Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kormány, kormányszár, kormánycsapágy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6413 hozzászólás a témában

#5821
zsolti22

zsolti22

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Alex

Nézz be a a Marathon-ba (8.ker - Peterdy utca) ott asszem van választék.. legalábbis régen náluk volt több féle is

#5822
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
lehet,persze!
számít a súly?
ha nem,vedd meg a FUNNomat!:)


#5823
juhé

juhé

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Trekking bringába keresek(A-heados) ipari kormány csapágyat, használtan érdekellne jobban.Milyen típusokat ajánllotok?Vagy nekem jók lesznek az olcsóbbak?-mi számít olcsónak e téren?max 5-6 ezerre gondoltam, lehet ennyiért kapni?

#5824
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Magyarországon nem találtam nyomát KORE stucninak, az amcsi site szerint pedig 200g a legönyebb darab. Valamelyeik nap majd benézek a boltba ahová járni szoktam és megkérdem mi a helyzet. :)

#5825
zsolti22

zsolti22

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Alex:

Nézz szét a KORE-ok között...bár nemtom mostanában mennyire lehet kapni,ill ha lehet milyen a választék.. de ha szerencséd van találsz olyat ami 1.ezüst szinû
2.a könnyebbik fajta..ami tényleg elég kis súlyú-és baromi erõs..
(ahoz képest hogy milyen brutál 1 darab,és tényleg örök életû,nem volt olyan vészes az ára régebben sem... olyan 10k körül volt,ha jól emlékszem)

#5826
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Köszi, írtam a srácnak aki árulja. Igen én is úgy tudom hogy csak feketében van, de ez tetszik annak ellenére hogy fekete :)
Jól néz ki a kis színes logó, ilyen van a nyergemen is, passzolna hozzá! :D

#5827
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
wcs csak feketében van nemM?

#5828
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Én Truvativ Team-et vettem, ez 7200-ba kerül és sztem nagyon frankó. A villanyakon egy 6-os imbusszal lehet rögzíteni, a kormányt rögzítõ 4db csavart pedig 4-es imbusszal tudod meghúzni. Nekem feketében van, de a honlapon láttam polírozott változatban is.

Van az apróban egy WCS, nézd meg!

#5829
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Valaki tudna mondani oly stucnit CC-re, maratonra ami jó minõségû, könnyû és van ezüst színben? Ja és ára ne verdesse az eget! :) Max 15-20e. A Richey WCS tetszik, csak sajnos kevéssé ezüst színû, de ha nincs jobb még lehet hogy az lesz belõle. :)

#5830
scsw

scsw

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Köszönöm a segítséget!
Ma este kipróbálom a kalapálós módszert. Egyszer vettem egy gumikalapácsot, fogalmam sincs miért. De most úgy tûnik mégis tudom használni valamire. :)

#5831
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Amennyiben az 1 coll-os rendszerre gondolsz: kitekered a csavart vagy 1 centire, aztán ráteszel egy falapot és kalapáccsal ráversz egyet. Innen már kijön, és lehet hogy be sincs rohadva...

lor meg persze hogy megelõz... :-*

#5832
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
a csavart ne szbad teljesen kiszedni.
kicsit kicsavarod es egy kalapaccsal finoman utogeted, hogy a dio megmozduljon.
plusz egy kis rozsdaoldo vagy egyeb lazito spéj is jol johet.
a stucnit sem art ha ovatosan korbe utogeted.
igy hatha meglazul.

udv

#5833
scsw

scsw

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Sziasztok,
Meg tudná valaki mondani, hogy kell kiszedni egy berohadt stucnit? A hagyományosat (nem tudom hogy hívják), aminél egyben van a stucni a villába benyúló résszel. Az enyémnek a tetején van egy imbusz csavar, de hiába tekerem ki meg sem moccan. Izomból sem tudom kirángatni.
Elõre is köszi a segítséget, és bocsi ha már volt ilyen hozzászólás!

#5834
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nagyon!
faradasos igenybevetelnek jobban ellenall, mint a tobbi.

#5835
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
a 2014-es alu milyen fán terem?
csakmert nézegettem a B+ 146g-os cc-kormányát, ami ebbõl az anyagból van, és papírhoz hasonlítanám a csõ vastagságát, szal kb mennyit bírhat ennek ellenére?

#5836
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás

Khm nekem is az a zoggie van... akkor már tudom miért kotyog... ;D


hát nem tuti, hogy mindegyik ilyen gyatrán van illesztve, de azért idõvel lehet megéri lecserélned... :)

#5837
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Én Ritchey Scuzzy Pro-t használok immár három hete ;D, könnyû volt beállítani, nem szorul, teccik

#5838
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Khm nekem is az a zoggie van... akkor már tudom miért kotyog... ;D

#5839
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
én igy jártam, amikor vettem a vázamat használtan, hogy kaptam hozzá a fejcsapit is, de amikor szétkaptuk a gyerek bringáját, az alsó kónusz valahova eltünhetett, és ezt csak késõbb vettem észre, úgyhogy emiatt kellett új csapit vennem...
de sajna a nagy sietségben egy igen nagy szart vettem, egy acél zoggie-t, nevetséges illesztési hibákkal (pl a golyók nem is a saját medrükben, hanem annak peremén futottak), igy nem sokkal késõbb lecseréltem egy fsa orbit dl-re, ez már f@sza...

#5840
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Csak tipp, de gondolom villát cserélt vagy hasonló :D