Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Problémás apróhirdetések

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1027 hozzászólás a témában

#21
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

amúgy ezt a topikot olvassa valaki, vagy csak töltelék?



#22
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

nem kenyerem az, amit most teszek, de igencsak meglepődtem ma, hogy bejelentkeztem a profilomra.. konkrétan üzenő az apróban:

 

tippeket kérek, hogy ez most humán vagy miféle szerzet?

 

 

 

ochi chernye

 

most akkor mi van lessz szeretnél

2013. Nov. 23. 13:00

 

 

ochi chernye

 

ezek vannak várom válaszod szobai digitális mérleg pall mall vílágítos cígí tartó

2013. Nov. 23. 10:20

 

 

ochi chernye

 

egy magnat benneerősítő szobai sub láda fekete téglalap alakú dobozszerű hátul tőbbfokozatú állítás

2013. Nov. 23. 10:17

 

 

ochi chernye

 

mbt papucs szandál téli bélésel is patentolható,- nike ujj amcsí oregon,-37,5 női csízma olasz kígyóbor gyúrt magassarkú 38 as csízma phink v fekete kék utazó bőrőnd tolis , wazzarelii rézmagasarkú39 ujj női íntarzia fehér fekete kockás szép női cípő

2013. Nov. 23. 10:16

 

 

ochi chernye

 

van még bloww motoros protektoros ősszezipzárolható a nadrágal bőrrruha vesevédős dzsekivel,-horgászbot órsóval,-benzines sővénynyíró,-egy díscóklubom egyedi fullos príwát bulikra ha szeretnél vagizni a csajodnak dal,- alkalmakra ,-

2013. Nov. 23. 10:11

 

 

ochi chernye

 

fűkasza ,- flymó légpárnás fűnyíró benzines , -brigsek is 3,5 le s,-15-16,17colosak sport és nem sport peres is meg nem is autó téli minőségi gumik 16 c és kisteherre ,- terepjárogumik is1 pár,-s garniturák ,- falibabám ,- lamborghinni szívatyú nagy újj , medence takarító robotom dalphin magíc,-sony 3az 1 ben midi szobai hiffitornyom ,- eQ tuner erősítő 4x 150watt dolbís 5.1 házimozis effektes,-willant junkers szobai thermosztátok,-amcsí őntőzőberendezések le

2013. Nov. 23. 10:08

 

 

ochi chernye

 

duplatányéros 2x850wattos téglalapalakú nagy subládám 1600wattos renegade erősítőm,- magnat hengeres subládám,-saeco digitális kávéfzőm ,- aeg contact hibás darálos kávéfőzőm, philips machline flatt lcd plazmám de kondi problémás 200hz es bipes stereó94cm vékony szép full hd és hdmi csatlakozos házimozis tőbb tévét monitort controling rálehet kőtni egyszerre madzagokal ledes távírányítojával vezérlővel stb.p4 es intel asus pc monitoral stb vel,-stareker l

2013. Nov. 23. 10:02

 

 

ochi chernye

 

na most akkor cserélgetunk meg eggyezunk vagy mit szeretnél ,mert az enyém eltőrőt berepedt,- van walther púskatávcsővem ujj,- bőr fócilabda újj , peugeot snoawboard om ,- sílécek motowell bukósísak róbogohoz kék szép,-sűltős plexís,- agv búkósísak plexí nélkuli,- xtr vázam de eltőrőtt, javítható,- xtr váltóm ,-carbongyorszáram,űléscsővem német,- str villám,-pioneer autóhangszoroim 150watt bubos komolyak szépek alpine hangszorok ovál 300watt pioneer er

2013. Nov. 23. 09:57

 

 

Vejne

 

hirdettem, de végül megvettem magamnak. : ) jó lesz a háznál. bár nem fehér flite ti..

2013. Nov. 23. 09:01

 

 

ochi chernye

 

de még mindig kérdezem ném

2013. Nov. 23. 08:38

 

 

ochi chernye

 

nem probléma

2013. Nov. 23. 08:38

 

 

ochi chernye

 

szia mit hírdetél nem egy carbon nyerget

2013. Nov. 23. 08:34

 

 

Vejne

 

elnézést? :o küldtem üzenetet, vagy mire volt ez válasz?

bocsánat ha hülyeséget kérdezek :)

2013. Nov. 23. 08:13

 

 

ochi chernye

 

szia csak kápé érdekel tőbbet adok érte értékben érdekelne tőbbféle témakörben

   

 



#23
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Már egy hete nem tudok 3. hirdetést feladni, 404-es hiba és hasonló üzeneteket kapok, vagy csak annyit, hogy már van 3 feladott hirdetésem, hiába látok csak kettőt. Kinek kellene jeleznem?

 

(Kempelennek írtam erről PM-et kb. egy hete, lehet, nem volt gépközelben)



#24
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

keresőszófétis: http://apro.bikemag....tt-l200368.html iszonyatosan zavaró, lehetne esetleg kurtítani?



#25
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Ja értem.

No comment.


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#26
donciccio

donciccio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.288 hozzászólás

Mondjuk rákatintasz a hirdetői info fülre, majd ott van egy olyan fülecske hogy üzenet küldése és kész:)

regelnem kéne hozzá különben nem tudok üzit küldeni. miért regeljek?


Columbus Genius: http://framebuilding.com/Genius.htm

D.S.B.=Differential Shape Butted: http://framebuilding.com/Butt.htm

Bianchi Genius: https://dl-web.dropb...jeyW8DLm0pEa_1A


#27
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Mondjuk rákatintasz a hirdetői info fülre, majd ott van egy olyan fülecske hogy üzenet küldése és kész:)


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#28
donciccio

donciccio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.288 hozzászólás

ennél a hirdetésnél nem lehet ne szólni a sporinak,h adjon meg elérhetőséget: http://apro.bikemag....z-l199419.html#? ok,h odaírta az emailban való érdeklődést,de akkor írja is már oda.  :angry:


Columbus Genius: http://framebuilding.com/Genius.htm

D.S.B.=Differential Shape Butted: http://framebuilding.com/Butt.htm

Bianchi Genius: https://dl-web.dropb...jeyW8DLm0pEa_1A


#29
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

prb



#30
silboy

silboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás

az ertekeles is csak addig jo amig nem csinal a joember egy masik profilt maganak.meg mi az az ertekeles szam ami alatt nem venned meg az adott alkatreszt barmilyen jo aron is adnak (postaval)?!

en ugy csinalom hogy ha valami megtetszik akkor keresek a forumon egy aktiv felhasznalot arrol a kornyekrol ahol a cucc is van es megkerem hogy nezze at ha nem teher szamara.
nem egyszer volt hogy a kedves forumtag el is hozta nekem a kerdeses alkatreszt mikor errefele jart.

rengeteg segitokesz tagja van a forumnak!

ha tudok en is szivesen segitek.


Ebbe én is szivesen beszállok,ha valaki Tiszaújvárosból szeretne valami használtat megvenni,szóljon.


#31
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
az ertekeles is csak addig jo amig nem csinal a joember egy masik profilt maganak.meg mi az az ertekeles szam ami alatt nem venned meg az adott alkatreszt barmilyen jo aron is adnak (postaval)?!

en ugy csinalom hogy ha valami megtetszik akkor keresek a forumon egy aktiv felhasznalot arrol a kornyekrol ahol a cucc is van es megkerem hogy nezze at ha nem teher szamara.
nem egyszer volt hogy a kedves forumtag el is hozta nekem a kerdeses alkatreszt mikor errefele jart.

rengeteg segitokesz tagja van a forumnak!

ha tudok en is szivesen segitek.

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#32
silboy

silboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Lehet,hogy jó lenne egy értékelési rendszer mint pl. a Vaterán,így jobban ki lehetne szûrni a problémás embereket.


#33
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Lehet rosszul fogalmaztam. A kedves hirdetõ a képeken csak egy fékkarról tett fel képet, többször rákérdeztem hogy a másikról is van e fotó illetve jó állapotú-e.
A válasz az volt, hogy igen jó állapotú a postacsomag bontása után derült ki hogy nem igazán az.
Aztán rákérdeztem, hogy hajolhatott el a fékkar, erre az volt a válasz hogy õ így használta a mûködést nem befolyásolja. Egy nappal késõbb meg azt állította hogy õ hibátlan terméket adott el biztos ÉN vagy a posta cseszte el. (ezek mellett még nem adta oda a féktest csavarjait és az állítólagos 90% fékpofák is félre vannak kopva).
Késõbb már fel se vette a telefont csak a barátnõjével vetett fel. :) Szánalmas
Mindegy tanulság képen írtam, vannak fura felfogású hirdetõk.

akkor tessék lenyúlni a barátnõjét :) vagy az is túlzottan használt ? :)
tedd már fel a képeket mit vettél

#34
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás
Eddig 3 telszámot találtam amit megadott, ez is érdekes. :)

#35
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás
Csak gondoltam hátha tudjátok pl e mail ben figyelmeztetni, hogy ez nem annyira nyerõ üzletpolitika.
Spartan1 néven hirdet még a nevét címét meg tudom adni priviben ha szeretnétek.
Sajna nincs idõm rendõrségre járni bíztam benne, hogy normális keretek között emberi módon lehet rendezni az ügyet.
Tévedtem.

#36
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Lehet rosszul fogalmaztam. A kedves hirdetõ a képeken csak egy fékkarról tett fel képet, többször rákérdeztem hogy a másikról is van e fotó illetve jó állapotú-e.
A válasz az volt, hogy igen jó állapotú a postacsomag bontása után derült ki hogy nem igazán az.
Aztán rákérdeztem, hogy hajolhatott el a fékkar, erre az volt a válasz hogy õ így használta a mûködést nem befolyásolja. Egy nappal késõbb meg azt állította hogy õ hibátlan terméket adott el biztos ÉN vagy a posta cseszte el. (ezek mellett még nem adta oda a féktest csavarjait és az állítólagos 90% fékpofák is félre vannak kopva).
Késõbb már fel se vette a telefont csak a barátnõjével vetett fel. :) Szánalmas
Mindegy tanulság képen írtam, vannak fura felfogású hirdetõk.


Sajnáljuk a kellemetlenséget, amit tehetsz: mivel minden adatod rendelkezésre áll a posta miatt (név lakcím, telefonszám) így megkeresheted a Rendõrséget, ha úgy érzed, becsaptak.

#37
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás
Lehet rosszul fogalmaztam. A kedves hirdetõ a képeken csak egy fékkarról tett fel képet, többször rákérdeztem hogy a másikról is van e fotó illetve jó állapotú-e.
A válasz az volt, hogy igen jó állapotú a postacsomag bontása után derült ki hogy nem igazán az.
Aztán rákérdeztem, hogy hajolhatott el a fékkar, erre az volt a válasz hogy õ így használta a mûködést nem befolyásolja. Egy nappal késõbb meg azt állította hogy õ hibátlan terméket adott el biztos ÉN vagy a posta cseszte el. (ezek mellett még nem adta oda a féktest csavarjait és az állítólagos 90% fékpofák is félre vannak kopva).
Késõbb már fel se vette a telefont csak a barátnõjével vetett fel. :) Szánalmas
Mindegy tanulság képen írtam, vannak fura felfogású hirdetõk.

#38
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

A képek alapján jónak tûnõ fék szettet rendeltem, de a valóságban elég kopottas és hiányos.
Ilyen esetben tud segíteni a Bikemag apróért felelõs szerkesztõ?
Ez nem minõsül megtévesztésnek?

a bikemag sajnos nem tud felelõsséget vállalni az apróhirdetõben megjelenõ termékekért vagy eladókért.
azt hiszem ezt a regisztrációval elfogadod.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#39
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Áron alul eladó « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása

"bocs,valszeg a koleszos szobatársam poénkodik"

#40
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás
A képek alapján jónak tûnõ fék szettet rendeltem, de a valóságban elég kopottas és hiányos.
Ilyen esetben tud segíteni a Bikemag apróért felelõs szerkesztõ?
Ez nem minõsül megtévesztésnek?