazad van.
Na megyek, megnézem mit tud csinálni ez a Cadence Evans. :D
"Jah, és még annyit, engem is sokáig zavartak a biciklisek, meg a motorosok, meg a gyalogosok, meg a többi autós. Aztán megtanultam vezetni. "

#7
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

A tour hivatalos honlapját még nem próbáltad? Egy tucat oldalon megtalálhatod az infot. ;)


Hát most valahogy nem ugrott be a dolog,de most hogy látom...:chin: :D
Az igazság az hogy valójában a kolegámnak kellet az infó õ már a kezdettõl fogva írta ezeket,de mivel lementek vidékre melózni a cégel és nem biztos hogy idõben végeznek a napi melókkal és megkért hogy írjam fel ezeket az infókat csakhogy pénteken annyira fáradt vóltam hogy simán átaludtam az egészet.:mad:
És még 1x köszönöm az infókat örök hála.
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#8
parej

parej

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás

Ezeknek az embereknek mindig van egy jó sztorim az úszók és a futók doppingolási szokásaikról, aztán csak néznek, hogy ilyen is van.
De álljunk le a dopping témáról, mert bajba kerülünk.



Isten ments, h végenincs pengeváltásokba bonyolódjunk, semmi értelme. De azért a kép így teljes. ;)
now I lay me down to sleep
pray the lord my soul to keep

#9
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Arról is tudsz esetleg egy cikket belinkelni, amikor amerikai (nem kanadai) sportolót meghurcoltak az olimpián? Vagy hogy amerikai sportoló szüleit fejre célzott pisztollyal kényszerítették az autóból való kiszállásra a rendõrök, mert cuccot kerestek az autóban.
Nekem az nem tetszik, h mindenki az outi kerékpárosokra van "ráállva", meg legfõképpen a TDF-ra. Fröcsögnek az emberek, h így meg kell szüntetni, meg úgy meg kell szüntetni. De a 100 m síkfutás az tetszik mindenkinek, mert az olyan szép tiszta. :):):) Meg a nyolc számából 8-at világrekorddal nyerõ csodauszó, mi?! Ja, igen: új ruhája van. ;)


Ezeknek az embereknek mindig van egy jó sztorim az úszók és a futók doppingolási szokásaikról, aztán csak néznek, hogy ilyen is van.
De álljunk le a dopping témáról, mert bajba kerülünk.

Helo mindednki.
Egy kis segitséget szeretnék kérni ill lehetõ leg pontossabb infóra lenne szükségem a Tour 19. pénteki szakaszáról,mert errõl sajna lemaradtam.:(

1.napi táv Km
2.átlag sebesség Km/h
3.napi össz idõ

A segitséget és az infó(kat)t elõre is köszönöm mindenkinek.:)


A tour hivatalos honlapját még nem próbáltad? Egy tucat oldalon megtalálhatod az infot. ;)


A sebesség mindent megold.

 


#10
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Helo mindednki.
Egy kis segitséget szeretnék kérni ill lehetõ leg pontossabb infóra lenne szükségem a Tour 19. pénteki szakaszáról,mert errõl sajna lemaradtam.:(

1.napi táv Km
2.átlag sebesség Km/h
3.napi össz idõ

A segitséget és az infó(kat)t elõre is köszönöm mindenkinek.:)

tényleg nehéz az internetet használni

kemény 5 másodperc volt gépeleéssel együtt

http://velo.hu/index...ul=hir&kod=3846
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Helo mindednki.
Egy kis segitséget szeretnék kérni ill lehetõ leg pontossabb infóra lenne szükségem a Tour 19. pénteki szakaszáról,mert errõl sajna lemaradtam.:(

1.napi táv Km
2.átlag sebesség Km/h
3.napi össz idõ

A segitséget és az infó(kat)t elõre is köszönöm mindenkinek.:)
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#12
parej

parej

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Arról is tudsz esetleg egy cikket belinkelni, amikor amerikai (nem kanadai) sportolót meghurcoltak az olimpián? Vagy hogy amerikai sportoló szüleit fejre célzott pisztollyal kényszerítették az autóból való kiszállásra a rendõrök, mert cuccot kerestek az autóban.
Nekem az nem tetszik, h mindenki az outi kerékpárosokra van "ráállva", meg legfõképpen a TDF-ra. Fröcsögnek az emberek, h így meg kell szüntetni, meg úgy meg kell szüntetni. De a 100 m síkfutás az tetszik mindenkinek, mert az olyan szép tiszta. :):):) Meg a nyolc számából 8-at világrekorddal nyerõ csodauszó, mi?! Ja, igen: új ruhája van. ;)
now I lay me down to sleep
pray the lord my soul to keep

#13
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Tények: 1. A touron minden évben megbukik versenyzõ tiltott szer használata miatt. 2. Amerikai atléta még SOHA nem bukott le olimpián.
érdekes...


Ja télleg arra sem emlékszem mikor Ben Johnson lebukott Stanazolol miatt ... asszem az is cumó, vagy nem ... ezt benézted ... ember ... :D vagy nem amerikai ... de amerikai kontienesen van ... kanadai, de itt egy lista akik cumóztak ...

http://nol.hu/cikk/156552/
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#14
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

off
Minden törik, ne csodálkozzon rajta senki... Nekem 1400 Watt a max pillanatnyi terhelésem, nekik olyan 2300, ami olyan 4 Le. Több mint egy 50ccm-s robogónak. A terhelést meg egy cirka 1 kilós váznak kell elviselnie. Ezek után csodálkozom hogy egyáltalán hogy bírják eddig.
Külföldi boltos nem tart karbon országúti meridát, és scottot sem, mert annyi garis gond volt velük. Itthon azért csoda 1-1 törés, mert annyira kis piac, annyira kevesen használják a csúcs karbonvázakat.
on ;)


Tudom höri ... képben vagyok csak borzolom az idegeket :) kicsi ironiával :D, de akkor is törik a speckó ezt láttuk ... és a Merida is ... azt már te is törtél és más is itthon ... :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#15
parej

parej

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Tények: 1. A touron minden évben megbukik versenyzõ tiltott szer használata miatt. 2. Amerikai atléta még SOHA nem bukott le olimpián.
érdekes...
now I lay me down to sleep
pray the lord my soul to keep

#16
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
off
Minden törik, ne csodálkozzon rajta senki... Nekem 1400 Watt a max pillanatnyi terhelésem, nekik olyan 2300, ami olyan 4 Le. Több mint egy 50ccm-s robogónak. A terhelést meg egy cirka 1 kilós váznak kell elviselnie. Ezek után csodálkozom hogy egyáltalán hogy bírják eddig.
Külföldi boltos nem tart karbon országúti meridát, és scottot sem, mert annyi garis gond volt velük. Itthon azért csoda 1-1 törés, mert annyira kis piac, annyira kevesen használják a csúcs karbonvázakat.
on ;)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#17
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
Hát igen ... törik a Specialized ... és a Tour-n nincsen dopping

Én csak most néztem meg a tegnapi szakaszt ... ez a befutó olyan volt mintha az M5-s BMW ment volna el a Seat Ibiza mellett :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#18
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Hébe-hóba nézem a Tour de France-t, de nem értem.Nézem, de nem értem.Ez a csapatosdi nekem sok...
Véleményem az, hogy tökmindegy kinyeri meg, ráhúzzák a doppingos lepedõt...
Az a váztörés meg nem volt semmi...jó hogy nem buktak vele többen is.

#19
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Hát ez fergeteges volt! Az öltözõs menekülés, a végén a taktikai sprintelhúzás...
De amit Sipiék mûvelnek az siralmas.

VV: EurosportHD-t hogyan/honnan/min nézed?

Kábeltévé - Chello Digital Gold
Egy kicsit más így látni a közvetítést (maga a leadott anyag is Full HD)


#20
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Az idei Tour legizgalmasabb befutója volt most! Tiszta pályaverseny:D


Hát ez fergeteges volt! Az öltözõs menekülés, a végén a taktikai sprintelhúzás...
De amit Sipiék mûvelnek az siralmas.

VV: EurosportHD-t hogyan/honnan/min nézed?