Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sárvédõ

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
221 hozzászólás a témában

#81
Bici

Bici

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás

Ez minden kívánalmadnak megfelel, de az ára biztos nem fog tetszeni.

SKS Bluemels Trekking 28" Matt Edition (Kiegészítõk | Sárvédõ | Szett) | Kerékpár Webshop


Elég szép ára van, az tuti, de valami kell, úgyhogy lehet, hogy beruházom rá.

Köszi a tippet!

#82
dirobi

dirobi

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
Ez minden kívánalmadnak megfelel, de az ára biztos nem fog tetszeni.

SKS Bluemels Trekking 28" Matt Edition (Kiegészítõk | Sárvédõ | Szett) | Kerékpár Webshop



Sziasztok!

Trekking sátvédõt keresek.
Ami fontos:
- 47-es gumihoz elég széles legyen: >50mm
- minél több helyen legyen felerõsítve: duplapálcás, és lehetõleg a vázhoz is csatlakozzon minél több ponton.
- ne törjön könnyen még a kis pöckök sem
- teljes méretût szeretnék, tehát az ilyen lengedezõ típusok kilõve

Ezt néztem ki, de sehol nem kapható.

Köszi!



#83
Bici

Bici

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Sziasztok!

Trekking sátvédõt keresek.
Ami fontos:
- 47-es gumihoz elég széles legyen: >50mm
- minél több helyen legyen felerõsítve: duplapálcás, és lehetõleg a vázhoz is csatlakozzon minél több ponton.
- ne törjön könnyen még a kis pöckök sem
- teljes méretût szeretnék, tehát az ilyen lengedezõ típusok kilõve

Ezt néztem ki, de sehol nem kapható.

Köszi!

#84
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás
Vettem egy Polisport Cross Country Evo sárvédõ szettet, eddig nagyon bejött de már eshetne az esõ is! :D
Feltöltött kép

#85
trek8k

trek8k

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
sárvédõ rögzítés

https://picasaweb.go...5407944/Sarvedo

#86
trek8k

trek8k

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás

Köszönöm.
Esetleg egy fotót tudnál prezentálni.


Most külföldön vagyok, de csütörtökön felteszek pár képet.

#87
Frenk

Frenk

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás
Köszönöm.
Esetleg egy fotót tudnál prezentálni.

#88
trek8k

trek8k

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás

Sziasztok!

Érdeklõdöm, hogy MTB teleszkópnál megoldható "duplapálcás" sárvédõ felszerelése?
A kerékpár túrázásra van használva és hát a pálcás sárvédõ hatékonysága talán pótolhatatlan.


Megoldható. Nálam egy RS Reba lábaira van ráfogatva 1-1 nagy bilincs, meg a hídra gyorskötözõvel egy spéci alakú fémdarab, amikhez a pálcás sárvédõ stabilan rögzíthetõ. Ronda, de mûködik.

#89
Frenk

Frenk

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás
Sziasztok!

Érdeklõdöm, hogy MTB teleszkópnál megoldható "duplapálcás" sárvédõ felszerelése?
A kerékpár túrázásra van használva és hát a pálcás sárvédõ hatékonysága talán pótolhatatlan.

#90
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás
Végül ezt a sárvédõt fogom megvenni, legalább passzol a bicaj márkájával is!:)

KROSS Kerékpár | Kiegészítõ, alkatrész, ruházat | KROSS Sárvédõszett 24"-16"

#91
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
Elsõ sárvédõnek nekem ezek az alsó csõre szerelhetõk jöttek be: BBB MUDCATCHER II SÁRVÉDÕ ALSÓ VÁZCSÕRE - Bringa Butik Webáruház Csak nekem SKS van és sokkal szélesebb.
Hátsó sárvédõben meg ez az egyik etalon, széles, tökéletesen véd. Mondjuk mi haverral tuningoltunk a végére még egy kis kilógó mûanyagot, mert akkor tényleg 100%-os a védelem. SKS X-TRA-DRY SÁRVÉDÕ - HÁTSÓ - Bringa Butik Webáruház
A teszteket általában az SKS-ek nyerik. Nagyon régen csinálják, jól átgondolt sárvédõket gyártanak.
Marci

#92
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás
Kerékpár alkatrész, kiegészítõ
Fentrõl az elsõ kettõ sárvédõt megvenném. Tapasztalat?

#93
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Mi a kérdés? Ez egy standard méret sárvédõkbõl is.

pl.: Crud RoadRacer Mk2
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#94
CSD

CSD

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Mi a legkeskenyebb kapható sárvédõ? 23-622-re kellene.

#95
mzoli10

mzoli10

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Sziasztok!

26"-os országútira lehet valahol sárvédõt kapni?

#96
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.305 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Aerodinamikailag nem túl optimális ez a megoldás... nem vesztünk vele túl sokat emiatt?


Ha sárban halad az ember, azt hiszem, ez érdekli a legkevésbé. ;-) No majd teszek fel képet az enyémrõl, kb. 15-20 g az egésznek a tömege és teljesen ok! Mivel enyém tépõzáras, így fel- és leszerelhetõ kb. 20-30 mp alatt, így aztán nincs vele sok kompromisszum.

#97
HEX77

HEX77

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás

Egy egészen friss how-to a korábbi hozzászólásomhoz, a Bikemag.com-os srácoktól - igaz, ez egy gyorskötözõs, fapadosabb kivitel: Mechanic Mondays - How to make a mud flap from an old tube. on Vimeo


Aerodinamikailag nem túl optimális ez a megoldás... nem vesztünk vele túl sokat emiatt?

#98
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.305 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Egy egészen friss how-to a korábbi hozzászólásomhoz, a Bikemag.com-os srácoktól - igaz, ez egy gyorskötözõs, fapadosabb kivitel: Mechanic Mondays - How to make a mud flap from an old tube. on Vimeo

#99
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
tépõzárat inkább rövidáru boltban kéne venni, ott olcsóbb
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#100
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.305 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Dante, egyik itteni fórumban javasoltad valahol, hogy a szembe fröcsögõ víz és sár ellen nagyon jó a Neoguard-féle megoldás. (Gyártó oldala: http://www.rapidrace...om/NeoGuard.htm ) A Bikemag-féle cikk alapján elkészítettem a viszonylag low-cost verziót végül, ha valamit érdekel, készítek róla fotót. :-) Elkészítés kb. 30 perc volt, de biztos vagyok abban, hogy a másodikat talán ha 10 perc lesz elkészíteni. Ragasztó nem feltétlenül kell hozzá (én nem használtam, elég maga a tépõzár és így még praktikusabb is), a tépõzárat viszont drágán mégre a Bricostore. 2x60 cm valami 1600 HUF volt, amibõl nagyon maximum 2 db ilyen védõt lehet összehozni. Kerestem, de nem találtam olcsóbbat, legalább is fekete színben...
Ettõl eltekintve szuper lett, élesben a tesztre remélem minél késõbb kerül majd sor! ;-)