Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szilvásvárad Maraton | 2007. május 27.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
516 hozzászólás a témában

#1
Sitti

Sitti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 259 hozzászólás

Lehet le vagyok maradva, de idén készültek kersekedelmi célra szánt célfotók?



Én egyszer váltottam levelet a célfotó.hu csapatával és õk azt mondták ,hogy az érdeklõdés hiánya miatt felfüggesztették a szolgáltatásukat.

#2
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Lehet le vagyok maradva, de idén készültek kersekedelmi célra szánt célfotók?
Latolgatni tízszer kell, dönteni csak egyszer.

#3
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Köszönöm szépen!

#4
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

most még ugy nem lehet letölteni?!
legalábbis én még nem tudom/találom...

Ott van mind a három, csak ügyesen kell beírni.
http://www.xtrame.hu...as/tmobile1.wmv
http://www.xtrame.hu...as/tmobile2.wmv
http://www.xtrame.hu...as/tmobile3.wmv

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#5
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

majd innen:

http://www.xtrame.hu/xtr_hu/mtb.html

de jó h 18:45re volt írva és 17:00 volat az adás...ismétlés meg mindig rossz idõben, talán holnap 14:45 lesz sport2


most még ugy nem lehet letölteni?!
legalábbis én még nem tudom/találom...

#6
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern
majd innen:

http://www.xtrame.hu/xtr_hu/mtb.html

de jó h 18:45re volt írva és 17:00 volat az adás...ismétlés meg mindig rossz idõben, talán holnap 14:45 lesz sport2

#7
kuckuc

kuckuc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 597 hozzászólás
Velo.hu-n írták, hogy lesz egy TV-mûsor v-melyik sport cstornán a
Szilvásmarciról. Ez kedden volt, és állítólag ezt szerdától már le lehet tölteni valahonnan. Valaki meg tudja mondani, hogy honnan?

#8
elZúzda

elZúzda

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Upsz, ezt nem tudtam. Azért kár :(
"Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amirõl õk úgy tudják, hogy tudjuk." Irányított szakasz

#9
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Ha esetleg tényleg olvasná ezt egy szervezõ, akkor szerintem jópáran egyetértünk abban, hogy jobb lenne a síri csend helyett valami felpörgetõ zene, dobosok, vagy valami ilyesmi, mielõtt "eldörren a sípszó" :) Enyhén dobna a hangulaton.

A szervezõ ilyenkor nagyot nevet. UCI szabály szerint kupasorozat, országos bajnokság vagy UCI kategriás verseny rajtjánál nincs semmilyen zene.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#10
elZúzda

elZúzda

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Ha esetleg tényleg olvasná ezt egy szervezõ, akkor szerintem jópáran egyetértünk abban, hogy jobb lenne a síri csend helyett valami felpörgetõ zene, dobosok, vagy valami ilyesmi, mielõtt "eldörren a sípszó" :) Enyhén dobna a hangulaton.

Ja, az meg kicsit elszomorító, hogy néhány, magukat önkényesen "profi" :prosze: kategóriába soroló személy ennyire lenézi az amatõröket. Inkább örüljön, hogy ennyien vannak, akik szeretnek tekerni és inkább tanáccsal lássa el õket, szívesen veszi minden amatõr (köztük én is).

Mellesleg tommey-nak: a 117-es táv is teljesíthetõ 8 óra alatt egy amatõrnek, ha van benne elég kitartás. Én nem tekertem idén elõtte 300-nál többet és ment volna, ha az elején nem lassan megyek egy ismerõssel. Kinek mi a cél. Ha meg neked annyira megy, akkor mikor zavarnak a lassan tekergélõk?...:chin:
"Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amirõl õk úgy tudják, hogy tudjuk." Irányított szakasz

#11
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
anatkák
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#12
Gabriel_MTB

Gabriel_MTB

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás

a power-fogkrém sztem urhajosoknak valo. :D

Akkor vagyunk páran ûrturisták. :)

#13
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Igen, erre én is kíváncsi lennék. Nincs jobb - és ingyenesebb - lehetöség egy esemény visszhangjának a követésére, mint egy ilyen fórum. Ezt kihagyni vétek a szervezök részéröl. Az elözö napi Balaton maraton szervezöje ebben a tekintetben (is) példamutatóan járt el.

Ezt elsütöttük a Budamarcis kibeszéléskor, hogy a panaszosok keressék fel a szervezõket, hisz mi vagyunk azok, akik tanácsainkkal segíteni tudunk nekik.
" A Cube el van vetve! "

#14
ZIL

ZIL

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Kedves Gabriel! Csak egy tipp: ha ironizalsz, tedd egy kicsit csiposebben, ugy nem ertik felre... :)
Bekepipa? Kosz de nem dohanyzom, es a power-fogkrém sztem urhajosoknak valo. :D Szalonna, oldalas! Amugy semmi gaz, nagypofaju vagyok, de nem szoktam haragudni.
Ja es munkakerulo is vagyok, mar ahogy kotelessegeim hagyjak, de gazdag sajna nem. Jo lenne. Bar ha jol belegondolok, akar holnap is milliomossa valhatok. Megyek is, bevaltom a penzem lejbe. :)
Na csa mindenki!

#15
adam-85

adam-85

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás

Nati: Nem baj, úgy is tudjuk, hogy aki lassú menjen rövid távon, vagy dögöljön meg...száradjon le a keze annak, aki végignyom egy hosszútávot 8 óra alatt...sztem az elsõ versenyzõ beérkezése után fél órával le kellene zárni a célt, hogy a többi lúzer, aki nem teker havi 2000km-t, az nehogy örüljön a teljesítményének...szeretem ezt a hozzáállást...olyan BB-s...


Ezt a BB-s dumát Te tényleg komolyan gondolod? Szerinted milyen lenne a fórum ha mindenki személyeskedne, mi?

#16
Gabriel_MTB

Gabriel_MTB

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Mondandóm lényege, hogy túlragozzátok ezt a túrázos vs. profi dolgot. Mivel nincsnek is nagyon profik, csak páran edzésmunkájukkal és teljesítményükkel kivívták ezt a megnevezést. Ami érdekes módon sokaknál negatív jelzõ. Tömény irónia volt a Hengerrõl szóló (megtörtént) eset. Nekem vele semmi bajom.

Tehát lehet szólni, annak a munkakerülõ, milliomos-csemete szobatársnak, hogy olvassal el még egyszer és mindeki nyomjon egy kis Powergel-t a békepipájába!
:)

#17
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
amin a mosolygós pöttöm kislány van az anyukája ölében az nagyon aranyos :)

#18
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

Témát váltva itt van egy adag Szilvás fotó.


Az utolsó tetszik a legjobban!
Ausztria, Kenguruk földje!

#19
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Hmm, akkor csak én olvastam ezt humornak? Mert én hangosan nevettem rajta, eszembe sem jutott, hogy szó szerint vegyem, már láttam is magam elõtt a klasszikussá váló, nyilvánvalóan ironikus viccelõdõ szöveget "tönkretette az edzésemet a vérprofi, mert kínosan éreztem magam" :) Most, hogy rajtam kívül mindenki szó szerint értette, annyira elgondolkozom azon, hogy én olvastam félre, hogy rögtön ide is rakok meglepetésemben három pontot...


Én se vettem komolyan; hülyeség is lenne...

Kala: Q jó :D

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#20
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

Nem kellene nektek néha sportolni valamit?


Hüjje vagy? Nem fogok én itt izzadni!
Ausztria, Kenguruk földje!